Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Michał Piróg

Michał Piróg

__Michał Piróg__ jest polskim tancerzem, choreografem, a także prezenterem telewizyjnym. Największą popularność zyskał dzięki programom "You Can Dane" oraz "Top Model". Początkowo tańczył na scenach teatrów w produkcjach baletowych. Szybko jednak trafił do telewizji, gdzie zrobił karierę. Od 2010 roku współprowadzi program TVN "Top Model". Prezenter publicznie ujawnił swoją orientację seksualną 11 października 2007 roku na łamach „Super Expressu”. Rodzina już w młodości wiedziała, że tancerz jest gejem. Michał Piróg ma 173 cm wzrostu, krótkie jasno brązowe włosy oraz brązowe oczy.

Michał Piróg / Anna Mucha
28.03.2024 19:21 "Bredzi, jak mało kto!". Piróg bez ogródek o rewelacjach Muchy o popularnym programie. Początek nowej dramy?

Anna Mucha niedawno ujawniła potężne zarzuty wobec Michała Piróga i Agustina Equrrolli. Teraz ten pierwszy ostro odpowiada na jej oskarżenia. Zaczyna się kolejna afera?

Michał Piróg/Tomasz Ciachorowski
15.02.2024 10:32 Michał Piróg zobaczył zdjęcie Tomasza Ciachorowskiego i aż go zatkało. Wkrótce otrzymał od aktora kuszącą propozycję

Tomasz Ciachorowski w walentynki dodał nowe zdjęcie na swoim instagramowym profilu. Otrzymał pod nim wiele komentarzy, a wśród nich jeden należał do Michała Piróga. Fotografia zrobiła wielkie wrażenie na tancerzu, w związku z czym otrzymał od aktora pewną propozycję. O co chodzi?

Michał Piróg, Caroline Derpienski
28.09.2023 13:37 Michał Piróg bez ogródek o Caroline Derpienski. "Umie opowiadać tylko o tym, ile ma pieniędzy"

Podczas premiery nowego albumu Patricii Kazdi mieliśmy okazję porozmawiać z Michałem Pirógiem. Gwiazdor "Top Model" ostro podsumował ostatni internetowy fenomen Caroline Derpienski. Czy szykuje się kolejna drama z celebrytką w roli głównej?

Barbara Kurdej-Szatan
15.09.2023 09:22 Czułe gesty Barbary Kurdej-Szatan i znanego Polaka… To wcale nie jej mąż! Rafał natychmiast zabrał głos

Barbara Kurdej-Szatan wyszła na miasto w towarzystwie znanego polskiego artysty. Na nagraniu duet nieco zaszalał i obdarzył się czułym gestami. Mąż aktorki od razu zareagował. Już wiadomo, dlaczego pozwoliła sobie na takie wybryki.

Michał Piróg
27.08.2023 14:10 Michał Piróg już tak nie wygląda, przeszedł niebywałą metamorfozę. Fani nie mogą się napatrzeć

Michał Piróg już nie raz udowadniał, że lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Zwykle przejawiało się to w ekstrawaganckich strojach. Zdarzało się także, że kombinował z fryzurami, ale te nie były aż tak niestandardowe. Aż do teraz. Tancerz naprawdę zaszalał.

Michał Piróg
28.05.2023 20:20 Michał Piróg przed laty chciał zostać ojcem. "To był idealny moment"

Michał Piróg jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN dzięki współpracy przy popularnych programach takich jak "Top Model" czy "You Can Dance". Dzisiejszy jubilat niedawno otworzył się na prywatne tematy. Był moment, w którym chciał założyć rodzinę i zostać ojcem.Tancerz otwarcie mówi o swoim życiu prywatnym i miłosnym. Przez długi czas tworzył szczęśliwy związek, który miał zakończyć się ślubem oraz powiększeniem rodziny. Nagle wszystko się zmieniło.

Michał Piróg
21.09.2022 22:18 Michał Piróg miał wypadek na planie "Fort Boyard". Musi poruszać się o kulach

Michał Piróg z nagrań do popularnego programu telewizyjnego wrócił o kulach. Nikt nie spodziewał się, że zadanie będzie miało tak tragiczny finał. Tancerz za bardzo zaangażował się w wygraną.Gwiazdor TVN od lat zajmuje wysokie miejsce wśród ulubieńców stacji telewizyjnej. Jego kariera w "You Can Dance" oraz "Top Model" pozwoliła mu na zdobycie szerokiego grona fanów. Tym razem podczas nagrań popularnego programu doszło do nieoczekiwanego wypadku.

Michał Piróg EA
03.08.2022 15:28 Michał Piróg wyznał, co dzieje się za kulisami "Top Model". Nie wszyscy będą zadowoleni

Michał Piróg jest prowadzącym programu TVN "Top Model" od samego początku jego istnienia. Teraz, z okazji zbliżającej się 11. edycji, ujawnił pewne niewygodne kulisy modowego show. Tancerz i choreograf zdradził, jakie relacje panują na planie pomiędzy niektórymi osobami.Modowy program TVN emitowany jest od 2010 roku. Doczekał się już 10 sezonów, a jesienią 2022 wystartuje jego jedenasta edycja. W kwietniu ruszyły castingi do nadchodzącej serii, a 1 sierpnia odbyło się spotkanie prasowe z twórcami, jurorami i prowadzący mi program.

Michał Piróg (2)
28.02.2022 01:00 Michał Piróg pokazał, co dzieje się w Ukrainie. Pisze o dezinformacji

Michał Piróg pokazał ludzki dramat, jaki obecnie dzieje się na ulicach Ukrainy. Gwiazdor udostępnił porażające zdjęcia, obrazujące cierpienie i tragedie związane z wojną. Celebryta zwrócił się do wszystkich z mocnym apelem. Sytuacja na Ukrainie nie wytraca tempa. Zarówno po stronie obrońców, jak i agresorów ofiary idą w setkach. Wielu uchodźców dostało się pod granicę, gdzie próbują uzyskać pomoc, część już jest w Polsce. Jednak liczne ataki wymierzone w ludność cywilną — także w ośrodki społeczne czy miejsca, w których chronią się kobiety i dzieci — przyniosły i nadal przynoszą dramatyczne żniwa.

Piróg
24.01.2022 01:00 Michał Piróg napisał, co myśli o Mikołaju z Top Model. "Nie chcę przeklinać"

W ostatnich dniach głośno zrobiło się o Mikołaju Śmieszku, zwycięzcy jednej z edycji Top Model. Opublikował on film, na którym widnieje jego przypięty do łańcucha pies. Zwierze siedzi w takich warunkach na zewnątrz pomimo wszechobecnego śniegu. Sprawą zainteresowały się odpowiednie służby. Skomentował ją także Michał Piróg.Juror Top Model wystosował specjalny komunikat do Mikołaja za pośrednictwem swojego Instagrama.