Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Trener Fernando Santos zwolniony z reprezentacji! PZPN wydał PILNY komunikat
Anna Lipska
Anna Lipska 13.09.2023 18:58

Trener Fernando Santos zwolniony z reprezentacji! PZPN wydał PILNY komunikat

Fernadno Santos zwolniony z funkcji trenera reprezentacji Polski
Fernadno Santos zwolniony z funkcji trenera, fot AKPA

Fernadno Santos zwolniony z funkcji trenera reprezentacji Polski. Plotki o tym, że PZPN zrezygnuje z selekcjonera stały się faktem. 

Zła passa reprezentacji Polski w piłce nożnej

Trwa zła passa polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Nie pomógł nawet zatrudniony za grube miliony portugalski trener Fernando Santos.

Decyzję ogłoszono trzy dni po porażce naszych z Albanią w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024. Umowa została rozwiązana w środę. 68-latek zostawia kadrę na przedostatnim miejscu w grupie E.

To on zostanie nowym trenerem reprezentacji Polski? Marek Papszun strzeże prywatności, ale... wiemy już, kim jest jego żona!

Fernadno Santos zwolniony z funkcji trenera reprezentacji Polski

W środę pojawił się informacje potwierdzające, że Fernando Santos nie będzie już trenerem reprezentacji Polski. Wypowiedzi prezesa PZPN i byłego selekcjonera cytuje profil “Łączy naa piłka”.

“Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z dniem 13 września 2023 roku trener Fernando Santos przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski. – Dziękuję trenerowi Santosowi za pracę z naszą drużyną narodową i życzę mu powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach” – powiedział prezes PZPN Cezary Kulesza.

Santos skomentował:

“Chociaż kończymy naszą współpracę, jestem wdzięczny za to, że prowadziłem polską reprezentację i życzę wszystkiego najlepszego Polsce i jej mieszkańcom, którzy tak dobrze mnie przyjęli, kiedy tu mieszkałem” – powiedział Fernando Santos.

I na koniec:

“Wybór nowego selekcjonera jest teraz dla zarządu PZPN kwestią priorytetową, dlatego niebawem poinformujemy, kiedy odbędzie się prezentacja nowego trenera” – dodał prezes PZPN.
 

 

Macie już swoje typy?