Swiatgwiazd.pl
Kamil Durczok

TRICOLORS/East News

Trwa pogrzeb Kamila Durczoka

19 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Dziś 19 listopada o godzinie 9:00 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe dziennikarza Kamila Durczoka. Msza żałobna w intencji gwiazdora odbywa się w Katowicach-Kostuchnie w kościele Trójcy Przenajświętszej. Po ceremonii urna z prochami prezentera spocznie w rodzinnej mogile obok ojca Kamila Durczoka Krystiana.

Od godziny 9:00 trwa pogrzeb Kamila Durczoka. Popularnego dziennikarza żegnają bliscy, rodzina i przyjaciele. Prezenter zmarł 16 listopada w wieku 53 lat.

Trwa pogrzeb Kamila Durczoka

Znany dziennikarz odszedł we wtorek 16 listopada około godziny 4:30 w nocy. Kamil Durczok zmarł w szpitalu w Katowicach-Ligocie w wieku 53 lat. Informacja o śmierci gwiazdora była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich wielbicieli oraz bliskich i przyjaciół prezentera. Kamil Durczok był doświadczonym dziennikarzem, który przez wiele lat pracował w TVP w serwisie "Wiadomości", a następnie przeszedł do TVN, gdzie objął stanowisko szefa "Faktów". Dziś odbywa się pogrzeb popularnego prezentera.

Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Izabella Krzan i Tomasz Kammel w oryginalnej stylizacji. "Ulubiona para"

CZYTAJ DALEJ

Tłumy na pogrzebie Kamila Durczoka

Pogrzeb Kamila Durczoka rozpoczął się dziś o godzinie 9:00 w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. Urna z prochami znanego dziennikarza zostanie pochowana w rodzinnej mogile gwiazdora u boku jego ukochanego ojca Krystiana Durczoka, który był dla prezentera ogromnym wsparciem i wzorem do naśladowania.

Na ostatnim pożegnaniu Kamila Durczoka nie zabrakło rodziny szefa "Faktów" oraz jego bliskich i przyjaciół. Pojawiła się między innymi mama dziennikarza, a także jego brat Dominik, ukochany syn Kamil Junior oraz była żona Marianna Dufek. Na uroczystości pojawił się także prezydent miasta Katowice Marcin Krupa.

Wśród żałobników można było dostrzec również Tomasza Koniora, Łukasz Kohuta, czy Józefa Skrzeka, który zobowiązał się zagrać na organach podczas mszy żałobnej poświęconej pamięci Kamila Durczoka. Porządku wśród licznie zgromadzonych pilnuje straż miejska.

Smutny zbieg okoliczności na pogrzebie Kamila Durczoka

Na uroczystościach pogrzebowych Kamila Durczoka nie zabrakło wielu znajomych z TVN oraz przedstawicieli miasta Katowice. Podczas mszy żałobnej na organach zagrał wybitny muzyk i kompozytor Józef Skrzek, a ostatni spacer Kamila Durczoka z kaplicy do kościoła Trójcy Przenajświętszej w Katowicach uświetniła gra Orkiestry Górniczej.

Nad grobem znanego dziennikarza rozpostarto ogromną czerwoną altanę, która ma chronić bliskich zmarłego przed ulewnym deszczem. Wygląda na to, jakby nawet niebo smuciło się z powodu odejścia Kamila Durczoka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kasia Tusk nie może dojść do siebie, przekazała przykry komunikat. Nagła śmierć wstrząsnęła nią do reszty

  • Tragiczna wiadomość sprzed chwili. Nie żyje gwiazda polskiego disco polo „Nie możemy w to uwierzyć"

  • Żmuda-Trzebiatowska jest nieuleczalnie chora. Ujawniła, jak naprawdę wygląda jej codzienność

źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Idę Nowakowską?

Pytanie 1 z 5

W którym programie udział wzięła Ida Nowakowska?

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Na topie

Marcin Prokop zdradził zaskakujący fakt nt. Michała Kempy

Czytaj więcej >

Na topie

Kto wygrał "Mam Talent"?

Czytaj więcej >

Na topie

Poruszające sceny w The Voice of Poland

Czytaj więcej >

Na topie

Skandal z udziałem czołowych gwiazd "M jak miłość". Fani nieźle się zdziwią

Czytaj więcej >

Na topie

Mikołaj Roznerski dostał nową rolę. Co dalej z "M jak miłość"?

Czytaj więcej >

Na topie

Rusza kanał TVP World. Kto zostanie jego twarzą?

Czytaj więcej >