Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Aktorzy żegnają się z "Na dobre i na złe". "Taka sytuacja"
Karol Osiński
Karol Osiński 28.07.2021 02:00

Aktorzy żegnają się z "Na dobre i na złe". "Taka sytuacja"

na dobre i na złe czołówka
fot. kadr z serialu „Na dobre i na złe”

W serialu „Na dobre i na złe” nadchodzi mała przerwa. Aktorzy, oraz wszyscy pracownicy produkcji ogłosili, że wybierają się na wakacyjną przerwę. Zrobili to: Katarzyna Skrzynecka, Emilia Komarnicka-Klynstra i Tomasz Ciachorowski. Wszyscy potrzebują oddechu i po przerwie powrócą do nagrywania kolejnych odcinków.

  • Ekipa „Na dobre i na złe” wybiera się na urlop

  • Aktorzy poinformowali, że powrócą do nagrywania odcinków zaraz po wakacjach

  • Nowe odcinki pojawią się w jesiennej ramówce TVP

„Na dobre i na złe” to jeden z ulubionych seriali telewidzów. Nowe odcinki pojawią się dopiero jesienią, a jego aktorzy udają się na zasłużony odpoczynek.

„Na dobre i na złe” przerywa emisję

Nic nie wskazywało na tak nagłą decyzję o przerwaniu zdjęć do kolejnych odcinków popularnej produkcji TVP, szczególnie że całkiem niedawno jej aktorzy chwalili się zdjęciami z planu.

Ekipa zdecydowała, że czas na wakacyjną przerwę, po której będą kontynuować nagrywanie nadchodzących odcinków do jesiennej ramówki. Artyści informują, że potrzebują wytchnienia, mimo że niektórzy dopiero powrócili na plan.

- Taka sytuacja. Niebawem wracamy z relacjami z planu nowego sezonu #nadobreinazłe a tymczasem udajemy się na krótką przerwę, życząc Wam i sobie wytchnienia, beztroski i satysfakcjonującego wypoczynku! - informują producenci „Na dobre i na złe”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Skrzynecka, Komarnicka-Klynstra i Ciachorowski powiedzieli, że robili wszystko, by jak najszybciej zakończyć nagrywania i udać się na zasłużony wypoczynek.

Nowe odcinki „Na dobre i na złe”

Jedną z niewielu rzeczy, jaką podano w odniesieniu do nadchodzących odcinków „Na dobre i na złe” jest fakt, że coraz bardziej rozwijać się będzie znajomość Hani i Piotra Orbana, w którego wciela się Mikołaj Roznerski. Mężczyzna zauroczy się w lekarce, co nie obejdzie się bez nieporozumień.

Te zrodzą się pomiędzy nim a Michałem, partnerem lekarki, który nie zrozumie nagłego zainteresowania policjanta jego kobietą. Z kolei Agata powróci do życia Begera, którego głównym celem będzie teraz opieka nad dzieckiem.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: superseriale.se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: