Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska o macierzyństwie

instagram.com/martyna.world

Z okazji urodzin córki Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat macierzyństwa

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym, ale tym razem, z okazji urodzin córki, zrobiła wyjątek i opowiedziała o sekretach macierzyństwa. W poruszającym do łez wpisie opublikowanym na Instagramie wyraziła ogromną miłość do

  • Martyna Wojciechowska szczerze o macierzyństwie

  • Podróżniczka adoptowała córkę

  • Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska przyzwyczaiła fanów do tego, że życie prywatne od zawodowego woli oddzielać grubą linią, choć jednocześnie co jakiś czas stara się przemycić do show-biznesu ciekawsze smaczki. Mimo skrytości podróżniczka nie należy do grona gwiazd, który bacznie strzegą prywatności dzieci i nie upubliczniają ich wizerunku - gdy tylko 46-latka ma do tego okazję, pospiesznie dzieli się w sieci zdjęciami swojej latorośli.

Martyna Wojciechowska otwiera się na temat macierzyństwa

Ostatnio Wojciechowska miała szczególnie ważny powód do tego, by opublikować fotkę ukochanej córki i co nieco opowiedzieć o jej wychowaniu. Kilka dni temu Marysia świętowała swoje 13. urodziny! Dla wyraźnego podkreślenia tego, jak dużą dziewczynką jest już jej córka, pokazała archiwalne zdjęcie z czasu, gdy Marysia miała zaledwie kilka lat.

Wojciechowska wprost przyznała, że choć 13 lat macierzyństwa to najpiękniejszy okres w jej życiu, jednocześnie był też bardzo trudny.

Lata mijają, a ja wciąż nie mogę za nią nadążyć... 13 lat temu na świecie pojawiła się Marysia! I wywróciła całe moje życie do góry nogami. Zawsze powtarzam, że macierzyństwo to najbardziej fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż w moim życiu. W dodatku bez map - podkreśliła.

We wzruszających słowach Martyna zdradziła, jak radzi sobie z faktem, że już za kilka lat jej mała córeczka zmieni się w dorosłą kobietę.

Patrzę na Nią, zmieniającą się każdego dnia i jestem najdumniejszą mamą świata. Mam w domu małą Kobietę, o wielkim sercu, która z ciekawością, odwagą, ale też z wielką wrażliwością i empatią dla innych ludzi eksploruje otaczający Ją świat. Córeńko Najdroższa, miej odwagę marzyć i realizować swoje marzenia. A ja zawsze będę przy Tobie - dodała podróżniczka.

Adoptowana córka i ślub owiany tajemnicą

Wielu wciąż może nie wiedzieć, że Wojciechowska jest matką dwóch dziewczynek - druga pociecha to adoptowana córka Kabula, którą Martyna poznała podczas realizacji zdjęć w Tanzanii do programu "Kobieta na krańcu świata".

Proces adopcyjny zakończył się dopiero w 2018 roku, po kilku latach od jego rozpoczęcia. Dzięki wsparciu Martyny Kabula nie tylko ma możliwość edukacji, ale też już kilkukrotnie odwiedziła Polskę.

Adopcja córki to nie jedyna rewolucja w życiu Wojciechowskiej na przestrzeni ostatnich lat. W październiku 2020 roku Martyna Wojciechowska i równie znany podróżnik, Przemek Kossakowski, stanęli na ślubnym kobiercu, by powiedzieć sobie wzajemne "tak".

Ślub do samego końca był owiany tajemnicą. Warto wspomnieć, że para swój związek, jak i późniejsze zaręczyny, potwierdziła z dużym opóźnieniem.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Na pogrzeb księcia Filipa nagle wbiegła naga kobieta

  • Ewa Krawczyk poinformowała o złym stanie zdrowia brata Krzysztofa Krawczyka

  • Jakimowicz skomentował odejście Orzecha z

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Cichopek EA

Życie gwiazd

Kasia Cichopek z mężem ogłosili radosne wieści. Niezwykłe zdjęcie trafiło do sieci

Czytaj więcej >
Dorota Gardias

Życie gwiazd

Dorota Gardias szczerze o walce z rakiem. Guza wykryto u niej już dwa lata temu

Czytaj więcej >
Ala Boratyn

Życie gwiazd

Ala Boratyn z "Blog 27" szuka pracy. Wymieniła swoje doświadczenie, nie tylko muzyka

Czytaj więcej >
Junior

Życie gwiazd

Syn Krawczyka wystąpił w programie TVN. Zabrał głos nt. Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >
Karolina Małysz

Życie gwiazd

Karolina Małysz opowiedziała o życiu po ślubie. Wiele rzeczy ją zaskoczyło

Czytaj więcej >
świeczka

Życie gwiazd

Nie żyje znany polski artysta Michał Banaszek

Czytaj więcej >