Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Smutek i rozpacz w domu Lewandowskich. Anna nie może się pogodzić ze stratą ukochanej osoby
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.02.2024 09:33

Smutek i rozpacz w domu Lewandowskich. Anna nie może się pogodzić ze stratą ukochanej osoby

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska pożegnała bliską osobę, fot. KAPiF

Anna Lewandowska podzieliła się z internautami smutną informacją. W mediach społecznościowych pokazała czarno-białe zdjęcie bliskiej osoby. To trudny czas dla gwiazdy, która o swojej prywatności często opowiada internautom. Teraz może liczyć na ich wsparcie.

Anna Lewandowska wpuszcza internautów do prywatnego życia

Na co dzień mieszka w Barcelonie z mężem i córkami, gdzie rozwija swoje liczne biznesy i dzieli się sportową oraz taneczną pasją. Anna Lewandowska należy do gwiazd, które chętnie pokazują internautów swoją prywatność.

Nie brak nagrań z treningów, lekcji tańca, spotkań z przyjaciółmi czy rodzinnego czasu z Robertem Lewandowskim i córkami. Fani zżyli się z nią, a często czują się nawet częścią bliskiego kręgu znajomych. Wraz z nią przeżywali również trudniejszy okres w życiu bizneswoman.

Anna Lewandowska podzieliła się z nimi przykrą informacją dotyczącą jej rodziny. Gwiazda pożegnała bliską osobą. Jej czarno-białe zdjęcie na profilu w mediach społecznościowych ściska za serce.

Sfilmowali Annę Lewandowską na ulicy. Co ona wyprawia? Anna i Robert Lewandowscy nie chcieli się tym chwalić, ale wytropiła ich hiszpańska prasa. Oto, co ukrywali przed fanami

Anna Lewandowska przeżywa trudny okres. Pokazała czarno-białe zdjęcie

W domu Lewandowskich nastał czas smutku po pożegnaniu bliskiej osoby. Końcówka lutego już zawsze będzie kojarzyła się małżeństwu z tą rozdzierającą serce wiadomością. Anna Lewandowska nie ukrywała, że więzy rodzinne są dla niej ważną wartością w życiu.

Dorastała w domu bez ojca, który odszedł od żony i dzieci. Wraz z bratem i matką mierzyła się z trudnościami, ale zawsze mogła liczyć na wsparcie najbliższych. Kluczową postacią w jej młodości okazała się jej babcia.

Internauci sporadycznie mogli zobaczyć zdjęcia duetu na profilu Anny Lewandowskiej. Gwiazda podkreślała łączącą je więź i ogromną miłość, którą otrzymywała od seniorki. Jej nagła śmierć była potężnym ciosem dla całej rodziny. Żona Roberta Lewandowskiego ze smutkiem powróciła myślami do tego czasu. W jednej z relacji pokazała czarno-białe zdjęcie kobiety.

Anna Lewandowska pożegnała bliską osobę. Była dla niej ogromnym wsparciem

Pani Jolanta Krzywańska odeszła nagle 25 lutego 2022 roku, co było ogromnym ciosem dla Anny Lewandowskiej. Gwiazda w mediach społecznościowych podzieliła się wtedy z fanami przykrą informacją, po raz kolejny podkreślając jak ciepłą i kochaną osobą była jej babcia.

Każdy, kto poznał moją babcię, ten pewnie wie, jak wspaniałą była osobą. Babciu, jeszcze pójdziemy kiedyś razem do opery... tej Anielskiej. Kocham cię i na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Wiem, że całą siłę, którą mam teraz, dostaję od ciebie - wyznała.

W relacji pokazała czarno-białe zdjęcie seniorki, na którym widać jej sympatyczny uśmiech. Pomimo upływu czasu dla Anny Lewandowskiej śmierć babci jest nadal wzruszającym temat. Fotografia upamiętniła już dwa lata od jej odejścia.

Dwa lata - napisała z łamiącym się sercem.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska pożegnała bliską osobę, fot. instagram.com/annalewandowska/
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska pożegnała bliską osobę, fot. KAPiF
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska pożegnała bliską osobę, fot. KAPiF