Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Caroline Derpienski nagle wspomniała o Rubikach. Ale dogryzła sąsiadom z Miami
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.09.2023 11:18

Caroline Derpienski nagle wspomniała o Rubikach. Ale dogryzła sąsiadom z Miami

Caroline Derpienski
Caroline Derpieński uderza w Piotra i Agatę Rubików, fot. KAPiF

Caroline Derpienski najwyraźniej mało jest afer z nią związanych. Po konflikcie z wieloma celebrytami przyszła kolej na Piotra i Agatę Rubików? W najnowszym filmie Caroline wbiła rodzinie muzyka niezwykle bolesną szpilę. Doczeka się odpowiedzi?

Caroline Derpienski: kolejny konflikt?

Derpienski zdaje się nie przejmować tym, co o niej mówią. Od czasu wizyty w talk-show Kuby Wojewódzkiego jest o niej jeszcze głośniej. Caroline jest w konflikcie między innymi z Sandrą Kubicką, której zagroziła pozwem.

Poza tym zaledwie chwilę temu wybuchł spór z Anetą Glam, która drwiła z pokazu, w jakim wzięła udział Caroline. Gwiazda programu „Żony Miami” nazwała ją nawet „drugą Janoszek”. Teraz sama zainteresowana wbiła szpilę jeszcze innym Polakom, mieszkającym w Miami: Piotrowi i Agacie Rubikom. Co o nich powiedziała?

Caroline Derpienski.jpg
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski.jpg
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Caroline Derpienski żartuje z Piotra i Agaty Rubików

Piotr i Agata Rubikowie jakiś czas temu przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Na stałe osiedli właśnie w Miami, gdzie podobno mieszka też Derpienski. W mediach społecznościowych muzyk i jego żona pokazują swoje codzienne życie. Widać, że nie zależy im na blichtrze: relacjonują tak zwyczajne rzeczy, jak początek roku szkolnego ich córek czy zdobycie prawa jazdy.

Caroline z kolei na większości filmów podkreśla, jak zamożne i luksusowe życie prowadzi. W nowym nagraniu pokazała, jak przygotowuje się na randkę ze swoim miliarderem Jackiem. Widzimy, jak przed kamerą wykonuje makijaż i chwali się nową torebką Birkin, marki Hermès. To jednak nie wszystko. Największą bombę celebrytka zostawiła na sam koniec.

Piotr Rubik z rodziną.jpg
Piotr i Agata Rubik z córkami, fot. KAPiF

Caroline Derpienski uderza w Rubików. Co powiedziała?

Caroline pod koniec swojego nagrania zaczęła mówić, że śpieszy się na spotkanie ze swoim Jackiem. W pewnym momencie dodała zupełnie niespodziewanie:

Ja tu sobie z wami gadam kochani, ale naprawdę Jack przyjdzie za jakieś 20 minut, a ja jeszcze muszę wyjąć z garderoby, dokopać się do mojej nowej Birkin z krokodyla. [...] Tak prezentuje się efekt końcowy. Rubikowie could never – dodała na koniec filmu, dodając ostatnie zdanie także w grafice na nagraniu, by podkreślić jego moc.

Zdanie po angielsku można przełożyć na Rubikowie nigdy by tak nie mogli. Czy Derpienski zasugerowała więc, że poziom życia Piotra i Agaty jest dużo niższy od tego, który ona prowadzi?

Caroline Derpienski.jpg
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Piotr Rubik i Agata Rubik.jpg
Piotr i Agata Rubikowie, fot. KAPiF
Piotr i Agata Rubik.jpg
Piotr i Agata Rubikowie, fot. KAPiF