Swiatgwiazd.pl
Jarosław Jakimowicz skomentował odejście Artura Orzecha z TVP

fot. Jan Bielecki/East News; TRICOLORS/East News

Jarosław Jakimowicz skomentował odejście Artura Orzecha z TVP

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jarosław Jakimowicz postanowił odnieść się do zwolnienia Artura Orzecha z TVP. Prowadzący program "Szansa na sukces" przestał pracować w państwówce po tym jak nie stawił się na charytatywnym wydaniu prowadzonego przez siebie show. Jakimow

  • Artur Orzech został zwolniony z TVP

  • Dziennikarz nie stawił się na charytatywny odcinek prowadzonej przez siebie "Szansy na sukces"

  • Jarosław Jakimowicz skomentował zwolnienie prezentera

Artur Orzech pracował w Telewizji Polskiej przez wiele lat, jednak w marcu br. jego przygoda z państwówką zakończyła się z przysłowiowym "hukiem". Na szczęście niektórzy znajomi po fachu okazali dziennikarzowi wsparcie. Jednym z nich był Jarosław Jakimowicz.

Artur Orzech zwolniony z TVP

O tej sytuacji zrobiło się bardzo głośno w całej Polsce. Pracujący od wielu lat w TVP dziennikarz, Artur Orzech został zwolniony z pracy po tym, jak nie stawił się na charytatywnym wydaniu prowadzonego przez siebie programu "Szansa na sukces".

Jak można było się dowiedzieć, konferansjer o swojej absencji miał poinformować dopiero dwie godziny przed emisją zaplanowanego odcinka. Wówczas włodarze Telewizji Polskiej w trybie natychmiastowym zwerbowali w jego miejsce popularnego dziennikarza muzycznego, Marka Sierockiego.

Portal "Wirtualne Media" podał informację o rzekomym skomentowaniu przez Orzecha swojego zwolnienia z państwówki. Dziennikarz miał zamieścić na Facebooku kąśliwy komentarz skierowany do Jacka Kurskiego, który po chwili miał zostać usunięty:

- Panie Kurski, wiem doskonal**e, jak mnie pan ceni, ale nie pozwolę sobie moją twarzą popierać zespołu Boys i pana Pietrzaka. Proszę pana, nie zamierzam już prowadzić Szansy. Ma pan inne gwiazdy** - czytamy na portalu wirtualnemedia.pl.

Jarosław Jakimowicz skomentował zwolnienie Artura Orzecha

Jak się okazuje zwolnienie Orzecha z TVP nie zostało przez wszystkich odebrane negatywnie. W stronę dziennikarza popłynęło mnóstwo serdeczności i słów zrozumienia.

Jedną z takich osób był Jarosław Jakimowicz, który wczoraj, tj. 17 kwietnia za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie dziennikarza, do którego zamieścił wspierający opis:

- Mimo że nie łączy nas jakaś zażyła znajomość to bardzo przykro mi słuchać i czytać te wszystkie informacje na temat Artura. Byliśmy kiedyś razem w Teheranie. Chciałbym zobaczyć Ciebie znów w telewizji. Trzymaj się - napisał Jarosław Jakimowicz.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie o aktorze zrobiło się głośno w niezbyt pozytywnym aspekcie. Stało się tak choćby w odniesieniu do rapera Maty, wobec którego wystosował nieodpowiednie komentarze.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ogłoszono konkurs na nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Propozycja żony wzrusza

  • Monika Zamachowska szczerze o rozstaniu ze Zbyszkiem. Problemem były dzieci

  • Kuzyn księcia Filipa jest Polakiem. Mieszka na warszawskim Służewie

Źródło: pomponik.pl, wirtualnemedia.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >