Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tyle trzeba zapłacić za Komunię w lokalach gwiazd. Luksus dla nielicznych?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.04.2024 08:35

Tyle trzeba zapłacić za Komunię w lokalach gwiazd. Luksus dla nielicznych?

Komunie w lokalach gwiazd
fot. KAPiF

Przyjęcie komunijne w restauracji należącej do jednej z polskich gwiazd? Dlaczego nie? By zdecydować się jednak na taki luksus, należy przygotować niemałe sumy pieniędzy. O jakich kwotach mowa?

Sezon komunijny już za chwilę

Zaledwie kilka dni dzieli nas od maja - miesiąca, który dla wielu polskich rodzin upłynie pod znakiem I Komunii Świętej ich pociech. Oprócz uroczystości kościelnej zazwyczaj mamy do czynienia również z przyjęciami, na których stawiają się zaproszeni goście celebrantki lub celebranta.

Choć to moment, gdy dzieci obdarowywane są prezentami, na wydatki muszą przygotować się również ich rodzice. Wyprawienie komunijnej biesiady to wszak nie w kij dmuchał.

W związku z brakiem czasu na samodzielne przygotowywanie potraw i sprzątanie mieszkania, wiele rodzin decyduje się na organizację przyjęć w lokalach gastronomicznych, które w maju wychodzą do klientów ze specjalnymi ofertami. Okazuje się, że dotyczy to również restauracji należących do znanych gwiazd!

Magda Gessler ogłosiła ciążę! I to czyją! "W drodze jest kolejne dziecko" Rozstanie z hukiem i wielki powrót po 10 latach. Historia związku Szyca i jego żony to gotowy scenariusz hollywoodzkiej komedii romantycznej

I Komunia Święta z gwiazdami?

Posiadanie przez gwiazdę o wysokim statusie własnej restauracji to poniekąd moda, którą przywiało do Polski ze Stanów Zjednoczonych. W kraju nie brakuje zatem lokali, za które odpowiedzialne są postaci z pierwszych stron gazet.

Co ciekawe, niektóre z tych miejsc oferują usługi dotyczące przyjęć komunijnych. Tak jest choćby w przypadku gdańskich “Niewinnych Czarodziei TrzyZero”, należących do Kuby Wojewódzkiego.

Ile zapłacimy za imprezę zorganizowaną w lokalu najsłynniejszego polskiego showmana? Najtańsza oferta to 160 zł za osobę. Jeśli zechcemy dołączyć do niej napoje i deser, cena rośnie do 200 zł. A jak sytuacja prezentuje się u innych gwiazd?

Ceny Komunii w lokalach gwiazd

Jeśli zamierzamy wyprawić komunijne przyjęcie w Krakowie, możemy zrobić to w lokalu “Zalipianki” Ewy Wachowicz. Cena za “talerzyk” to 220 zł. Koszty imprez w stolicy są nieco droższe.

“Stary Dom” Piotra Adamczyka, jedna z najmodniejszych restauracji w Warszawie oferuje tego rodzaju usługę za 384 zł za osobę. Podobnie jest u Borysa Szyca w “Akademii”, gdzie zapłacimy 400 zł.

Rodzice, którzy mają wyjątkowo obszerne portfele, z pewnością zainteresowani będą celebracją I Komunii Świętej swojego dziecka w lokalu “U Fukiera” Magdy Gessler. Tam jest jednak zdecydowanie najdrożej - aż 450 zł za uczestnika zabawy. Warto?

Magda Gessler
Magda Gessler, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF

Źródło: radioeska.pl