Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "TTBZ". Już wiadomo, kto wygrał! Nie on był faworytem widzów
Anna Lipska
Anna Lipska 29.09.2023 22:10

"TTBZ". Już wiadomo, kto wygrał! Nie on był faworytem widzów

Kto wygrał 5. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19"?
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, fot. Polsat

Kto wygrał 5. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19"? Widzowie mieli swój typ, ale wyniki okazały się zupełnie inne. Co tam się działo? Zobaczcie szczegóły.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19". Joanna Liszowska w jury

W piątym odcinku 19. sezonu show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w roli jurorki pojawiła się aktorka Joanna Liszowska, która zastąpiła Pawła Domagałę u boku Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego.

W kolejnych odsłonach lubianego programu znowu zobaczymy Pawła Domagałę, który ocenia występy uczestników od 18. sezonu.

DSC_8848.jpg
Joanna Liszowska w “TTBZ”, fot. Polsat
DSC_8820.jpg
Joanna Liszowska, Małgorzata Walewska, Robert Janowski w “TTBZ”, fot. Polsat

 

"TTBZ". Show nie tylko z nowym jurorem. Wyciekło do sieci, co tam się będzie działo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": występy uczestników

Ewelina Flinta rozpoczęła filmowy odcinek “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od „Now we are free” Lisy Gerrard z kultowego filmu „Gladiator”. 

“Ja mam łezkę w oku. Nie ukrywam, że mnie ten występ bardzo wzruszył. Miałaś niesamowicie ciężkie zadanie, ponieważ jeśli chodzi o sposób bycia Lisy Gerrard nie ma charakterystycznych przyruchów, które mogłyby pomóc uatrakcyjnić występ. Opiera się to po prostu na wokalu, który musi nam dać magię. Tylko i wyłącznie. Dla mnie tę magię stworzyłaś, zabrałaś mnie do tego świata i uważam, że jak najbardziej stanęłaś na wysokości zadania” – podsumowała wzruszona Joanna Liszowska.

Jakub Gąsowski wylosował piosenkę z filmu „Ghostbusters” w wykonaniu Raya Parkera JR. Miał przy tym sporo zabawy i nawet postanowił utożsamić się z utworem nazywając swój występ Gąsbusters. 

Trzeci na scenie pojawił się Nick Sinckler, który jak zwykle szlifował swoją rolę z wielkim zaangażowaniem. Nickowi przyszło się zmierzyć z „Earned it” The Weekend z filmu „50 Twarzy Greya”.

“Jestem wzruszona, bo miałeś to coś. Tę siłę i ten przekaz i to o czym jest ta piosenka. Dla mnie ten utwór nie jest 50 razy tylko 1000 razy bardziej sensualny, seksualny i namiętny aniżeli film. Przepraszam. Natomiast to co tutaj wykonałeś, było tą namiętnością i tym wszystkim, co w tym filmie powinno być”  – oceniła zachwycona Joanna Liszowska.

Magda Kumorek wykazała się w utworze Seweryna Krajewskiego „Uciekaj moje serce” z serialu „Jan Serce”.

“Ogólnie bardzo dobrze, bo był nastrój. To oddałaś, bo Seweryn jest właśnie takim refleksyjnym facetem. Za to go kochamy. Dodam tylko, że nie powalił mnie ten twój Krajewski, ale to jest za bardzo charakterystyczny wokal” – ocenił dość surowo Robert Janowski.

Jagoda Szydłowska przygotowała się do roli Joe Cockera i utworu „With a little help from my friends” z serialu „Cudowne lata”.

"Jak otworzyłaś usta i wydobyłaś z siebie ten pierwszy chrapliwy dźwięk, to mi wszystkie włosy na rękach stanęły dęba. Do mnie bardzo trafiłaś i to po całości. Dla mnie to było prawdziwe. Ja jestem pod wrażeniem tego, jak ty się rozwijasz. To jest program dla ciebie - powiedziała Małgorzata Walewska.

Melodia “Where do I Begin?” z filmu ”Love Story” w wykonaniu Andiego Wililiamsa trafiła do Marcina Januszkiewicza. Tak bardzo zachwycił Walewską, że ta pocałowała go na scenie, a najpierw poprosiła o autograf dla matki!

Pola Gonciarz wykonała utwór z oscarowego filmu „Flashdance…What a filling” śpiewanego przez Irene Cary.

Kuba Szmajkowski wystąpił jako ostatni i wcielił się w Billy Eilish. Jej utwór „No time to die” z „Bonda” zaśpiewał, jak swój własny.

“Tak się nie robi – powiedziała stanowczo Joanna Liszowska, po czym rozwinęła rozanielona– śpiewasz „No time to die”, a ty mnie po prostu zabiłeś. Już nie mówię o nastroju, który tu został stworzony przepięknie – projekcje, lasery, cała aranżacja… ale to co ty wykonałeś, jest.. tak nie wolno robić. A właściwie poproszę o więcej”.

DSC_8126.jpg
Kuba Szmajkowski w “TTBZ”, fot. Polsat
DSC_0024.jpg
“TTBZ”, odc. 5, fot. Polsat
DSC_8119.jpg
“TTBZ”, odc. 5, fot. Polsat

DSC_0041.jpg

Kto wygrał 5. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19"?

Głosami jury i uczestników w piątym odcinku “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, wygrał Kuba Szmajkowski. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał podopiecznym Fundacji dla dzieci z chorobą nowotworową.

38036445.gif
Kuba Szmajkowski wygrał 5. odc. “TTBZ”, fot. Polsat

Wyniki w 5. odcinka
 

1. Kuba Szmajkowski

2. Nick Sinckler

3. Marcin Januszkiewicz

4. Ewelina Flinta

5. Jakub Gąsowski

6. Jagoda Szydłowska

7. Pola Gonciarz

8. Magdalena Kumorek

Zgadzacie się z tym werdyktem? Na Instagramie programu można wyczytać, że mimo że Kuba Szmajkowski zrobił show i podobał się widzom, to jednak nie on tym razem był ich faworytem.