Katarzyna Dowbor Żródło: eastnews & kkatny

Córka Katarzyny Dowbor wyrosła na piękną kobietę

12 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

W maju 2021 roku córka Katarzyny Dowbor skończy 22 lata. Dumna mama parę razy chwaliła się już zdjęciami dorosłej pociechy w mediach społecznościowych, nad którymi chętnie rozpływa się grono fanów dziennikarki. Maria Dowbor-Baczyńska, zdaniem wielu, już teraz olśniewa urodą. Obecnie młoda kobieta stawia na edukację - zdobywa wykształcenie humanistyczne za granicą.

  • Córka Katarzyny Dowbor przyszła na świat po 40. urodzinach dziennikarki
  • Niedługo Maria Dowbor-Baczyńska skończy 22 lata
  • Pociecha dziennikarki zdobywa wykształcenie za granicą

Początki kariery Katarzyny Dowbor przypadły na lata 80 ubiegłego wieku; przez 3 dekady współpracowała z TVP, później ze stacją Polsat. Jej postać doskonale znają przede wszystkim entuzjaści programu “Nasz nowy dom”, gdzie dziennikarka pomaga rodzinom mieszkającym w niegodnych warunkach rozpocząć życie od nowa. Katarzyna Dowbor także ma za sobą rozpoczęcie niejednego nowego rozdziału - jednym z nich okazało się dla prezenterki późne macierzyństwo.

Katarzyna Dowbor o późnym macierzyństwie

Gdy córeczka Katarzyny Dowbor przyszła na świat, dziennikarka miała już za sobą obchody 40. rocznicy urodzin. Prezenterka szybko doceniła uroki późnego macierzyństwa i chętnie opowiedziała o odkrywaniu go na nowo w jednym z wywiadów.

Dojrzałość sprawiła wówczas, iż Katarzyna Dowbor nie tęskniła za bujnym życiem towarzyskim. Nie obawiała się także o stabilność zatrudnienia, co stwarzało niemal idealne warunki na rozkoszowanie się pierwszymi chwilami życia dziecka. Dziennikarka pokusiła się nawet o stwierdzenie, iż późne macierzyństwo to najwspanialszy dar od losu, jaki mogła otrzymać.

- Nie rozpaczałam już przecież, że nie pójdę na imprezę albo nie spotkam się z przyjaciółmi. Nie musiałam już odwoływać dyżurów w pracy, bo dziecko się rozchorowało. Etap pogoni za pracą i za przyjemnościami życia miałam odhaczony. Późno macierzyństwo to chyba najwspanialsze, co mi się przytrafiło - mówiła Katarzyna Dowbor.

Kulisy ślubu Bardowskich z Kulisy ślubu Bardowskich z "Rolnik szuka żony"Czytaj dalej

Dodatkowo, jak wyjawiła prezenterka, dorastająca córka dopingowała ją do dbania o formę. By nadążyć za rosnącą dziewczynką, Katarzyna Dowbor sama wskakiwała na rower i jeździła na nartach. Najwyraźniej panie nie mogły narzekać w swoim towarzystwie na nudę.

Maria Dowbor-Baczyńska dziś. Niebawem skończy 22 lata

Po małej córeczce Katarzyny Dowbor nie ma już dziś śladu. Maria Dowbor-Baczyńska wyrosła na przepiękną młodą kobietę, czym dumna mama chętnie chwali się między innymi na swym oficjalnym profilu na Instagramie. Rok temu zamieściła ich wspólne zdjęcie z okazji urodzin pociechy.

Wiele wskazuje na to, że córka Katarzyny Dowbor nie zamierza robić kariery w show-biznesie. W wywiadzie, jakiego udzieliła przed laty, będąc jeszcze w gimnazjum, zapowiadała, że wybierze się na studia humanistyczne lub artystyczne. Widocznie już wtedy miała na siebie pomysł - Maria Dowbor-Baczyńska zrobiła bowiem dokładnie tak, jak mówiła.

Pociecha Katarzyny Dowbor wyruszyła zdobyć wykształcenie za granicą. Studiuje dwa kierunki naraz, mieszkając na Wyspach Brytyjskich. Zgłębia psychologię i filozofię, odwiedzając mamę tak często, jak to możliwe. Towarzystwo córki jest dziennikarce bardzo potrzebne; jak sama przyznała, Maria jest jej osobistą oazą spokoju.

-Mania działa na mnie jak balsam. Wkurzam się, coś mi nie pasuje, a moje dziecko mówi: „Ale mamo, zastanówmy się, może można inaczej, może nie od tej strony” - relacjonuje prowadząca program “Nasz nowy dom”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Viva!, Instagram, Plejada, Radio Zet

Następny artykuł