Swiatgwiazd.pl
TVP zmienia dzień i godzinę emisji "Dance Dance Dance". Taneczne show zastąpi "The Voice Kids"

youtube.com/ Dance Dance Dance TVP

TVP zmienia dzień i godzinę emisji "Dance Dance Dance". Taneczne show zastąpi "The Voice Kids"

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

TVP podjęło bardzo ważną i istotną dla wielu telewidzów decyzję. Trzecia edycja tanecznego show "Dance Dance Dance" zmienia dzień i godzinę emisji. Pierwsze cztery odcinki były puszczane w piątki, jednak od 24 kwietnia widzowie będą mogli

  • "Dance Dance Dance 3" od 24 kwietnia puszczane będzie w soboty o godz. 20:00

  • Program zastąpi niedawno zakończony "The Voice Kids 4"

  • W najbliższym odcinku telewidzowie zobaczą trzy duety

Pochodzący z Holandii format "Dance Dance Dance" od samego początku emisji w naszym kraju przyciągał przed telewizory dziesiątki tysięcy widzów. Jego odbiór okazał się na tyle pozytywny, że powstały już jego trzy sezony. Teraz włodarze TVP uznali, że będzie on puszczany w inny dzień o innej godzinie.

TVP zmienia dzień i godzinę emisji "Dance Dance Dance 3"

Ze względu na pandemię koronawirusa i szalejący pośród uczestników COVID-19 premiera trzeciego sezonu tanecznego formatu TVP została przesunięta o kilkanaście dni. Pierwotnie zaplanowana była na 5 marca, jednak ostatecznie fani po raz pierwszy mogli podziwiać taneczne zmagania swoich ulubieńców dopiero 19 marca.

Pewne jest jedno, warto było uzbroić się w cierpliwość i poczekać na nadawanie. Dotychczas wyemitowane zostały cztery odcinki, na które fani absolutnie nie mogą narzekać. Jedną z najbardziej lśniących gwiazd nie był żaden z uczestników, a juror Agustin Egurrola, który twardą ręką oceniał zmagania roztańczonych gwiazd. Szczególnie surowy był dla Roksany Węgiel.

Początki nie były proste, jednak z czasem wszystko zaczęło się rozkręcać. Uczestnicy bardzo stresują się swoimi tanecznymi popisami, przez co doszło już do wielu emocjonujących chwil i niestety także kontuzji. Na tym niespodzianki się nie kończą.

Włodarze TVP zdecydowali o przesunięciu dnia i godziny emisji tanecznego show. Dotychczas telewidzowie mieli szansę podziwiać swoich roztańczonych ulubieńców w piątki wieczorem, teraz będzie inaczej.

Z uwagi na zakończoną niedawno czwartą edycję popularnego programu "The Voice Kids", którego zwyciężczynią okazała się Sara Egwu-James zdecydowano, że od 24 kwietnia "Dance Dance Dance 3" puszczane będzie w soboty o godz. 20:00, czyli w miejscu pierwszego z wymienionych formatów.

Najbliższy odcinek "Dance Dance Dance 3"

Mimo pierwotnych zawirowań związanych z emisją tanecznego formatu TVP wszystko wróciło na dobrą drogę, a fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków. W najbliższym (piątym) telewidzowie będą podziwiać na parkiecie cztery pary.

Będą nimi: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Niestety jedna z nich nie przejdzie do następnego etapu programu.

Warto zaznaczyć, że para, która pożegna się z formatem przeznaczy 10 tys. złotych na wskazany przez siebie cel charytatywny. Czekacie na najbliższy odcinek "Dance Dance Dance 3"?

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Ile wynosi emerytura Jarosława Kaczyńskiego?

  • Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat macierzyństwa

  • Michał Wiśniewski zabrał głos ws. szóstego dziecka

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >
Netflix

Plotki

Blokada i czarne namioty w centrum Warszawy. Będzie nowa polska produkcja na Netfliksie

Czytaj więcej >
Magdalena Ogórek

Plotki

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz o swojej relacji. Prezenterka zdradziła jeszcze jedną rzecz

Czytaj więcej >

Plotki

Gienek z "Rolnicy. Podlasie" cierpi na nieprzyjemną dolegliwość

Czytaj więcej >

Plotki

Stosunki Beaty Kozidrak z byłym mężem się poprawiły? Doniesienia mogą zaskoczyć

Czytaj więcej >