Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok to polski dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Kamil Durczok
02.06.2024 17:02 Tak obecnie wygląda syn Durczoka. Podobny do znanego ojca?

Kamil Durczok zmarł w 2021 roku po walce z poważną chorobą i zatrzymaniu krążenia. Po śmierci spadkobiercą jego majątku, a także i długów został jedyny syn. Mężczyzna zrezygnował z przyjęcia spadku, co wywołało skandal. Jak obecnie wygląda potomek dziennikarza? Jego mama pokazała aktualne zdjęcie.

Kamil Durczok
06.03.2024 13:27 Kolejna śmierć w rodzinie Kamila Durczoka. Jego matka jest zrozpaczona. "On go tam wezwał do siebie"

Śmierć Kamila Durczoka wstrząsnęła całą Polską. Bliscy dalej chętnie wspominają go w mediach. Teraz poinformowano o odejściu kolejnego członka rodziny.

Kamil Durczok
17.11.2023 12:37 "To było trudne dla juniora doświadczenie". Tak wyglądała wspólna praca Kamila Durczoka i jego syna

Kamil Durczok z wieloletniego małżeństwa z Marianną Dufek doczekał się jedynego syna. Rodzinne relacje nie należały jednak do najłatwiejszych. Syn dziennikarza chciał zmienić nazwisko, a po jego śmierci gwiazdora doszło do afery. Była żona zdradziła bolesne szczegóły.

Kamil Durczok
16.11.2023 15:25 Była żona Kamila Durczoka wspomina go w drugą rocznicę śmierci. Padły mocne słowa

Dwa lata temu pożegnaliśmy jednego z popularniejszych polskich dziennikarzy. Kamil Durczok odszedł w szpitalu klinicznym po walce z przewlekłą chorobą i zatrzymaniu krążenia. Teraz była żona prezentera podzieliła się bolesnymi wspomnieniami. Do dziś obawia się o rodzinę.

Kamil Durczok EA
21.05.2022 12:44 Rodzina Kamila Durczoka prosi o pieniądze na leczenie jego psa

Kamil Durczok przed śmiercią był właścicielem owczarka niemieckiego o imieniu Dymitr. Gdy dziennikarz odszedł, opiekę nad psem przejęła jego mama, Halina Durczok. Teraz zwierzę potrzebuje pilnej pomocy.16 listopada 2021 roku zmarł Kamil Durczok — jeden z najbardziej cenionych dziennikarzy stacji TVN. 53-latek odszedł w szpitalu w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia.

Kamil Durczok
26.01.2022 01:00 Przekazano informacje o synu Kamila Durczoka. Podjął decyzję ws. spadku

Nagle przekazano zaskakujące informacje w sprawie syna Kamila Durczoka. To on jest jedynym spadkobiercą majątku, ale i długów zmarłego dziennikarza. Jaką decyzję w tej kwestii podjął potomek Durczoka?Rozwiedziony Kamil Durczok zostawił po sobie cały majątek synowi. Kamil Dufek odziedziczył zatem nie tylko nieruchomości i cenne przedmioty, ale także ogromny dług pozostawiony przez ojca.

Kamil Durczok
27.12.2021 01:00 Nagrali Kamila Durczoka zaraz przed śmiercią. Wiadomo, jak wyglądał dziennikarz

16 listopada cała Polska dowiedziała się o śmierci Kamila Durczoka. Teraz na światło dzienne wyszły niepublikowane wcześniej nagrania z udziałem dziennikarza. Okazało się, że w ostatnich dniach życia wystąpił w teledysku. 53-letni Kamil Durczok zmagał z chorobą nowotworową. Nie powstrzymała go ona jednak przed ciągłą pracą i wykonywaniem obowiązków zawodowych. Krótko przed śmiercią Durczok wziął udział w nagraniach do teledysku "nIE zMIENIMY nIC" Róży&Burzy.

pjimage (55)
15.12.2021 01:00 Poszli na grób Kamila Durczoka miesiąc po jego śmierci. Co zobaczyli?

Już jutro minie miesiąc od śmierci Kamila Durczoka. Dziennikarz zmarł 16 grudnia w wieku 53 lat. Nieoczekiwana śmierć spowodowana była zaostrzeniem przewlekłej choroby i zatrzymaniem krążenia.Mimo że w ostatnich latach Kamil Durczok dał się poznać za sprawą głośnych afer z jego udziałem, to wciąż został zapamiętany jako profesjonalny dziennikarz.

Kamil Durczok
27.11.2021 01:00 Syn Kamila Durczoka nie będzie mógł zrzec się spadku?

Śmierć Kamila Durczoka wstrząsnęła jego całą rodziną oraz mediami. Nikt nie spodziewał się, że dziennikarz odejdzie tak nagle. Po chwili pojawiło się wiele publikacji na temat zmarłego oraz jego rodziny. Teraz do opinii publicznej trafiły wieści dotyczące spadku i dziedziczenia przed syna Kamila Durczoka. Okazało się, że jednym spadkobiercą został właśnie on, do spłaty zostały również długi. Młody mężczyzna stoi przed dużym wyzwaniem - musi zdecydować, co zrobi dalej z majątkiem oraz długami. Czy może się tego zrzec?

Durczoki
25.11.2021 01:00 Szczere wyznanie byłej żony Kamila Durczoka

Marianna Dufek była żoną Kamila Durczoka przez 20 lat. Chociaż od kilku lat nie byli już razem, to przyznaje, że śmierć byłego męża bardzo nią wstrząsnęła. To nie znaczy jednak, że będzie jej go brakowało. Jak mówi, ich relacje były skomplikowane.Kamil Durczok w poniedziałek 15 listopada tuż przed godz. 14 trafił do szpitala przy ul. Medyków w Katowicach, gdzie zmarł następnego dnia. Dziennikarz odszedł 16 listopada o godz. 4.30 nad ranem. Miał 53 lata, a przyczyną jego śmierci było zaostrzenie przewlekłej choroby i zatrzymanie krążenia.

Kamil Durczok
25.11.2021 01:00 Syn Kamila Durczoka rozważa zrzeknięcie się spadku po tacie?

Jakiś czas temu cała Polska żyła śmiercią i pogrzebem znanego dziennikarza Kamila Durczoka. Szef "Faktów" TVN zmarł nagle podczas pobytu w szpitalu w Katowicach. Teraz okazało się, że gwiazdor nie sporządził testamentu i w związku z tym jego jedynym spadkobiercą jest jego syn Kamil Junior. Czy dziecko Kamila Durczoka przyjmie jego spadek?Kamil Durczok zmarł nagle z powodu zatrzymania krążenia. Z racji braku sporządzonego testamentu, syn dziennikarza stał się jego jedynym spadkobiercą. Czy 24-latek przyjmie należące do taty nieruchomości i potężne długi?

durczok i oleś
24.11.2021 01:00 Była partnerka Kamila Durczoka prowadzi dawny profil dziennikarza

Po rozstaniu z TVN Kamil Durczok zdecydował się na prowadzenie własnego serwisu informacyjnego o nazwie Silesion. Jakiś czas temu jego profil na Facebooku zmienił nazwę na kompletnie inną. Co się z nim stało?Teraz strona nazywa się "Fabjulus.pl - Julia Oleś", co może jasno sugerować, że przejęła ją byłą partnerka Kamila Durczoka. Czy zrobiła to od razu po śmierci dziennikarza?

Kamil Durczok
23.11.2021 01:00 Była żona Kamila Durczoka otrzymała przykrą wiadomość od hejterki

Kamil Durczok zmarł nagle. Jego śmierć wciąż jest jednym z głównych tematów. Choć w takiej sytuacji wszyscy powinni raczej skupić się na uczczeniu jego pamięci, niektórzy wykorzystują ten moment, by wylać na innych wiadro hejtu. Przekonała się o tym była żona dziennikarza. Ta została bowiem perfidnie obrażona i jeszcze oskarżona o śmierć byłego męża przez jedną z użytkowniczek Facebooka. Musiała na to odpowiedzieć.

Kamil Durczok cz-b-ea
23.11.2021 01:00 Jak wygląda grób Kamila Durczoka tydzień po jego śmierci?

Od śmierci Kamila Durczoka minął już prawie tydzień. Dziennikarz został pochowany 19 listopada na cmentarzu w Katowicach-Kostuchnie. Widok jego grobu wywołuje wzruszenie na twarzy każdego fana jego kariery. To tylko udowadnia, jak wielkim szacunkiem za życia był darzony.Nagła śmierć Durczoka wywołała szok w całym kraju. Jego rodzina zaapelowała w mediach społecznościowych, by na pogrzebie nie zjawiały się media, gdyż chcą uczcić jego pamięć w rodzinnym gronie.

Kamil Durczok
22.11.2021 01:00 Marianna Dufek poinformowała, co dzieje się z psem Kamila Durczoka

Kamil Durczok był jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Zmarł 16 listopada w szpitalu w Katowicach. Jednym z jego najlepszych przyjaciół był jego pies Dymitr. Internauci cały czas dopytywali się byłej żony dziennikarza, co stanie się teraz z pupilem. Marianna Dufek opublikowała poruszający wpis na Facebooku, w którym rozwiała wszelkie wątpliwości. Kamil Durczok w ostatnich latach swojego życia poza działalnością w mediach starał się skoncentrować także na wypoczynku. Bardzo często na jego Instagramie pojawiały się urocze kadry ze spacerów z ukochanym pupilem Dymitrem.

Kamil Durczok
22.11.2021 01:00 Była partnerka Durczoka odniosła się do sytuacji po śmierci Durczoka

Kamil Durczok był jednym z topowych polskich dziennikarzy. Kiedy do sieci trafiły pierwsze informacje o jego śmierci, w mediach społecznościowych zaczęło pojawiać się mnóstwo pożegnalnych wpisów. Jak widać, internauci zainteresowali się także byłą partnerką Kamila - Julią Oleś. Blogerka wreszcie zdecydowała się odpowiedzieć na liczne wiadomości na swoim Instagramie. Kamil Durczok związał się z Julią Oleś w 2017 roku. Ich związek przetrwał zaledwie dwa lata, a para rozstała się podobno w nie najlepszej atmosferze.

pjimage (17)
21.11.2021 01:00 Justyna Kowalczyk pomogła Kamilowi Durczokowi w walce z depresją

Śmierć Kamila Durczoka wstrząsnęła całą Polską. 16 listopada przedwcześnie odszedł jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w kraju. Przez lata zmagał się z depresją, w czym skutecznie pomogła mu... Justyna Kowalczyk.Kamil Durczok w jednej ze swoich książek wyznał, w jaki sposób Justyna Kowalczyk pomogła mu uświadomić sobie problem depresji. "Nagle zobaczyłem jej wersję moich własnych problemów" - napisał.

pjimage (13)
21.11.2021 01:00 Była żona Kamila Durczoka odpowiada na hejt w sieci

Internet wciąż przeżywa śmierć Kamila Durczoka, a co niektórzy doszukują się w tej kwestii nawet teorii spiskowych. Marianna Dufek, była żona dziennikarza, pokazała treść wiadomości, jaką otrzymała od hejterki. Jak jej odpowiedziała?Była żona Kamila Durczoka musi zmagać się z hejtem po śmierci dziennikarza. Po ostatniej wiadomości kobieta nie wytrzymała.

Kamil Durczok
20.11.2021 01:00 Znajomy Kamila Durczoka ujawnił porażającą prawdę na jego temat

Wszystkich zszokowały słowa bliskiego znajomego Kamila Durczoka. Niedługo po pogrzebie znanego dziennikarza jego kolega zdecydował się wyznać wstrząsającą prawdę o tym, co działo się z gwiazdorem chwilę przed jego śmiercią. W rozmowie z portalem natemat.pl osoba z bliskiego otoczenia Kamila Durczoka zdradziła, jak wyglądały jego ostatnie chwile.Kamil Durczok zmarł 16 listopada nad ranem. W piątek o godzinie 9:00 odbył się pogrzeb znanego prezentera. Zaledwie dzień po pochowaniu gwiazdora jego bliski znajomy wyjawił sekrety Kamila Durczoka w rozmowie z portalem natemat.pl.

Kamil Durczok
19.11.2021 01:00 Trwa pogrzeb Kamila Durczoka

Dziś 19 listopada o godzinie 9:00 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe dziennikarza Kamila Durczoka. Msza żałobna w intencji gwiazdora odbywa się w Katowicach-Kostuchnie w kościele Trójcy Przenajświętszej. Po ceremonii urna z prochami prezentera spocznie w rodzinnej mogile obok ojca Kamila Durczoka Krystiana.Od godziny 9:00 trwa pogrzeb Kamila Durczoka. Popularnego dziennikarza żegnają bliscy, rodzina i przyjaciele. Prezenter zmarł 16 listopada w wieku 53 lat.

Kamil Durczok
19.11.2021 01:00 Brat Kamila Durczoka pożegnał go w poruszający sposób

Dziś 19 listopada odbył się pogrzeb Kamila Durczoka. Uroczyste pożegnanie znanego dziennikarza rozpoczęło się o godzinie 9:00 w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach. W ceremonii uczestniczyło wiele znanych twarzy z TVN, a także bliscy, rodzina i przyjaciele zmarłego Kamila Durczoka. Podczas uroczystości mogliśmy usłyszeć kilka przemów, będących osobistym pożegnaniem z prezenterem. Słowa brata zmarłego gwiazdora Dominika Durczoka wzruszyły absolutnie wszystkich.Kamil Durczok zmarł w środę 16 listopada nad ranem. Dzień wcześniej dziennikarz trafił do szpitala i pomimo długotrwałej walki lekarzom nie udało się go uratować. Dziś o 9:00 odbyła się msza pogrzebowa prezentera.

Kamil Durczok
19.11.2021 01:00 Już dziś pogrzeb Kamila Durczoka. Co zaplanowano?

Już dziś 19 listopada odbędzie się pogrzeb znanego polskiego dziennikarza Kamila Durczoka. Oficjalne pożegnanie gwiazdora zacznie się rano o godzinie 9.00 i będzie miało miejsce w Katowicach-Kostuchnie w Kościele Trójcy Przenajświętszej. Wiemy, w jaki sposób rodzina i bliscy Kamila Durczoka chcą pożegnać znanego prezentera. Dziś o godzinie 9.00 rano będzie miała miejsce msza żałobna rozpoczynająca uroczystości pogrzebowe Kamila Durczoka. Dziennikarz zostanie pochowany na cmentarzu w Katowicach w rodzinnej mogile. Jeden szczegół zaplanowany na dzisiejszy dzień wzruszy absolutnie każdego.

durczok
18.11.2021 01:00 Brat Kamila Durczoka wysłał przykrego SMS-a informującego o śmierci

Kilka dni temu nagle zmarł Kamil Durczok. Żegnają go koledzy po fachu, celebryci oraz również politycy. Jedni wspominają go tylko pozytywnie, drudzy niekoniecznie. O śmierci dziennikarza wypowiedział się także jego wieloletni przyjaciel.Mowa o Witoldzie Pustułce, który z Durczokiem znał się od przeszło 30 lat. Śląski dziennikarz wyznał Super Expressowi, jak dowiedział się o śmierci kolegi.

Kamil Durczok
17.11.2021 01:00 Syn Kamila Durczoka zmienił nazwisko. Chciał odciąć się od ojca

Kamil Durczok wielokrotnie wspominał o swoich relacjach z synem Kamilem Juniorem. Pomimo faktu, że dziennikarz był niesamowicie zapracowany, a ze swoim dzieckiem widywał się głównie w weekendy, gwiazdor bardzo kochał swojego syna. W ich relacji bywało wiele wzlotów i upadków. Teraz okazało się, że Kamil Junior jeszcze przed śmiercią swojego ojca zdecydował się na zmianę nazwiska.Kamil Durczok przeżywał lepsze i gorsze momenty w relacji ze swoim synem Kamilem Juniorem. Dużym przełomem była choroba dziennikarza, która wpłynęła na poprawę stosunków między nim a jego potomkiem. Dlaczego Kamil Junior zdecydował się na zmianę nazwiska?

Lech Wałęsa i Kamil Durczok sklejka - ea
17.11.2021 01:00 Lech Wałęsa żegna Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcie

Miliony Polaków żegnają Kamila Durczoka. W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej zdjęć, upamiętniających spotkania ze zmarłym 16 listopada dziennikarzem. Jedno z nich opublikował były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Wałęsa. Widok fotografii porusza.Przypomnijmy, że wczoraj wczesnym popołudniem Szpital w Katowicach wydał oficjalny komunikat ws. przyczyny śmierci Kamila Durczoka. Od tamtej pory dziennikarza żegna coraz więcej osób.

screen Fakty TVN
17.11.2021 01:00 TVN żegna Kamila Durczoka. Internauci oburzeni

"Fakty" TVN opublikowały materiał wideo, w którym pożegnano zmarłego 16 listopada Kamila Durczoka. Internauci nie mogą wybaczyć producentom, jak potraktowali ich byłego redaktora naczelnego. Wielu ludzi domaga się zwolnienia osób odpowiedzialnych za publikację wideo. Komentarze nie pozostawiają żadnych wątpliwości.Powodem oburzenia internautów jest fakt, że w materiale przedstawiono występki, jakich miał dopuścić się Kamil Durczok za życia, a także jego problemy osobiste. Dziennikarz zmarł w wyniku krwotoku wewnętrznego w wieku 53 lat.

Kamil Durczok cz-białe - ea
16.11.2021 01:00 Jaka była przyczyna śmierci Kamila Durczoka?

Po kilku godzinach od momentu ogłoszenia śmierci Kamila Durczoka do sieci wypłynęła informacja o przyczynie takiego przebiegu zdarzeń. Szpital w Katowicach, w którym próbowano reanimować dziennikarza podał, że 53-latek zmarł w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia.W nocy z poniedziałku na wtorek Kamil Durczok został przewieziony do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Niestety mimo wysiłku lekarzy nie udało się uratować jego życia.

Kamil Durczok - ea cz-b
16.11.2021 01:00 W sieci pojawił się bardzo emocjonalny wpis o Kamilu Durczoku

Kamila Durczoka żegna coraz więcej kolegów po fachu, a jego przyjaciele i bliscy znajomi z poprzednich redakcji nie mogą uwierzyć w zaistniałą sytuację. Na Twitterze pojawił się kolejny bardzo poruszający wpis, w którym jeden z dziennikarzy pożegnał byłego redaktora naczelnego "Faktów".Nie jest tajemnicą, że zmarły w wieku 53 lat dziennikarz przeżywał bardzo ciężkie chwile w swoim życiu, a wydarzenia z ostatnich lat niesamowicie odbiły się na jego psychice. To i inne rzeczy zauważył w swoim najnowszym wpisie jeden z dziennikarzy "Gazety Wyborczej".

  • 1
  • 2