Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Teresa Lipowska zagra w nowej produkcji. Ilona Łepkowska komentuje
Kamila Krótka
Kamila Krótka 26.01.2022 01:00

Teresa Lipowska zagra w nowej produkcji. Ilona Łepkowska komentuje

pjimage - 2022-01-26T221054.514
Jan Bielecki/East News

Teresa Lipkowska to aktorka, której energii może pozazdrościć niejedna nastolatka. Dlatego wiadomość o tym, że ulubienica widzów "M jak miłość" zaangażowała się w kolejny projekt, aż tak bardzo nie dziwi.

Dla Teresy Lipowskiej aktorstwo to nie tylko praca, ale i wielka pasja. 85-latka z pewnością z radością przyjęła propozycję zagrania w... komedii romantycznej!

Teresa Lipowska na wielkim ekranie

Mimo że Teresa Lipowska coraz rzadziej pojawia się w "M jak miłość", wciąż z radością odwiedza plan zdjęciowy. Aktorka ma sporo energii i jak widać obowiązki jej niestraszne. Właśnie dostała rolę w świątecznej komedii romantycznej.

To film "Uwierz w Mikołaja", do którego scenariusz napisała sama Ilona Łepkowska.

- Teresa ucieszyła się z tej propozycji i ja również jestem szczęśliwa, że czuje radość podczas dni zdjęciowych do tego projektu. Wszystko wskazuje na to, że niedługo zobaczymy się na planie, więc jestem szczęśliwa. Teresa już zawsze będzie miała specjalne miejsce w moim sercu - powiedziała Ilona Łepkowska dla Faktu.

"Uwierz w Mikołaja" - co to za film?

"Uwierz w Mikołaja" to film powstający na podstawie książki o tym samym tytule. W kinach ma pojawić się w październiku tego roku.

- Dla mnie udział Teresy w filmie to jest pewnego rodzaju zbieg okoliczności, o którym nie wiedziałam. Według tej książki bowiem zostało zrobione słuchowisko radiowe i Tereska zagrała w nim tę samą postać, którą będzie grała w filmie - kontynuowała Ilona Łepkowska.

Opis produkcji wskazuje, że jest film "Uwierz w Mikołaja" to "wielowątkowa opowieść o tym, że w magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia każdemu, niezależnie od tego ile ma lat, może przytrafić się coś najpiękniejszego w życiu".

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Roznerski się wygadał. Ciężko uwierzyć, co wyprawia się na planie "M jak miłość"

  2. Ogromny smutek Majki Jeżowskiej. Dopiero została babcią, nagle przekazała przygnębiające informacje

  3. Wyciekła treść prywatnych wiadomości Wiśniewskiego. Niewiarygodne, co napisał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]