Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Taylor Zakhar Perez od lat ma... męża i ukrywa go przed całym światem? Internauci nie mają już żadnych wątpliwości
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.09.2023 12:13

Taylor Zakhar Perez od lat ma... męża i ukrywa go przed całym światem? Internauci nie mają już żadnych wątpliwości

Taylor Zakhar Perez
Taylor Zakhar Perez od lat ma męża?, fot. instagram.com/taylorzakharperez, Prime Video / YouTube

W ciągu ostatnich miesięcy fani na całym świecie oszaleli na punkcie Taylora Zakhara Pereza, który wcielił się w jedną z głównych ról w filmie "Red, White & Royal Blue". 31-latek podbił serca widzów i zdobył ogromną popularność. Ciekawi jego prywatności internauci rozpoczęli śledztwo na temat życia osobistego aktora. To, co odkryli, zszokowało wszystkich.

Taylor Zakhar Perez. Kariera i związki

Filmowym debiutem aktora był udział w głośnej serii Netflixa "The Kissing Booth". Taylor Zakhar Perez wcielił się w rolę Marco, który nieźle namieszać w życiu głównej bohaterki. Widzowie zaczęli zastanawiać się nawet, czy gwiazdy nie łączy relacja także poza ekranem.

Ostatecznie okazało się, że wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i ciepłe słowa podczas wywiadów, były jedynie przykładem ich ogromnej przyjaźni. Po raz kolejny o życiu osobistym aktora zrobiło się głośno po jego występie w "Red, White & Royal Blue".

Taylor Zakhar Perez zagrał biseksualnego syna prezydentki USA, który wdał się w romans z księciem Wielkiej Brytanii. Popularność produkcji sprawiła, że internauci szczegółowo prześledzili życiorys 31-latka. Jedno z nagrań rzuca nowe światło w sprawie jego życia miłosnego.

Sebastian Karpiel-Bułecka i Kayah... razem?! Przez lata ukrywali swój związek przed całym światem. Dzieliła ich prawie dekada

Taylor Zakhar Perez jest w związku małżeńskim?

Aktor skrycie chroni prywatności, a jeszcze niedawno w wywiadach krótko ucinał temat, deklarując status jako "wolny". W mediach społecznościowych szaleje jednak nagranie, które może sprzeczać się z tym stwierdzeniem.

Mowa tutaj o krótkim filmiku, na którym Taylor Zakhar Perez przedstawił się jako "Taylor Gerson". Internauci szybko wychwycili informację i zaczęli podejrzewać, że aktor może mieć męża.

Co więcej, ich śledztwo może wskazywać na wieloletnią relację mężczyzn. Kolejne wskazówki znaleźli w ich mediach społecznościowych.

Taylor Zakhar Perez od lat skrywa związek przed światem?

Głębsze dochodzenia internautów wskazywałyby, że partnerem gwiazdora jest przedsiębiorca, Garett Gerson. Pierwsze wspólne zdjęcia, a według fanów także początek związku szacuje się na 2016 rok. 

Panowie sporadycznie pojawiali się wspólnie w mediach społecznościowych, co nie wyklucza ich przyjaźni. Na jednym z ostatnich postów na profilu 31-letniego aktora widać obu mężczyzn w towarzystwie kobiety.

Internauci nie chcą jednak wywierać presji na aktorze w kwestii wyjawienia prywatności. Taylor Zakhar Perez jak na razie w opinii publicznej nadal pozostaje singlem.