Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Czułe gesty Barbary Kurdej-Szatan i znanego Polaka… To wcale nie jej mąż! Rafał natychmiast zabrał głos
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.09.2023 09:22

Czułe gesty Barbary Kurdej-Szatan i znanego Polaka… To wcale nie jej mąż! Rafał natychmiast zabrał głos

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan na mieście ze znanym artystą, fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan wyszła na miasto w towarzystwie znanego polskiego artysty. Na nagraniu duet nieco zaszalał i obdarzył się czułym gestami. Mąż aktorki od razu zareagował. Już wiadomo, dlaczego pozwoliła sobie na takie wybryki.

Barbara Kurdej-Szatan od lat jest w związku małżeńskim

Aktorka chętnie dzieli się prywatnością z internautami przy pomocy mediów społecznościowych. Wśród postów informujących o jej zawodowych planach, można znaleźć też takie, które ukazują jej rodzinne życie.

Barbara Kurdej-Szatan od 2011 roku jest żoną muzyka, Rafała Szatana. Parę połączyła miłość do teatru, która trwa po dziś dzień. Wspólnie występują podczas medialnych eventów, a także spektakli. 

Barbara Kurdej-Szatan (45).jpg
Barbara Kurdej-Szatan na mieście ze znanym artystą, fot. KAPiF

Tym większe zdziwienie mogło ogarnąć obserwatorów gwiazdy, gdy w mediach społecznościowych pojawiło się urocze nagranie z innym mężczyzną. Rafał Szatan nie czekał z reakcją.

Taylor Zakhar Perez od lat ma... męża i ukrywa go przed całym światem? Internauci nie mają już żadnych wątpliwości

Barbara Kurdej-Szatan czule z innym mężczyzną. Rafał Szatan zareagował

Gwiazda pokazała internautom jak spędza miło czas w towarzystwie doskonale znanego Polakom artysty. Duet wybrał się na kawę oraz spacer po Warszawie. Wśród znanych zabytków stolicy nie zabrakło czułych gestów, w tym przesyłanych sobie całusów.

Na urocze wideo zareagował tłum internautów, w tym mąż Barbary Kurdej-Szatan. Wygląda na to, że rozłąka nie działa korzystnie na małżonków.

No ładnie, ładnie! Kilka dni mnie nie ma w domu… pisał żartobliwie Rafał Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan (44).jpg
Barbara Kurdej-Szatan na mieście ze znanym artystą, fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan i Michał Piróg. Co ich łączy?

Towarzyszem Basi okazał się… Michał Piróg. Gwiazdorski duet zna się nie od dziś, a wspólne spotkania wiążą się z ich pracą. Barbara Kurdej-Szatan i Michał Piróg występują razem w spektaklu teatralnym "Superprodukcja, czyli kręcimy Krzyżaków". Co więcej, w tej samej produkcji bierze udział także Rafał Szatan.

Duet miał zatem mnóstwo okazji do pogłębienia przyjacielskiej więzi. Wspólna kawa i rozmowa z pewnością temu sprzyjają. Widać, że mimo czułych gestów małżeństwo nie ma powodów do zmartwień.

Barbara Kurdej-Szatan (43).jpg
Barbara Kurdej-Szatan na mieście ze znanym artystą, fot. KAPiF