Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia to polski dziennikarz, osobowość telewizyjna, pisarz, publicysta, polityk i działacz humanitarny.

Szymon Hołownia
20.03.2024 18:22 Dantejskie sceny u Szymona Hołowni! Niebywałe, co donoszą o wydarzeniach w jego domu

Szymon Hołownia padł ofiarą prześladowania? Policja informuje o popełnieniu aż trzech wykroczeń. Nie do pomyślenia, co właśnie wydarzyło się w jego domu, mamy zdjęcia.

Bestsellery Empiku
13.02.2024 23:30 Bestsellery Empiku 2023. Prokop nie odmówił sobie żartu o Hołowni. Taka ostra szpilka, że aż zareagowała Wieniawa

Marcin Prokop jak zwykle prowadził głośne wydarzenie, transmitowane na TVN. Dziennikarz lubi żartować, ale tym razem już przesadził? Tak niewybrednego humoru nie słyszeliśmy dawno. Co powiedział o Szymonie Hołowni?

Kuba Wojewódzki/Szymon Hołownia
10.02.2024 23:06 Internauta zapytał Wojewódzkiego o Hołownię. Takiej odpowiedzi z pewnością się nie spodziewał. Aż trudno uwierzyć, że naprawdę padły takie słowa

Kuba Wojewódzki zapowiedział nowy sezon swojego programu. Przy okazji wdał się z dyskusję z internautami. Jeden z fanów zapytał dziennikarza o Szymona Hołownię. Odpowiedź szokuje. Poznajcie szczegóły.

Edward Miszczak / Szymon Hołownia
02.02.2024 21:03 TYLKO U NAS: Te słowa Edwarda Miszczaka o Szymonie Hołowni to jak kij w mrowisko! Były szef marszałka nie gryzł się w język

Szymon Hołownia stał się znany na długo przed karierą polityczną. Sławę wyrobił sobie w TVN, kiedy stacją rządził Edward Miszczak. Co obecny szef Polsatu myśli o swoim byłym pracowniku? Te słowa narobią sporo zamieszania…

Szymon Hołownia z żoną
31.01.2024 15:22 Szymon Hołownia świętuje 8. rocznicę ślubu. Kim jest jego żona? Ten zawód wykonują tylko 3 kobiety w Polsce

Szymon Hołownia po październikowych wyborach objął stanowisko marszałka sejmu. Poza zawodowymi obowiązkami jest szczęśliwym mężem i ojcem. Właśnie świętuję z żoną 8. rocznicę ślubu. Kim jest Urszula Brzezińska-Hołownia?

Marcin Prokop o Szymonie Hołowni
19.01.2024 16:12 Hołownia dopiero co został marszałkiem, a Prokop już go odważnie podsumował. „Polityka zepsuje każdego”

Szymon Hołownia święci triumfy w sejmie. Dzięki niemu Polacy zaczęli oglądać obrady i interesować się polityką. A co o karierze politycznej byłego współpracownika myśli Marcin Prokop? Padły ostre słowa. 

Szymon Hołownia
19.01.2024 15:04 Szymon Hołownia odrzucił zaloty znanej aktorki. Gwiazda wzięła później ślub z kobietą

Szymon Hołownia w ciągu kilku miesięcy stał się jedną z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu oraz polityki. Na światło dzienne wychodzi wiele spraw z przeszłości marszałka Sejmu. Znajomość ze znaną aktorką zszokował wszystkich. Finał historii zaskoczył samego gwiazdora.

Była pracownica o Szymonie Hołowni
14.01.2024 20:56 Była pracownica o Szymonie Hołowni: "Wyniosły i humorzasty". Mocne słowa

Dzięki obecnemu marszałkowi sejmu obywatele zainteresowali się polityką i masowo oglądają posiedzenie sejmu. Wcześniej pracował, jako dziennikarz. Jedna z koleżanek po fachu wyznała, jaki jest Szymon Hołownia. Będziecie zaskoczeni. 

Paweł Domagała, Szymon Hołownia
22.12.2023 09:17 Paweł Domagała nagle odszedł z "TTBZ". Teraz ogłoszono, że ma nową fuchę! Właśnie trafił... do Sejmu

Paweł Domagała jeszcze do niedawna występował we flagowym programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego karierę w telewizyjnym show została zakończona, ale już niedługo będzie o nim bardzo głośno. Aktor i piosenkarz przyjął propozycję Sejmu. O wszystkim powiadomiono w mediach społecznościowych.

Szymon Hołownia
17.12.2023 23:00 Szymon Hołownia w końcu wyznał prawdę o swoim małżeństwie. Wcale nie jest kolorowo. "Cały czas sobie obiecujemy"

Szymon Hołownia ostatnio dużo czasu poświęca nowym obowiązkom politycznym. Nowy marszałek udzielił teraz wywiadu, w którym wyznał, w jakim stanie jest jego małżeństwo. Powiedział, czego mu brakuje.

Blanka Lipińska o Szymonie Hołowni
12.12.2023 14:21 Blanka Lipińska włączyła relację z Sejmu i szybko wyrobiła sobie zdanie o Szymonie Hołowni. "To trochę jak z moimi książkami"

Blanka Lipińska udzieliła wywiadu Światu Gwiazd, w którym powiedziała, co myśli na temat Szymona Hołowni w roli marszałka. Gwiazda zdobyła się na szczerość, zwłaszcza po tym, jak kilka godzin wcześniej obejrzała relację z Sejmu.

Szymona Hołowni się... nie pogania, fot. screen YouTube/Sejm RP
11.12.2023 19:40 PiS popędział Szymona Hołownię w Sejmie. Jego riposta przejdzie do historii

Szymon Hołownia po raz kolejny udowodnił, że jako marszałek nie da sobie w kaszę dmuchać. Poseł Prawa i Sprawiedliwości, chcąc pospieszyć działania przewodniczącego Polski 2050 stał się “ofiarą” kolejnej celnej riposty.

Dominika Chorosińska, Szymon Hołownia
10.12.2023 13:55 Dominika Chorosińska dzień przed końcem kariery w rządzie pisze do Szymona Hołowni. "Zwróciłam się z prośbą"

Powołany przez Mateusza Morawieckiego "dwutygodniowy rząd" powoli zbliża się ku końcowi. Dominika Chorosińska, która została ministrą kultury, do końca chce jednak wykorzystywać swoją pozycję. Nieoczekiwanie zwróciła się do Szymona Hołowni. Posłanka i marszałek Sejmu mają już za sobą nieciekawe spotkanie.

Szymon Hołownia
10.12.2023 09:10 Szymon Hołownia nie wytrzymał. Natychmiast zareagował na oskarżenia. "Takiego przekrętu świat nie widział"

Szymon Hołownia robi furorę jako nowy marszałek Sejmu, jednak jego zaangażowanie w politykę nie przypadło do gustu wszystkim. Niedawno musiał mierzyć się z kolejnymi oskarżeniami. Od razu zareagował na poczucie niesprawiedliwości internauty. Jego odpowiedzi nie można zignorować.

Szymon Hołownia stracił brata, fot. KAPIF
06.12.2023 17:55 Szymon Hołownia stracił brata. Pierwszy raz mówi o rodzinnej tragedii

Szymon Hołownia pierwszy raz o śmierci brata. Marszałek Sejmu wspomniał o rodzinnej tragedii. Takie wyznanie wymagało odwagi.

Szymon Hołownia
04.12.2023 14:13 Szymon Hołownia zaatakowany. Jest natychmiastowa reakcja. Coś takiego nigdy wcześniej się nie zdarzyło

Szymon Hołownia w ostatnim czasie bije rekordy popularności jako nowy marszałek Sejmu. Niestety zwiększone zainteresowanie wystawiło byłego prezentera TVN na celownik. Mężczyzna został zaatakowany i musiał podjąć natychmiastową decyzję. Wszyscy to zobaczyli.

Donald Tusk, Jarosław Kaczyński, Szymon Hołownia
01.12.2023 19:53 Prześwietlamy oświadczenia majątkowe Tuska, Kaczyńskiego i Hołowni. Wielkie zaskoczenie u przyszłego premiera

Na stronie Sejmu pojawiły się oświadczenia majątkowe polityków. Wiemy, ile oszczędności mają Donald Tusk, Jarosław Kaczyński i Szymon Hołownia. Niektóre szczegóły mogą być szokujące.

Szymon Hołownia przekazał smutne wieści, fot. Piotr Molecki/East News; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
25.11.2023 12:46 Szymon Hołownia przekazał smutne wieści o śmierci. W domu jego rodziców doszło do tragedii

Szymon Hołownia pełni od niedawna w Sejmie funkcję marszałka. W jego życiu prywatnym doszło jednak do dramatu. Polityk i były prezenter “Mam talent!” podzielił się z internautami smutną refleksją.

Szymon Hołownia i Andrzej Duda
19.11.2023 15:14 Szymon Hołownia zakpił z Andrzeja Dudy. Internauci natychmiast wyczuli, co ma na myśli

Szymon Hołownia funkcję Marszałka Sejmu pełni dopiero od kilku dni, ale zdecydowanie robi furorę. Ma już za sobą pierwsze posiedzenie i momenty pełne napięcia, w których okazał się oazą spokoju. W weekend odpoczywa u boku rodziny. Pokazał zdjęcie z domowego zacisza, a przy okazji wbił szpilę prezydentowi. 

Szymon Hołownia na kompromitującym zdjęciu
17.11.2023 19:36 Kompromitujące zdjęcie Szymona Hołowni w sieci! Tak zaczyna karierę Marszałka Sejmu

Szymon Hołownia został Marszałkiem Sejmu po wyborach do parlamentu. Jego telewizyjna przeszłość nie daje mu jednak spokoju. Marcin Prokop wrzuciła dosyć żenujące zdjęcie kolegi z “Mam talent!” do sieci. 

Szymon Hołownia
16.11.2023 18:26 Tak mieszka Szymon Hołownia. Marszałek z żoną pokazali wnętrza swojego domu

Szymon Hołownia jeszcze do niedawna kojarzony był jako prowadzący "Mam Talent!", który rozpoczął karierę w polityce. Dziś jest jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny politycznej. Jako marszałek podbił już internet pierwszymi wystąpieniami. Teraz warto zerknąć do jego domu.

Szymon Hołownia
15.11.2023 11:44 Marszałek ciętej riposty? Jak Szymon Hołownia Sejm w ryzach utrzymał

Drugi (i długi, choć zaledwie dwugodzinny) dzień pierwszego posiedzenia Sejmu X kadencji za nami. I choć sceny przy Wiejskiej wołały momentami o pomstę do nieba – głównie za sprawą niechętnie oddających władzę przedstawiciele partii ostatkami sił rządzącej – na pierwszy plan wysunął się nowy marszałek izby, Szymon Hołownia. Pozytywnie zaskoczeni okazali się nie tylko politycy, ale i internauci.

Robert Kozyra i Szymon Hołownia, fot. KAPIF/EastNews
14.11.2023 21:39 TYLKO U NAS: Kozyra ocenia wybór Hołowni na Marszałka Sejmu i zmiany w rządzie. Zakończył bolesną szpilą

Szymon Hołownia został Marszałkiem Sejmu. Były dziennikarz i kandydat w wyborach prezydenckich w 2020 roku przez 12 latach był współprowadzącym program "Mam talent". Jego karierę polityczną skomentował specjalnie dla Świata Gwiazd były juror show TVN – Robert Kozyra. 

Szymon Hołownia, Marcin Prokop
13.10.2023 21:42 Marcin Prokop w spocie partii. Pierwszy raz wprost wyraził swoje poglądy polityczne

Marcin Prokop do tej pory nie krył się ze swoimi poglądami obyczajowymi, jednak te polityczne zachowywał dla siebie. Teraz niespodziewanie się to skończyło. Dziennikarz TVN wystąpił nawet w oficjalnym spocie jednej z partii, kandydujących w wyborach parlamentarnych. Kogo poparł?

Szymon Hołownia
31.01.2023 20:52 Kim jest żona Szymona Hołowni? Urszula ma nietypowy zawód, niewiele kobiet w Polsce się tym zajmuje

Szymon Hołownia dziś kojarzony jest z polityką, chociaż zaledwie kilka lat temu spełniał się jako prowadzący programu rozrywkowego. O dziennikarzu z dnia na dzień robi się coraz głośniej, a zainteresowaniem cieszy się także jego życie prywatne. Kim jest żona Szymona?Urszula Brzezińska-Hołownia poznała swojego męża dzięki programowi "Mam talent". Mimo dzielącej ich różnicy wieku świetnie się dogadują, przyjaźnią i tworzą rodzinę.

Szymon Hołownia
20.02.2022 01:00 Szymon Hołownia pokazał urocze zdjęcie z córeczką

Szymon Hołownia niedawno po raz drugi został ojcem. Dziennikarz i polityk udostępnił urocze zdjęcie z malutką córeczką. Internauci zachwyceni instynktem rodzicielskim mężczyzny.Dziennikarz, Szymon Hołownia, przez długi czas znany był polskim telewidzom jako współprowadzący talent show na TVN Mam Talent. Wraz z Marcinem Prokopem tworzył niesamowicie zgrany duet, który uwielbiały miliony. Szymon Hołownia po sukcesach telewizyjnych postanowił zmienić ścieżkę swojej kariery. Od 2019 roku mężczyzna rozpoczął działalność polityczną.Prywatnie prezenter jest żonaty z Urszulą Brzezińską-Hołownią. Para ostatnio przywitała na świecie drugą córeczkę, Elżbietę. Szymon Hołownia zdradził kulisy ojcostwa na Instagramie.

Szymon Hołownia
13.01.2022 01:00 Szymon Hołownia znowu został ojcem. Znamy imię dziecka

Na Instagramie Szymona Hołowni pojawiło się zdjęcie z radosną nowiną. Celebryta został ojcem po raz drugi i z dumą mógł zaprezentować swoje zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Rodzice wybrali dla dziewczynki piękne, klasyczne imiona. Dziennikarz i polityk, Szymon Hołownia powitał dziś na świecie swoją drugą córeczkę. Szczęśliwy tata pochwalił się na Instagramie zdjęciem z nowo narodzoną dziewczynką w ramionach. W komentarzach płyną gratulacje i słowa zachwytu.

Szymon Hołownia
04.09.2021 02:00 Kim jest żona Szymona Hołowni? Samoloty to jej największa pasja

Szymon Hołownia do niedawna zajmował się przede wszystkim swoją karierą telewizyjną. Był jednym z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów w naszym kraju. Jednak na ostatnich wyborach prezydenckich wystartował jako kandydat. I od tamtej pory zajmuje się już tylko polityką. Mało kto wie, czym zajmuje się jego żona. Ten zawód wykonują tylko 4 kobiety w Polsce. Szymon Hołownia był jednym z najbardziej rozchwytywanych dziennikarzy w Polsce. Dziś jest przede wszystkim politykiem. Mimo swojej misji prawdziwą stabilizację daje mu rodzina - żona Urszula i córka Marysia.

  • 1
  • 2