Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.09.2023 18:40

Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Które gwiazdy prowadzą własne restauracje?, fot. KAPIF
Które gwiazdy prowadzą własne restauracje?, fot. KAPIF

Które gwiazdy mają swoje restauracje? Kto prowadzi własny biznes gastronomiczny w Warszawie i może rywalizować o klientów z Magdą Gessler? Wśród gwiazd swoje ambitne plany snuje Filip Chajzer, ale są też tacy, którzy już działają i odnoszą niemałe sukcesy.

Które gwiazdy mają swoje restauracje?

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy oprócz bycia na scenie, stawiają również na inną działalność. To mądre posunięcia, zwłaszcza w świecie po pandemii, gdzie nic nie jest takie pewne. 

Świetnym przykładem jest Kuba Wojewódzki, który oprócz telewizji i prowadzenia podcastu działa również na rynku gastronomicznym. I to właśnie ta ostatnia gałąź przyciąga coraz więcej gwiazd. Kto oprócz Króla TVN postawił na biznes w tej branży? Te trzy nazwiska mogą być dla was sporym zaskoczeniem.

Jest nowa prowadząca w "Dzień Dobry TVN". Widzowie dobrze znają śliczną blondynkę!

Filip Chajzer o swojej restauracji

Na niedawnej premierze najnowszego podgrzewacza tytoniu Iqos Iluma, Filip Chajzer zdradził, że chciałby rozwijać swoje talenty i postawić na niecodzienny jak na dziennikarza biznes. Dziennikarz planuje otworzyć swoją restaurację. Z czym dokładnie? Filip nazywa to „śniadaniową”. Jest bardzo podekscytowany nowym projektem: 

Uwielbiam nowe wyzwania! Odchodząc z telewizji zyskałem przestrzeń na rozwijanie swoich pasji i realizację pomysłów, o których myślałem od dawna – powiedział Filip. 

978A4584.jpg
Filip Chajer, fot. AKPA

Restauracje serwujące śniadania to ostatnio szalenie modny trend wśród warszawskich bywalców salonów. Bywają nawet miejsca, które śniadania serwują przez cały dzień. Czy Filipowi się powiedzie w tej dziedzinie? Trzymamy kciuki za smaczne powodzenie tej misji!

Jak nazywa się restauracja Piotra Kędzierskiego?

O krok dalej jest już Piotr „Kędzior” Kędzierski. Mimo że na co dzień prowadzi podcast z Kubą Wojewódzkim, znajduje także czas na inne biznesy. 

Dziennikarz jakiś czas temu otworzył restaurację Pod Gigantami. Fakt ten odbił się całkiem sporym echem wśród warszawskich elit. Miejsce cieszy się gigantycznym powodzeniem – bez rezerwacji trudno znaleźć wolny stolik. Nic dziwnego, że Piotr snuje kolejne gastronomiczne plany. 

Nie chce o nich jeszcze opowiadać, ale znając Kędziora, będzie to na pewno strzał w dziesiątkę. Oprócz tego prowadzi swoje media oraz jest stałym bywalcem warszawskich imprez kulturalnych. Widać, na nudę nie może narzekać – sam dorzuca sobie kolejne, jak się okazuje, przynoszące sukcesy pomysły.

Piotr Kędzierski, fot. KAPIF
Piotr Kędzierski, fot. KAPIF

Które gwiazdy prowadzą restauracje?

Czy Magda Gessler powinna czuć się zagrożona? Chyba nie do końca. Gastronomia to bardzo chłonny rynek. Wiele zazwyczaj zależy tutaj od lokalizacji. 

Na przykład w Muzeum Narodowym w Warszawie Maciej Musiał otworzył swój biznes – kawiarnię Cafe Podrygi. Co ciekawe na tym się nie zatrzymał i pod koniec minionych wakacji otworzył Całe Pląs w warszawskim parku Królikarnia. 

Czy staje się to powoli nowym trendem wśród gwiazd, które chcą spożytkować swój sukces i popularność na kolejnych polach? 

Maciej Musiał.jpg
Maciej Musiał, fot. KAPIF
Magda Gessler
Magda Gessler, fot. KAPIF