Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Piróg bez ogródek o Caroline Derpienski. "Umie opowiadać tylko o tym, ile ma pieniędzy"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.09.2023 13:37

Michał Piróg bez ogródek o Caroline Derpienski. "Umie opowiadać tylko o tym, ile ma pieniędzy"

Michał Piróg, Caroline Derpienski
Michał Piróg ostro o Caroline Derpienski, fot. KAPiF

Podczas premiery nowego albumu Patricii Kazdi mieliśmy okazję porozmawiać z Michałem Pirógiem. Gwiazdor "Top Model" ostro podsumował ostatni internetowy fenomen Caroline Derpienski. Czy szykuje się kolejna drama z celebrytką w roli głównej?

Michał Piróg o kreowaniu własnego wizerunku w social mediach

Tancerz od lat występuje w show-biznesie i doskonale wie, jak trudno utrzymać zainteresowanie mediów. Wielu artystów dla uzewnętrznienia wizji twórczej zmienia swoją osobowość na potrzeby promocji pewnych projektów.

Część internautów uważa, że właśnie takim sposobem, chce na polskim rynku zaistnieć Caroline Derpienski. Za sprawą bujnego życia i ciętego języka wzbudziła już niejedną sensację. Michał Piróg jednak chłodno podchodzi do fascynacji celebrytką.

Jeżeli nie jesteś artystą ani politykiem, któremu płaci się, żeby mówił dokładnie to a nie co innego, a próbujesz zaistnieć, przybierając pozę to oznacza, że jesteś fejkiem. I nie chce obrazić, bo być może ta pani taka jest, lepiej by było, żeby taka była, ale jeśli to jest wymyślone to jest to bardzo słabe. Bo na dzień dobry chcesz sprzedać postać, a nie jesteś postacią… tylko sobą.

Caroline Derpienski (18).jpg
Michał Piróg ostro o Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski (19).jpg
Michał Piróg ostro o Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski (20).jpg
Michał Piróg ostro o Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski nagle zabrała głos, chodzi o jej miliardera. Ma do powiedzenia tylko jedno!

Michał Piróg o występie Caroline Derpienski u Kuby Wojewódzkiego

Popularność Caroline Derpienski urosła już do tego stopnia, że stała się gwiazdą premierowego odcinka nowego sezonu talk-show Kuby Wojewódzkiego. Co więcej, rozmowa z nią bije rekordy popularności stacji.

Sama gwiazda zapowiada, że z chęcią widziałaby siebie w roli prowadzącej, a nawet głównej bohaterki, poświęconego jej programu w TVN. Michał Piróg krótko jednak skomentował jej zapały w show-biznesie.

Wszystko się kończy – wyznał w wywiadzie dla Świata Gwiazd.

Michał Piróg (6).jpg
Michał Piróg ostro o Caroline Derpienski, fot. KAPiF

Michał Piróg ostro podsumował Caroline Derpienski

Obecnie o celebrytce rozpisują się wszystkie portale plotkarskie z powodu jej opowieści o bujnym życiu i chętnego udzielania się w medialnych dramach. Michał Piróg zdradził nam, że jednak nie wróży w tym przypadku wieloletniej kariery na ściankach. Gwiazdor ostro podsumował jej dotychczasowe wypowiedzi.

Jest tak czasami, że nagle ktoś wyskakuje jak grzyb po deszczu i później tak samo szybko niknie. […] To jest smutne, że osoba mająca więcej niż 11 lat umie opowiadać tylko o tym, ile ma pieniędzy. To jest bardzo smutne, już pomijając fakt czy je ma czy nie – podsumował.

Caroline Derpienski z pewnością bez aprobaty przyjmie słowa gwiazdora TVN. Już mniejsze zaczepki powodowały u niej głośne reakcje.

Michał Piróg (7).jpg
Michał Piróg ostro o Caroline Derpienski, fot. KAPiF