Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Piróg już tak nie wygląda, przeszedł niebywałą metamorfozę. Fani nie mogą się napatrzeć
Michał Fitz
Michał Fitz 27.08.2023 14:10

Michał Piróg już tak nie wygląda, przeszedł niebywałą metamorfozę. Fani nie mogą się napatrzeć

Michał Piróg
fot. KAPiF; Michał Piróg zmienił fryzurę

Michał Piróg już nie raz udowadniał, że lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Zwykle przejawiało się to w ekstrawaganckich strojach. Zdarzało się także, że kombinował z fryzurami, ale te nie były aż tak niestandardowe. Aż do teraz. Tancerz naprawdę zaszalał.

Michał Piróg - fryzury

Michał Piróg już od kilkunastu lat funkcjonuje w show-biznesie. Przez ten czas nosił się w kilku fryzurach, ale wszystkie z nich raczej mieściły się w ramach klasycznych męskich uczesań. Czasem miał wygolonego na kilka milimetrów “jeża”, a innym razem dłuższą, postawioną na pomadę grzywkę.

piróg 2.jpg
Michał Piróg, fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (20).jpg
Michał Piróg, fot. KAPiF

Gdy jego włosy były nieco dłuższe, sprawiały wrażenie takich, które lubią się kręcić. Choreograf nigdy nie zapuszczał ich jednak do tego stopnia, by pokazać ich możliwości w pełnej okazałości. Jak widać, wreszcie przyszedł na to czas. Teraz z trudem można go poznać.

piróg 1.jpg
Michał Piróg, fot. KAPiF
piróg 3.jpg
Michał Piróg, fot. KAPiF
Nie żyje aktor z "M jak miłość". Media obiegła druzgocąca informacja, widzowie go uwielbiali

Michał Piróg w nowej fryzurze

Całkiem niedawno Piróg pochwalił się w mediach społecznościowych swoim wizerunkiem. Z dużą pewnością można stwierdzić, że teraz mniej osób prosi go o fotkę w miejscach publicznych, bo tancerz zwyczajnie nie przypomina siebie. Wyobrażaliście go sobie w takim afro?

Piróg zapuścił włosy i gdyby były proste, pewnie sięgałyby do ramion. Sęk w tym, że są pokręcone niczym makaron fusilli, co sprawia, że tancerz wygląda tak, jakby wyciągnięto go żywcem z lat 70.

Michał Piróg podoba się fanom

Choć nie ma wątpliwości, że fani zdziwili się na widok nowego wizerunku Michała Piróga, ich odzew wskazuje na to, że taka wersja tancerza im się podoba. Kilka osób zwróciło też uwagę na to, że z takimi włosami i zarostem łudząco przypomina Lenny'ego Kravitza. Coś w tym jest.

  • Zarąbiste włosy.
  • Boski fryz.
  • Myślałam, że to Lenny.
  • Podoba mi się.