Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski

__Tomasz Ciachorowski__ - aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Na ekranie debiutował w 2008 roku w serialu "Złotopolscy". Stał się rozpoznawalny dzięki rolom w produkcjach "Majka", "Linia życia", "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Brał udział w programach: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (2016), "Agent – Gwiazdy" (2018) i "Twoja twarz brzmi znajomo" (2021). Data urodzenia: 5 kwietnia 1980. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieskie. Wzrost: 179 cm.

Michał Piróg/Tomasz Ciachorowski
15.02.2024 10:32 Michał Piróg zobaczył zdjęcie Tomasza Ciachorowskiego i aż go zatkało. Wkrótce otrzymał od aktora kuszącą propozycję

Tomasz Ciachorowski w walentynki dodał nowe zdjęcie na swoim instagramowym profilu. Otrzymał pod nim wiele komentarzy, a wśród nich jeden należał do Michała Piróga. Fotografia zrobiła wielkie wrażenie na tancerzu, w związku z czym otrzymał od aktora pewną propozycję. O co chodzi?

Tomasz Ciachorowski EA
02.11.2022 23:04 Zadziwiające wykształcenie Tomasza Ciachorowskiego. Żadna z gwiazd nie może pochwalić się takim tytulem

Tomasz Ciachorowski jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialowych. Jego role sadystycznego Artura Skalskiego w "M jak miłość" czy Michała Duszyńskiego w "Majce" zapadły w pamięć widzów. Mało kto jednak wie, że miał on całkiem inny plan na życie, a z wykształcenia jest nie tylko aktorem.Debiutował na ekranie w 2008 roku, w serii "Złotopolscy". Od tego czasu zebrał na koncie już wiele ról. Występował też na deskach ogromnej liczby teatrów. Telewidzowie znają go z takich programów rozrywkowych, jak "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Niewiele brakowało jednak, aby pracował w życiu jako inżynier.