Swiatgwiazd.pl
Różowe WAŻNE

Beata Zawadzka/East News

TVP zorganizuje specjalny koncert. Jacek Kurski przekazał ważną informację

20 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

TVP ogłosiło właśnie zdumiewającą informację. Prezes stacji Jacek Kurski przekazał za pomocą swojego profilu na Twitterze wiadomość o planowanej organizacji koncertu. Wydarzenie miałoby funkcjonować pod nazwą "Murem za Polskim Mundurem" i być wsparciem dla pracujących na wschodniej granicy kraju wojskowych. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza.

Telewizja Polska postanowiła zorganizować specjalny koncert w geście wsparcia dla polskich mundurowych. Jacek Kurski podał nawet planowaną datę tego wydarzenia. Internauci nie kryją oburzenia.

TVP organizuje koncert dla polskich mundurowych

Sytuacja panująca na granicy polsko-białoruskiej już od kilku tygodni jest na ustach wszystkich mieszkańców naszego kraju. Wiele polskich gwiazd zaangażowało się w pomoc uchodźcom przebywającym na wschodniej granicy naszego państwa. W sieci pojawiło się również mnóstwo słów krytyki w stosunku do agresywnego zachowania funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Tomasz Kammel - ea (4)

Tomasz Kammel zaskoczył fanów zwariowanym zdjęciem. Nie jest na nim sam

CZYTAJ DALEJ

Równolegle do wsparcia okazywanego migrantom przebywających na granicy, coraz więcej osób wyrażało swoje poparcie dla polskich mundurowych. Hasztag #MuremzaPolskimMundurem zyskuje coraz większą popularność, a mnóstwo internautów zamieszcza pod nim posty i filmiki, w których dziękują polskim służbom za ich postawę i obronę naszego kraju. Właśnie ta sytuacja przyczyniła się do powstania pomysłu zorganizowania przez stację TVP okazjonalnego koncertu.

TVP organizuje koncert pod nazwą "Murem za Polskim Mundurem"

Telewizja Polska postanowiła w szczególny sposób podziękować polskim służbom za ich pracę i zaangażowanie. Za pomocą Twittera prezes stacji Jacek Kurski poinformował o zorganizowaniu specjalnego koncertu w geście wsparcia dla naszych mundurowych. W poście zdradzono już nawet planowaną datę tego wydarzenia. Koncert pod nazwą "Murem za polskim Mundurem" ma mieć miejsce 5 grudnia o godzinie 18:00 i gościć na swojej scenie europejskie gwiazdy.

Internauci oburzeni pomysłem TVP

W komentarzach pod postem Jacka Kurskiego rozpętała się prawdziwa burza. Część z internautów gratuluje prezesowi TVP świetnego pomysłu. Większość jednak nie kryje swojego oburzenia. Ludzie uważają, że pieniądze przeznaczone na zorganizowanie tak wielkiego wydarzenia, dużo bardziej przydałyby się w tym momencie na granicy polsko-białoruskiej.

"Wy będziecie sobie tam grali i śpiewali, a w okolicznych lasach będą w tym czasie umierali ludzie. Doprawdy świetna decyzja"

"Koncertem to się nasi żołnierze nie najedzą, co najwyżej rozgrzeją się jeśli zaczną podskakiwać w rytm muzyki" - tak brzmią komentarze pod postem prezesa TVP Jacka Kurskiego na Twitterze

A Wy co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Do sieci wpadło zdjęcie Krzan i Kammela zza kulis. Widzów TVP dosłownie zamurowało

  • Po śmierci uczestniczki "Kuchennych rewolucji" na jaw wyszła wstrząsająca prawda. Magda Gessler zabrała głos

  • Pogrzeb Kamila Durczoka. Goście byli świadkami przykrego zbiegu okoliczności, poruszające

Źródło: Twitter.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Idę Nowakowską?

Pytanie 1 z 5

W którym programie udział wzięła Ida Nowakowska?

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Na topie

Marcin Prokop zdradził zaskakujący fakt nt. Michała Kempy

Czytaj więcej >

Na topie

Kto wygrał "Mam Talent"?

Czytaj więcej >

Na topie

Poruszające sceny w The Voice of Poland

Czytaj więcej >

Na topie

Skandal z udziałem czołowych gwiazd "M jak miłość". Fani nieźle się zdziwią

Czytaj więcej >

Na topie

Mikołaj Roznerski dostał nową rolę. Co dalej z "M jak miłość"?

Czytaj więcej >

Na topie

Rusza kanał TVP World. Kto zostanie jego twarzą?

Czytaj więcej >