Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Liam Payne z One Direction pilnie przewieziony do szpitala. "Jego stan jest poważny"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.09.2023 08:18

Liam Payne z One Direction pilnie przewieziony do szpitala. "Jego stan jest poważny"

Liam Payne z One Direction pilnie trafił do szpitala
Liam Payne z One Direction pilnie trafił do szpitala, fot. #JackTheLad/Dean/SplashNews.com/ East News, AKPA

Liam Payne z One Direction w ciężkim stanie trafił do szpitala. Popularny piosenkarz wymagał pilnej pomocy podczas pobytu we Włoszech, gdzie świętował ze swoją partnerką pierwszą rocznicę związku.

Liam Payne w ciężkim stanie

Liam Payne zyskał sławę dzięki występom w zespole One Direction, w którym partnerowali mu Harry Styles, Zayn Malik, Louis Tomlinson i Niall Horan. Po rozpadzie grupy w 2015 r., podobnie jak wielu innych członków bandu, artysta skupił się na solowej karierze.

Niespodziewanie media na całym świecie obiegła druzgocąca informacja o ciężkim stanie zdrowotnym muzyka. Artysta wymagał natychmiastowej pomocy medycznej; został przewieziony na ostry dyżur.

One Direction.png
Liam Payne (pierwszy od prawej) został przewieziony na ostry dyżur, fot. AKPA
Gwiazdy na premierze filmu "Teściowie 2": Woźniak-Starak, Ostaszewska, Szyc, Warnke

Problemy zdrowotne Liama Payne'a

O problemach zdrowotnych Liama Payne'a głośno było już jakiś czas temu, gdy piosenkarz zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. 30-letni dziś gwiazdor zdecydował się na odwyk i spędził sto dni w ośrodku leczenia w Luizjanie.

Zaledwie miesiąc temu wokalista zmuszony został odwołać swoje koncerty w Ameryce Południowej z powodu infekcji nerek i choć wydawało się, że wszystko jest już na dobrej drodze, a artysta zdecydował się nawet na zagraniczny wyjazd z partnerką, do mediów trafiły właśnie przejmujące wiadomości.

Liam Payne (1).png
Liam Payne zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, fot. AKPA

Liam Payne trafił do szpitala

W czasie świętowania pierwszej rocznicy związku z nową partnerką nad jeziorem Como we Włoszech, Liam Payne odczuł nagle dojmujący ból w dolnej części pleców. Gwiazdor niezwłocznie został przewieziony na ostry dyżur.

Liam jest w poważnym stanie, ale znajduje się pod opieką specjalistów. Naturalnie jest zmartwiony tym, że ich romantyczna podróż została zrujnowana, ale na szczęście Kate jest teraz przy nim przekazał w rozmowie z “The Sun” przyjaciel piosenkarza.

Liam Payne (2).png
Liam Payne z partnerką, fot. AKPA
Liam Payne (4).png
Liam Payne, fot. AKPA
Liam Payne (3).png
Liam Payne, fot. AKPA