The Voice Kids Żródło: fragment programu "The Voice Kids"; screen youtube.com/Yeramo TVK

Niecodzienny występ w "The Voice Kids"

12 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Zaskakujący występ w “The Voice Kids”. Do sieci trafił fragment odcinka programu, w którym wystąpiła 14-letnia Łucja. Dziewczyna zaszokowała jury nie tylko swym mocnym głosem, ale i wykonaniem piosenki w jednym z azjatyckich języków.

  • Niesamowity występ w “The Voice Kids”
  • 14-letnia uczestniczka wykonała utwór w języku koreańskim
  • Łucja Kamalla słucha k-popu na co dzień
  • W ten weekend widzowie TVP zobaczą dodatkowe odcinki show
  • Wszystko z powodu przesunięcia premiery formatu “Dance Dance Dance”

“The Voice Kids” powrócił na antenę TVP. To już czwarta edycja rozśpiewanego, pełnego zaskoczeń show. Na udział w tegorocznej odsłonie programu zdecydowała się nastoletnia Łucja Kamalla, wielka fanka muzyki k-pop. To za jej sprawą trenerzy wybałuszyli oczy ze zdumienia.

Niezwykła uczestniczka programu “The Voice Kids”

“The Voice Kids” obfituje w niespodzianki. Ostatnio internauci mogli zapoznać się z jedną z nich - jest nią 14-letnia Łucja Kamalla we własnej osobie. Nim pozwoliła poznać swe zadziwiające umiejętności językowe, wykonała utwór Cleo. Uczestniczka przyszła bowiem do programu z piosenką “Alfabet Świateł”.

Głos Łucji spodobał się wszystkim trenerom, lecz swój fotel odwróciła jedynie Cleo. Piosenkarka zrobiła to pod koniec występu. Tłumaczyła, że chciała w ten sposób zostawić dziewczynie pole do popisu.

- To nie jest tak, że ja się odwróciłam dlatego, że to jest moja piosenka. Czekałam specjalnie, żeby zobaczyć, jak sobie z nią poradzisz. I powiem ci szczerze, że: “no super”- przyznała trenerka “The Voice Kids”.

Luksusowa posiadłość Justyny ŻyłyLuksusowa posiadłość Justyny ŻyłyCzytaj dalej

Słowa zachwytu Cleo poparli także pozostali trenerzy. Podczas pogawędki po występie wyszło na jaw, że w wolnych chwilach, oprócz śpiewania rzecz jasna, Łucja chętnie tańczy. W szczególny sposób cieszy ją odtwarzanie choreografii do k-popowych piosenek. Po tym wyznaniu jurorzy nie mogli już odpuścić.

W stronę uczestniczki “The Voice Kids” posypały się pytania dotyczące jej nietuzinkowego zainteresowania. Jurorzy dopytywali, czy Łucja nauczyła się któregoś z refrenów k-popowych piosenek. Nastolatka przyznała, że rzeczywiście udało jej się zapamiętać nieco wersów i postanowiła udowodnić to, wykonując utwór muzyczny w języku koreańskim.

Ostatecznie Łucja Kamalla trafiła pod opiekę Cleo, pod której okiem będzie doskonaliła swe umiejętności wokalne. Co warto zaznaczyć, w ten weekend stacja TVP wyemituje dodatkowe odcinki “The Voice Kids”. Pierwszy z nich ujrzał światło dzienne w piątek 12 marca o godzinie 20:35 - drugi pojawi się na antenie w sobotę o godzinie 20:00. Wszystko za sprawą przesunięcia premiery długo wyczekiwanego show “Dance Dance Dance”.

Kiedy “Dance Dance Dance” zagości na antenie TVP?

Format “The Voice Kids” wskoczył na miejsce antenowe przesuwanej premiery pierwszego odcinka roztańczonego formatu “Dance Dance Dance”. Jak się okazało, powodem wdrożenia zmian było potwierdzenie zakażenia nowym koronawirusem na planie show "DDD".

Według doniesień mediów pierwszy odcinek “Dance Dance Dance” ma pojawić się na antenie TVP jeszcze w marcu. Dokładna data premiery nie została jednak oficjalnie potwierdzona. Obecnie priorytetem stacji ma być zadbanie o dobro uczestników i zaangażowanej w produkcję ekipy zdjęciowej.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Radio Zet, Eska, YouTube

Następny artykuł