Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aneta Glam ujawnia, kim jest "miliarder Jack". Caroline nie pozostała dłużna! Takich rewelacji się nie spodziewaliśmy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.09.2023 18:42

Aneta Glam ujawnia, kim jest "miliarder Jack". Caroline nie pozostała dłużna! Takich rewelacji się nie spodziewaliśmy

Aneta Glam, Caroline Derpienski
Aneta Glam ujawnia prawdę o partnerze Caroline Derpienski?, fot. KAPiF

Konflikt Anety Glam i Caroline Derpienski trwa w najlepsze. Gwiazda “Żon Miami” dołożyła do ognia - twierdzi, że zna prawdziwą tożsamość “miliardera Jacka”. Na jej rewelacje szybko odpowiedziała sama zainteresowana.

Aneta Glam vs Caroline Derpienski

Caroline Derpienski podbiła szturmem polski show-biznes, znienacka pojawiając się na salonach jako “dziewczyna miliardera z Miami”. Choć o samej celebrytce nie wiemy wiele więcej ponad to, co sama przekaże dziennikarzom, zdołała już namieszać na polskim “poletku”.

Wszystko za sprawą wielu konfliktów, w które się wdała. Jednym z ostatnich jest oczywiście ten z gwiazdą “Żon Miami” Anetą Glam, która twierdzi, że niektóre z historii opowiadanych przez Derpienski są mocno podkoloryzowane.

Caroline Derpienski (1).png
Caroline Derpienski odpowiada Anecie Glam, fot. KAPiF
Caroline Derpienski (16).jpg
Caroline Derpienski odpowiada Anecie Glam, fot. KAPiF
Caroline Derpienski (15).jpg
Caroline Derpienski odpowiada Anecie Glam, fot. KAPiF
Diamenty warte fortunę, nowe auto i kawior. Caroline Derpieński odpowiada na zaczepki Anety Glam. Na bogato! Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Aneta Glam ujawnia tożsamość "miliardera Jacka"?

Ukochanym Caroline Derpienski ma być rzekomo tajemniczy “miliarder Jack”. Aneta Glam tłumaczy jednak, że tak naprawdę jest nim biznesmen z Sosnowca o wdzięcznym imieniu Krzysztof.

Zdjęcie celebrytki ze wspomnianym mężczyzną już jakiś czas temu obiegło media. Teraz Aneta Glam opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym zobaczyć można jej “nemezis” w towarzystwie znajomych. Wśród nich ma znajdować się podobno również wspomniany Krzysztof.

Caroline Derpienski odpowiada Anecie Glam

Krzysiu, wiem, że mnie oglądasz i to widzisz. Znamy się i wiesz, że ja do ciebie nic nie mam. Ale przestańcie w końcu okłamywać wszystkich. Jesteście parą od lat, więc przestańcie traktować Polaków jak przygłupów. Bądź mężczyzną i pokaż się w końcu oficjalnie, zamiast jakichś Dżaków wymyślać - zaapelowała Aneta Glam.

Na jej słowa prędko odpowiedziała naturalnie sama Caroline Derpienski. Zarzuciła gwieździe “Żon Miami” wynajęcie prywatnych detektywów oraz niezdrowe zainteresowanie swoją osobą.

Jak bardzo trzeba mieć obsesję na punkcie mojej osoby, żeby wynajmować detektywa i wydzwaniać wczoraj po wszystkich ludziach, których znam w Miami z widzenia?! Jak nisko trzeba upaść?! - dopytywała na Instagramie ukochana miliardera Jacka (lub Krzysztofa?).

Aneta Glam (2).png
Aneta Glam zwraca się do ukochanego Caroline Derpienski, fot. instagram.com/anetaglam
Caroline Derpienski (1).png
Caroline Derpienski odpowiada Anecie Glam, fot. instagram.com/carolinederpienski
Caroline Derpienski (2).png
Caroline Derpienski odpowiada Anecie Glam, fot. instagram.com/carolinederpienski
Caroline Derpienski (2).png
Caroline Derpienski, fot. KAPiF