bohater programu "Chłopaki do wzięcia" Żródło: kadr z teledysku do piosenki "Śniadanie Podam Ci Do Łóżka"; screen youtube.com/POLSKIE DISCO

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" układa sobie życie

12 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Bohater programu “Chłopaki do wzięcia” może wreszcie ogłosić, iż odnalazł wybrankę serca. Takie nowiny spłynęły do mediów pod koniec stycznia 2021 roku. Ukochaną “Bandziorka” ma być kobieta o imieniu Danuta, która przeszła w życiu niejedno.

  • Krzysztof z “Chłopaków do wzięcia” swego czasu rozpłynął się w powietrzu
  • Po latach okazało się, że znalazł pracę na Mazowszu, gdzie poznał wybrankę swego serca
  • Ukochana “Bandziorka” ma za sobą trudne małżeństwo

“Chłopaki to wzięcia” to chętnie oglądany format produkcji Polsat Play. Już od 2012 roku widzowie stacji mogą śledzić losy poszukujących szczęścia w miłości mieszkańców małych polskich miasteczek i wsi. Jednym z bohaterów serialu dokumentalnego jest Krzysztof, lepiej znany jako “Bandziorek”.

Bohater programu “Chłopaki do wzięcia” nagle zniknął z show. Gdy znów pojawił się w życiu publicznym, miał do przekazania dobrą nowinę

Krzysztof “Bandziorek” występował w programie “Chłopaki do wzięcia” od samego początku emisji formatu na Polsat Play, dzięki czemu zdobył niemałą popularność. Jak wyjawił na łamach dokumentu, marzyła mu się pozbawiona nałogów kobieta o słusznych kształtach, gotowa docenić jego prawdziwe “ja”.

Takowej “Bandziorkowi” niestety nie udawało się odnaleźć przez kilka długich lat. Ostatecznie uczestnik programu “Chłopaki do wzięcia” zniknął nie tylko z anteny, ale i z zasięgu internautów, przez co w sieci aż huczało od plotek. Fani snuli mroczne domysły, obawiając się nawet tego, iż uczestnik “Chłopaków do wzięcia” po prostu nie żyje.

Prawda okazała się zupełnie inna a “Bandziorek” miał się (prawie) dobrze. Uczestnik programu “Chłopaki do wzięcia” odsiedział dwa lata za kratkami (czego powodem miało być jego agresywne zachowanie po alkoholu) i szczęśliwie znalazł zatrudnienie w jednym z gospodarstw na Mazurach. Praca to nie jedyne, co pojawiło się wówczas w jego życiu.

Emilka z Emilka z "Rolnicy. Podlasie" źle znosi sławęCzytaj dalej

Bohater “Chłopaków do wzięcia” miał się bowiem zakochać. Z tajemniczą Danutą zapoznali go ponoć pracodawcy. Kobieta wspomina, że wszystko zaczęło się od długiej konwersacji.

- Zaczęliśmy szczerze rozmawiać całą noc i tak to się wszystko zaczęło. Tyle facetów było, a ja Bandziorka wzięłam. Każdy się dziwi - mówi Danuta.

Czy “Bandziorek” doczeka się happy endu?

Zarówno Bandziorek, jak i Danuta, to osoby z trudnymi życiowymi doświadczeniami. Podczas gdy bohater programu “Chłopaki do wzięcia” boryka się z problemem nadużywania alkoholu, wybranka jego serca ma za sobą nieudane małżeństwo. Mąż Danuty również miał mieć problem z piciem.

Jak Danuta pochodzi do związku z “Bandziorkiem”? Doświadczona życiem kobieta zaznacza, że wypicie jednego piwa nie stanowi dla niej problemu. Bohater programu “Chłopaki do wzięcia” nie powinien jednak przesadzać z ilością spożywanego alkoholu, jeśli nie chce stracić nowej partnerki.

- Pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić, wszystko jest dla ludzi. Ale nie ma chlać! Bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam. Jeżeli będzie mu zależeć, to będzie ze mną, jeśli nie, to straci mnie - zaznacza Daunta.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Obcas, Radio Zet, Onpress

Następny artykuł