Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wojewódzki dostał SMS-a od Lewego. Ujawnił jego treść. Wściekły piłkarz postawił ultimatum
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.02.2024 10:39

Wojewódzki dostał SMS-a od Lewego. Ujawnił jego treść. Wściekły piłkarz postawił ultimatum

Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki dostał ostry SMS od Roberta Lewandowskiego, fot. KAPiF

Kuba Wojewódzki niedawno miał okazję porozmawiać o kulisach świata piłki nożnej z Kubą Błaszczykowskim. Nieoczekiwanie temat zszedł na Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że kapitan polskiej reprezentacji wysłał przez SMS-a ostrzeżenie gwiazdorowi TVN. Kością niezgody miało być jedno zdjęcie. Jak zareagował showman?

Jakub Błaszczykowski o Robercie Lewandowskim

Kuba Wojewódzki oprócz występów w TVN prowadzi internetowy podcast w duecie z Piotrem Kędzierskim. Niedawno miał okazję zaprosić do rozmowy Kubę Błaszczykowskiego, który przybliżył nieco prowadzącym realia polskich piłkarzy.

W pewnym momencie wywiad zboczył z torów na kapitana reprezentacji, Roberta Lewandowskiego. Kuba Wojewódzki wprost zapytał sportowca o skłonności narcystyczne jego drużynowego kolegi.

Wiesz co... Myślę, że zmierzasz do tego, że Robert, jak są mecze i tak dalej, to lubi pomachać rękami, tak? No myślę, że jest to jakiś tam sposób, który można odbierać dwuznacznie, że z jednej strony chce zmotywować chłopaków, ale, obserwując to z boku, można dojść do wniosku, że może to być trochę dla chłopaków denerwujące - próbował wybrnąć piłkarz.

W rzeczywistości okazało się, że Kuba Wojewódzki miał na myśli inne wydarzenie, które zmieniło jego postrzeganie Roberta Lewandowskiego. Panowie mają za sobą spięcie o pozornie zwykłą rzecz. Gwiazdor TVN opowiedział o tym publicznie.

Kuba Wojewódzki reaguje na plotki o rozstaniu z Markowską. Nie zostawił żadnych złudeń Kuba Wojewódzki jest gejem?! Elżbieta Zapendowska nagle zdobyła się na szczerość. Zna go lepiej niż ktokolwiek inny

Kuba Wojewódzki o urodzinach Roberta Lewandowskiego

Sportowiec i prezenter mieli kilkukrotnie styczność w swoim towarzystwie. Kuba Wojewódzki uczestniczył nawet na jednym z przyjęć urodzinowych piłkarza. Robert Lewandowski miał wtedy poprosić gości o nierobienie zdjęć podczas zabawy. Według wspomnień prezentera był on jednym z nielicznych, którzy przystali na wolę solenizanta.

Bo parę lat temu, kiedy byłem na ich 30. urodzinach i oni prosili o nierobienie zdjęć, to byłem jednym z nielicznych, który tych zdjęć nie robił, a wszyscy robili i wrzucali na media - opowiedział w podcaście.

Kuba Wojewódzki wrócił pamięcią także do jednego z prywatnych spotkań ze sportowcem. Finał zostawił ich znajomość w opłakanym stanie. Robert Lewandowski wystosował wymowny SMS do prezentera. Ten ujawnił jego treść w rozmowie z drużynowym kolegą.

Robert Lewandowski postawił Kubie Wojewódzkiemu ultimatum. O co poszło?

Kilka lat temu Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego domu Roberta Lewandowskiego na prywatne spotkanie. W podcaście wyszło na jaw, że panowie zrobili sobie zabawne zdjęcie, które trafiło do mediów społecznościowych. Gdy piłkarz dowiedział się o publikacji, odezwał się do prezentera. Postawił mu krótkie ultimatum.

Myśmy się poznali wiele lat temu. Mieliśmy takie prywatne spotkanie u mnie w domu parę lat temu. Zrobiliśmy sobie śmieszne zdjęcie w kuchni i ja to zdjęcie wrzuciłem. I ku memu zdziwieniu dostałem od niego SMS-a: "Jeśli będziesz wrzucał zdjęcia po spotkaniach ze mną, to przestaniemy się spotykać". Ja wtedy pomyślałem, cholera, to bardziej ty aspirujesz do mojego świata niż ja do twojego, więc zastanówmy się, kto z takiej dysproporcji będzie bardziej lub mniej zadowolony - wspominał gwiazdor TVN.

Wygląda na to, że pomimo upływu lat relacje między gwiazdorami się nie ociepliły. W mediach społecznościowych próżno szukać ich wspólnych zdjęć.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki dostał ostry SMS od Roberta Lewandowskiego, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki dostał ostry SMS od Roberta Lewandowskiego, fot. KAPiF
Robert Lewandowski
Kuba Wojewódzki dostał ostry SMS od Roberta Lewandowskiego, fot. KAPiF
Robert Lewandowski
Kuba Wojewódzki dostał ostry SMS od Roberta Lewandowskiego, fot. KAPiF