Swiatgwiazd.pl
Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Screen z programu "Pytanie na Śniadanie"

Izabella Krzan i Tomasz Kammel w oryginalnej stylizacji. "Ulubiona para"

19 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 1 Grudnia 2021)

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Tomasz Kammel i Izabella Krzan to jeden z najpopularniejszych duetów prowadzących poranny program TVP "Pytanie na Śniadanie". Prezenterom nie brakuje poczucia humoru i dystansu do samych siebie, co udowodnili, dodając najnowsze zdjęcie na Instagrama. Fani nie kryją zdziwienia kreacją dwójki dziennikarzy śniadaniówki TVP.

Tomasz Kammel przez wiele lat prowadził słynny program TVP "Pytanie na Śniadanie" u boku znanej dziennikarki Marzeny Rogalskiej. Po odejściu prezenterki, gwiazdor został połączony w duet z inną twarzą Telewizji Polskiej, czyli modelką Izabellą Krzan. Para dogaduje się coraz lepiej, o czym świadczy najnowsza fotografia na Instagramie Tomasza Kammela.

Tomasz Kammel i Izabella Krzan na planie programu TVP "Pytanie na Śniadanie"

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska przez wiele lat tworzyli legendarny duet prowadzących program TVP "Pytanie na Śniadanie". Fani uwielbiali zabawnych dziennikarzy i często właśnie tę parę gospodarzy porannego show typowali jako swoją ulubioną. Wszystko zmieniło się w chwili odejścia Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej. Dziennikarka zamieściła specjalny wpis na swoim profilu na Instagramie, w których poinformowała o swojej decyzji.

Kamil Durczok

Już dziś pogrzeb Kamila Durczoka. Co zaplanowano?

CZYTAJ DALEJ

-Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty” - napisała na swoim Instagramie Marzena RogalskaIzabella Krzan i Tomasz Kammel w szokującej stylizacji na planie TVP

Tomasz Kammel zapytany o odejście Marzeny Rogalskiej przez długi czas unikał odpowiedzi. W końcu wyznał, że on także kochał ich duet pod nazwą "Rogammel" i bardzo za nim tęskni. Teraz dziennikarz otrzymał nową partnerkę. Jest nią modelka, znana między innymi z występów w programie TVP "Koło Fortuny" Izabella Krzan. Para od razu złapała ze sobą rewelacyjny kontakt, a widzowie chwalą prowadzących "Pytanie na śniadanie" za optymizm i ogromne poczucie humoru.

Jak widać, duet naprawdę dogaduje się ze sobą bardzo dobrze. Świadczyć o tym może, chociażby najnowsze zdjęcie, jakie pojawiło się na profilu Tomasza Kammela na Instagramie. Gwiazdor wpadł na szalony pomysł, który razem z modelką zrealizowali za kulisami show TVP "Pytanie na Śniadanie". Fani mogli być w szoku, widząc zaskakującą kreację prowadzących show TVP.

-To jest sytuacja 60 sekund po tym gdy zapytałem Izę: "Myślisz, że zmieścilibyśmy się we dwoje w Twoją sukienkę?" Zaznaczam, że była mocno przylegająca. Mój przyjaciel Omar powtarza od lat — związek ma szanse gdy potraficie się razem śmiać. Zakładam, że zawodowo również tak to działa — podpisał zabawną fotografię z Izabellą Krzan Tomasz Kammel na swoim profilu na InstagramieFani chwalą Izabellę Krzan i Tomasza Kammela

Pod postem dziennikarza nie brak komentarzy zachwyconych internautów. Fani cenią sobie poczucie humoru i dystans do samych siebie, jakim cechuje się duet prowadzących program TVP "Pytanie na śniadanie". Fotografię Tomasza Kammela skomentowała sama Izabella Krzan wyjaśniając kulisy zabawnej sytuacji.

-A ona na to: „DAWAJ”. Ziomki piorunochronki trzymają się razem! Ps. Sukienka wróciła do stanu sprzed, a poród Tomka przeszedł bez komplikacji i znieczulenia! - skomentowała post Tomasza Kammela Izabella Krzan

Pod fotografią nie brak również komentarzy rozbawionych fanów.

"Ulubiona para, a duet tak zgrany, że nawet sukienka dopasowana idealnie dla Was"

"Najważniejsze mieć do siebie dystans"

"I to się nazywa pozytywne nastawienie do świata i pozytywne działanie. Super, bo dajecie pozytywną energię, a nawet sukienka jest do Was dopasowana i pozytywnie nastawiona. Jest moc. Jesteście super" - czytamy pod postem Tomasza Kammela na Instagramie

A Wy co uważacie na temat najnowszego zdjęcia prowadzących program TVP "Pytanie na Śniadanie"?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kasia Tusk nie może dojść do siebie, przekazała przykry komunikat. Nagła śmierć wstrząsnęła nią do reszty

  • Tragiczna wiadomość sprzed chwili. Nie żyje gwiazda polskiego disco polo „Nie możemy w to uwierzyć"

  • Żmuda-Trzebiatowska jest nieuleczalnie chora. Ujawniła, jak naprawdę wygląda jej codzienność

źródło: Instagram.com, jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Idę Nowakowską?

Pytanie 1 z 5

W którym programie udział wzięła Ida Nowakowska?

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Niepokojące wieści ws. Tomasza Karolaka. Gwiazdor dementuje plotki o wypadku

Czytaj więcej >

Plotki

Wyszło na jaw, ile Dagmara Kaźmierska ma lat. Zaskakujące?

Czytaj więcej >

Plotki

Tomaszewska zaliczyła faux-pas w "Pytaniu na śniadanie". "Zapomnijcie o tym"

Czytaj więcej >

Plotki

Koniec "M jak miłość" w 2021 roku. Znamy datę emisji ostatniego odcinka

Czytaj więcej >

Plotki

Marta Manowska spędza czas w górach. Nie jest sama

Czytaj więcej >

Plotki

Burza pod zdjęciem Radosława Majdana. Internauci bezlitośni

Czytaj więcej >