Swiatgwiazd.pl
kuchenne rewolucje

Facebook.com/KuchenneRewolucjeTVN

Śmierć uczestniczki "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler dodała ważny wpis

19 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2021)

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Magda Gessler postanowiła zabrać głos w sprawie śmierci jednej z uczestniczek show TVN "Kuchenne rewolucje". Gospodyni programu wspomniała o kobiecie w jednym ze swoich postów na Instagramie. Okazało się, że pani Marzena Koniuszy była okropnie traktowana przez pracodawcę.

Magda Gessler, będąca prowadzącą show TVN "Kuchenne rewolucje" wypowiedziała się na temat tego, jak przed śmiercią była traktowana jedna z uczestniczek programu Marzena Koniuszy. Pracodawca nie zachowywał się wobec niej uczciwie. Restauratorka złożyła również zmarłej hołd w swoich social mediach.

Magda Gessler zabrała głos w sprawie śmierci uczestniczki "Kuchennych rewolucji"

Ostatni odcinek "Kuchennych rewolucji" wyemitowany na antenie stacji TVN został poświęcony zmarłej uczestniczce kulinarnego programu. 59-letnia Marzena Koniuszy była zatrudniona w barze mlecznym "Agata", mieszczącym się w Gorzowie Wielkopolskim. To właśnie to miejsce otrzymało pomoc od Magdy Gessler i ekipy programu "Kuchenne rewolucje", a jego przemianę mogliśmy podziwiać w najnowszym odcinku show TVN.

Kamil Durczok

Trwa pogrzeb Kamila Durczoka

CZYTAJ DALEJ

Magda Gessler zamieściła specjalny post na swoim profilu na Instagramie, w którym wspomniała o zmarłej szefowej kuchni. Restauratorka poświęciła najnowsze wydanie programu 59-letniej Marzenie Koniuszy.

-Odcinek, który dedykuje pamięci nieżyjącej już cudownej szefowej kuchni baru #agata #gorzowwielkopolski Marzeninie … odeszła na zawsze po udanym powrocie do baru mlecznego — podpisała fotografię Magda Gessler
Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji" była źle traktowana przez pracodawcę


To, co miało miejsce w barze mlecznym "Agata" wywołało ogromne oburzenie wśród wielbicieli show "Kuchenne rewolucje". Pracodawcy nie szanowali swoich podwładnych i nie wypłacali im pieniędzy na czas. Mimo okropnego traktowania pani Marzena Koniuszy pozostała wierna swojemu szefostwu i przez całe życie pracowała w restauracji jako szefowa kuchni.

Po usłyszeniu o panującej w barze mlecznym sytuacji Magda Gessler zamieściła w sieci poruszające video, na którym grozi właścicielowi lokalu. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" zapewniła szefowi baru mlecznego "Agata", że jeśli do godziny 17:00 następnego dnia nie przekaże pracownikom zaległych wypłat, cały kraj usłyszy o tym, co dzieje się w jego restauracji.

Fani byli zachwyceni postawą restauratorki i w komentarzach chwalili Magdę Gessler za szybką reakcję i zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem złego traktowania pracowników. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" otrzymała mnóstwo podziękowań i gratulacji za zamieszczenie filmiku i tym samym wyegzekwowanie wypłat dla zmarłej Marzeny Koniuszy i reszty pracowników baru mlecznego "Agata" w Gorzowie Wielkopolskim.

"Super, że to Pani nagłaśnia, rozumiem, dlaczego dodała Pani ten filmik. Kobieta przez całe swoje dorosłe życie była oddana jednej pracy, sytuację na pewno były różne jak to w życiu, niezawodna i niezastąpiona, a niedoceniania przez tyle lat! W głowie się nie mieści, prezes srezes, managerowie, cięcia kosztów na produktach, bark wypłaty, a nawet nie doczekała emerytury, bo to wszystko musiało mieć wpływ na jej zdrowie, o które nie miała nawet jak zadbać, bo pracowała za najniższe pieniądze i jeszcze musiała się o nie prosić! Została potraktowana bez godności! Wielki żal, że jako młoda kobieta trafiła do tego miejsca...mogła zrobić karierę i mieć za to godne wynagrodzenie! Kobiety muszą przestać, przestać bać się i zawalczyć o siebie!" - czytamy pod filmikiem Magdy Gessler

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kasia Tusk nie może dojść do siebie, przekazała przykry komunikat. Nagła śmierć wstrząsnęła nią do reszty

  • Tragiczna wiadomość sprzed chwili. Nie żyje gwiazda polskiego disco polo „Nie możemy w to uwierzyć"

  • Żmuda-Trzebiatowska jest nieuleczalnie chora. Ujawniła, jak naprawdę wygląda jej codzienność

źródło: Instagram.com, se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Idę Nowakowską?

Pytanie 1 z 5

W którym programie udział wzięła Ida Nowakowska?

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Niepokojące wieści ws. Tomasza Karolaka. Gwiazdor dementuje plotki o wypadku

Czytaj więcej >

Plotki

Wyszło na jaw, ile Dagmara Kaźmierska ma lat. Zaskakujące?

Czytaj więcej >

Plotki

Tomaszewska zaliczyła faux-pas w "Pytaniu na śniadanie". "Zapomnijcie o tym"

Czytaj więcej >

Plotki

Koniec "M jak miłość" w 2021 roku. Znamy datę emisji ostatniego odcinka

Czytaj więcej >

Plotki

Marta Manowska spędza czas w górach. Nie jest sama

Czytaj więcej >

Plotki

Burza pod zdjęciem Radosława Majdana. Internauci bezlitośni

Czytaj więcej >