Jarosław Jakimowicz skomentował odejście Artura Orzecha z TVP Żródło: fot. Jan Bielecki/East News; TRICOLORS/East News

Jarosław Jakimowicz skomentował odejście Artura Orzecha z TVP

18 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Jarosław Jakimowicz postanowił odnieść się do zwolnienia Artura Orzecha z TVP. Prowadzący program "Szansa na sukces" przestał pracować w państwówce po tym jak nie stawił się na charytatywnym wydaniu prowadzonego przez siebie show. Jakimowicz zaskoczył internautów, publikując kilka pozytywnych słów do zaistniałej sytuacji.

  • Artur Orzech został zwolniony z TVP
  • Dziennikarz nie stawił się na charytatywny odcinek prowadzonej przez siebie "Szansy na sukces"
  • Jarosław Jakimowicz skomentował zwolnienie prezentera

Artur Orzech pracował w Telewizji Polskiej przez wiele lat, jednak w marcu br. jego przygoda z państwówką zakończyła się z przysłowiowym "hukiem". Na szczęście niektórzy znajomi po fachu okazali dziennikarzowi wsparcie. Jednym z nich był Jarosław Jakimowicz.

Artur Orzech zwolniony z TVP

O tej sytuacji zrobiło się bardzo głośno w całej Polsce. Pracujący od wielu lat w TVP dziennikarz, Artur Orzech został zwolniony z pracy po tym, jak nie stawił się na charytatywnym wydaniu prowadzonego przez siebie programu "Szansa na sukces".

Jak można było się dowiedzieć, konferansjer o swojej absencji miał poinformować dopiero dwie godziny przed emisją zaplanowanego odcinka. Wówczas włodarze Telewizji Polskiej w trybie natychmiastowym zwerbowali w jego miejsce popularnego dziennikarza muzycznego, Marka Sierockiego.

Portal "Wirtualne Media" podał informację o rzekomym skomentowaniu przez Orzecha swojego zwolnienia z państwówki. Dziennikarz miał zamieścić na Facebooku kąśliwy komentarz skierowany do Jacka Kurskiego, który po chwili miał zostać usunięty:

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska obchodzą 45 rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcie sprzed latWiktor Zborowski i Maria Winiarska obchodzą 45 rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcie sprzed latCzytaj dalej

- Panie Kurski, wiem doskonale, jak mnie pan ceni, ale nie pozwolę sobie moją twarzą popierać zespołu Boys i pana Pietrzaka. Proszę pana, nie zamierzam już prowadzić Szansy. Ma pan inne gwiazdy - czytamy na portalu wirtualnemedia.pl.

Jarosław Jakimowicz skomentował zwolnienie Artura Orzecha

Jak się okazuje zwolnienie Orzecha z TVP nie zostało przez wszystkich odebrane negatywnie. W stronę dziennikarza popłynęło mnóstwo serdeczności i słów zrozumienia.

Jedną z takich osób był Jarosław Jakimowicz, który wczoraj, tj. 17 kwietnia za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie dziennikarza, do którego zamieścił wspierający opis:

-Mimo że nie łączy nas jakaś zażyła znajomość to bardzo przykro mi słuchać i czytać te wszystkie informacje na temat Artura. Byliśmy kiedyś razem w Teheranie. Chciałbym zobaczyć Ciebie znów w telewizji. Trzymaj się - napisał Jarosław Jakimowicz.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie o aktorze zrobiło się głośno w niezbyt pozytywnym aspekcie. Stało się tak choćby w odniesieniu do rapera Maty, wobec którego wystosował nieodpowiednie komentarze.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl, wirtualnemedia.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł