Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Caroline Derpienski w sukni ślubnej! Pięknie i naturalnie. A gdzie diamenty i "dollarsy"?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.09.2023 20:53

Caroline Derpienski w sukni ślubnej! Pięknie i naturalnie. A gdzie diamenty i "dollarsy"?

Caroline Derpienski w sukni ślubnej
Caroline Derpienski, fot. KAPiF

Caroline Derpienski to dziś jedna z najgłośniejszych celebrytek w naszym kraju. Gwiazda błyszczy na eventach, na których zjawia się w zachwycających stylizacjach. A jak prezentuje się w sukni ślubnej? Co na to jej narzeczony miliarder Jack?

Caroline Derpienski podbija polski show-biznes

Caroline Derpienski pojawiła się na polskich salonach bez żadnej zapowiedzi i natychmiast wzbudziła ogromne zainteresowanie w rodzimym show-biznesie. Partnerka miliardera z Miami, jak sama mówi o sobie celebrytka, w krótkim czasie zdołała podbić branżę rozrywkową.

Wszystko za sprawą nietuzinkowego stylu bycia i śmiałych wypowiedzi, w których nie szczędzi złośliwości pod adresem polskich gwiazd. Derpienski zdaje się nie przejmować opinią publiczną i z determinacją osiąga zamierzone cele.

Caroline Derpienski (1).png
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Okrutna zemsta Glam. Najpierw pokazała miliardera Derpienski, a potem WSZYSTKO ujawniła w śniadaniówce Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Dorobek Caroline Derpienski

Caroline Derpienski jest modelką, która ma na swoim koncie liczne sesje fotograficzne, a nawet występy w teledyskach. O tym, jak bogate jest jej doświadczenie możemy się przekonać, śledząc jej Instagrama.

Celebrytkę śledzi w medium społecznościowym 7,6 mln internautów, a gwiazda na bieżąco informuje ich o kolejnych dokonaniach. Niemałe zainteresowanie wzbudziły również zdjęcia Derpienski w sukni ślubnej!

Caroline Derpienski (5).png
Caroline Derpienski, fot. KAPiF

Caroline Derpienski w sukni ślubnej

W 2018 r. Caroline Derpienski opublikowała na swoim Instagramie fotografie w sukni ślubnej. Gwiazda brała udział w sesji zdjęciowej wykonanej dla jednej ze szkół wizażu i stylizacji paznokci.

Przyglądając się zdjęciom, możemy zauważyć, jak bardzo przez te lata zmieniła się celebrytka. Naturalne brązowe włosy są już dziś przeszłością - obecnie blond jest jednym ze znaków rozpoznawczych Derpienski.

Caroline Derpienski (2).png
Caroline Derpienski w sukni ślubnej, fot. instagram.com/carolinederpienski
Caroline Derpienski (4).png
Caroline Derpienski w sukni ślubnej, fot. instagram.com/carolinederpienski
Caroline Derpienski (3).png
Caroline Derpienski w sukni ślubnej, fot. instagram.com/carolinederpienski