Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Piróg zobaczył zdjęcie Tomasza Ciachorowskiego i aż go zatkało. Wkrótce otrzymał od aktora kuszącą propozycję
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.02.2024 10:32

Michał Piróg zobaczył zdjęcie Tomasza Ciachorowskiego i aż go zatkało. Wkrótce otrzymał od aktora kuszącą propozycję

Michał Piróg/Tomasz Ciachorowski
Michał Piróg, Tomasz Ciachorowski, fot. KAPiF

Tomasz Ciachorowski w walentynki dodał nowe zdjęcie na swoim instagramowym profilu. Otrzymał pod nim wiele komentarzy, a wśród nich jeden należał do Michała Piróga. Fotografia zrobiła wielkie wrażenie na tancerzu, w związku z czym otrzymał od aktora pewną propozycję. O co chodzi?

Kariera taneczna Piróga

Michał Piróg jest tancerzem i doświadczonym choreografem. Tą dyscypliną zaczął interesować się, jako nastolatek. Najpierw uczył się z kaset VHS. Gdy skończył 19 lat, rozpoczął współpracę z grupą, przy Kieleckim Teatrze Tańca. W 1998 debiutował na scenie w roli tancerza, w spektaklu “Być albo brać”, którego reżyserem był Piotr Galiński.

Tancerz współpracował w wieloma teatrami m.in. Teatrem Komedia, Teatrem Muzycznym, Teatrem Powszechnym. Michał Piróg miał szansę pracować również z zagranicznymi teatrami: we Francji, Belgii oraz Szwajcarii.

W latach 2017-2019 występował w Teatrze “Fabryka Marzeń”, gdzie zagrał w spektaklach: “Szalone nożyczki”, “Chcesz się bawić? Zadzwoń” i “Pomoc domowa”.

W poprzednim roku nawiązał współpracę ze Sceną Relax. Wystąpił w trzech spektaklach: “Damski biznes”, “Kolejny wieczór kawalerski, czyli na gorącym uczynku”, “Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków”.

Michał Piróg bez ogródek o Caroline Derpienski. "Umie opowiadać tylko o tym, ile ma pieniędzy" Michał Piróg już tak nie wygląda, przeszedł niebywałą metamorfozę. Fani nie mogą się napatrzeć

Michał Piróg w show-biznesie

Piróg w 2001 nawiązał współpracę ze stacją telewizyjną TVN. Wystąpił wtedy w programie “Droga do gwiazd”, gdzie był tancerzem i choreografem. 

Rozpoznawalność przyniosła mu rola jurora w show “You Can Dance - Po prostu tańcz” Program emitowany był w latach 2007-2012 i wznowiony w latach 2015-2016. 

Michał Piróg od 2010 roku jest prowadzącym obok Joanny Krupy program “Top Model”, co przyniosło mu ogrom sympatii ze strony telewidzów i internautów. 

Michał Piróg komentuje zdjęcie kolegi z branży

W środę 14 lutego obchodziliśmy walentynki. Z tej okazji mnóstwo gwiazd zdecydowało się dodać kilka zdjęć lub napisać życzenia do swoich partnerów. Jedną z nich był aktor Tomasz Ciachorowski, którego widzowie mogą kojarzyć chociażby jako dr. Maksymiliana Begera w serialu “Na dobre i na złe”.

Artysta dodał kreatywną fotografię ze stworzonym z dłoni napisem LOVE, do której dodał opis “Love letters” (z ang. miłosne litery lub miłosne listy) Post skomentował jego kolega z branży, Michał Piróg. Panowie grają razem w spektaklu “Damski biznes” na Scenie Relax. 

Pozwolę sobie nie komentować - napisał tancerz.

Tomasz Ciachorowski odpowiedział. Zaproponował koledze, aby odezwał się do niego… w prywatnej wiadomości.

Ależ proszę:). Może być DM.

Co o tym myślicie?

Michał Piróg, fot. KAPiF
Michał Piróg, fot. KAPiF
Michał Piróg, fot. KAPiF
Michał Piróg, fot. KAPiF
Tomasz Ciachorowski, fot. KAPiF
Tomasz Ciachorowski, fot. KAPiF
Tomasz Ciachorowski, fot. KAPiF
Tomasz Ciachorowski, fot. KAPiF
Zadziwiające wykształcenie Tomasza Ciachorowskiego. Żadna z gwiazd nie może pochwalić się takim tytulem
Tomasz Ciachorowski EA
Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialowych. Jego role sadystycznego Artura Skalskiego w "M jak miłość" czy Michała Duszyńskiego w "Majce" zapadły w pamięć widzów. Mało kto jednak wie, że miał on całkiem inny plan na życie, a z wykształcenia jest nie tylko aktorem.Debiutował na ekranie w 2008 roku, w serii "Złotopolscy". Od tego czasu zebrał na koncie już wiele ról. Występował też na deskach ogromnej liczby teatrów. Telewidzowie znają go z takich programów rozrywkowych, jak "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Niewiele brakowało jednak, aby pracował w życiu jako inżynier.
Czytaj dalej
Aktorzy żegnają się z "Na dobre i na złe". "Taka sytuacja"
na dobre i na złe czołówka
na dobre i na złe czołówka
W serialu „Na dobre i na złe” nadchodzi mała przerwa. Aktorzy, oraz wszyscy pracownicy produkcji ogłosili, że wybierają się na wakacyjną przerwę. Zrobili to: Katarzyna Skrzynecka, Emilia Komarnicka-Klynstra i Tomasz Ciachorowski. Wszyscy potrzebują oddechu i po przerwie powrócą do nagrywania kolejnych odcinków. Ekipa „Na dobre i na złe” wybiera się na urlopAktorzy poinformowali, że powrócą do nagrywania odcinków zaraz po wakacjachNowe odcinki pojawią się w jesiennej ramówce TVP„Na dobre i na złe” to jeden z ulubionych seriali telewidzów. Nowe odcinki pojawią się dopiero jesienią, a jego aktorzy udają się na zasłużony odpoczynek.
Czytaj dalej