Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sebastian Karpiel-Bułecka i Kayah... razem?! Przez lata ukrywali swój związek przed całym światem. Dzieliła ich prawie dekada
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.09.2023 10:36

Sebastian Karpiel-Bułecka i Kayah... razem?! Przez lata ukrywali swój związek przed całym światem. Dzieliła ich prawie dekada

Sebastian Karpiel-Bułecka i Kayah... razem?! Fot. KAPiF
Sebastian Karpiel-Bułecka i Kayah... razem?! Fot. KAPiF

Sebastian Karpiel-Bułecka i Kayah przez kilka lat byli w związku romantycznym. Niewielu fanów miało jednak świadomość, że między gwiazdami jest tak gorące uczucie. Para postanowiła skrywać swoją miłość przed mediami.

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka byli parą

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka po raz pierwszy pokazali się razem w 2005 r., podczas gali “Viva! Najpiękniejsi”. Nikt nie mógł jeszcze wówczas podejrzewać jednak, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Sami zainteresowani podkreślali, że zaistniała między nimi relacja biznesowa, co jak wkrótce się okazało, było zaledwie ułamkiem prawdy. Zakochani mieli bowiem bardzo poważne plany na przyszłość.

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka (1).png
Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka byli parą, fot. KAPiF
Liam Payne z One Direction pilnie przewieziony do szpitala. "Jego stan jest poważny"

Kryzys w związku Kayah i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Związek Sebastiana Karpiela-Bułecki i Kayah przetrwał kilka lat, a do jego rozpadu przyczynił się podobno fakt, że w czasie ich relacji, piosenkarka wciąż pozostawała w związku z małżeńskim ze swoim poprzednim partnerem, Rinke Rooneyem. Do ostatecznego rozwodu doszło bowiem dopiero w 2010 r. Z pewnością ich uczuciu nie służyła również decyzja o ukrywaniu się przed mediami.

Kiedyś byłam w związku ze wschodzącą gwiazdą muzyki w Polsce. I tak bardzo przeszkadzało mi to, że ludzie mogą mówić o nas i ten zdolny muzyk będzie postrzegany głównie przez pryzmat naszego związku, że to nas wyniszczyło. Przez wiele lat nie chciałam dostarczać ludziom dowodów, że jesteśmy razem, nie cieszyliśmy się naszym związkiem w normalnych warunkach, np. na ulicy opowiadała wokalistka w rozmowie z “Gazetą Wyborczą” w 2014 r.

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka (2).png
Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka, fot. KAPiF

Sebastian Karpiel-Bułecka komentuje relację z Kayah

Po latach wypowiedź swojej byłej partnerki w rozmowie z Żurnalistą postanowił skomentować sam Sebastian Karpiel-Bułecka. Gwiazdor również nie wydawał się przekonany, że decyzja o ukrywaniu ich związku, okazała się słuszna.

To bez sensu kompletnie, to są trudne rzeczy, ale z drugiej strony pewnie ona chciała dobrze. Ludzie są czasem bezwzględni w swoich ocenach, ale czy to jest dobre dla relacji i tego, co tak naprawdę jest sednem bycia z kimś? Czy to jest dobre dla miłości? Myślę, że nie. Przez to związki nie mają przyszłości, nie da się ich zrealizować i się rozlatują prędzej czy później orzekł piosenkarz.

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka (3).png
Sebastian Karpiel-Bułecka i Kayah, fot. KAPiF
Kayah.png
Kayah, fot. KAPiF
Sebastian Karpiel-Bułecka.png
Sebastian Karpiel-Bułecka, fot. KAPiF

Źródło: “Gazeta Wyborcza”, YouTube/Żurnalista