Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska podle zaatakowana. Robert mówi o obsesji. Sprawa kończy się w sądzie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.02.2024 10:47

Anna Lewandowska podle zaatakowana. Robert mówi o obsesji. Sprawa kończy się w sądzie

Anna i Robert Lewandowscy, fot. imago/photoarena/Eisenhuth, TRICOLORS/East News
Anna i Robert Lewandowscy, fot. imago/photoarena/Eisenhuth, TRICOLORS/East News

Robert Lewandowski w najnowszym wywiadzie odniósł się do ataków na swoją żonę i zastrzegł, że nie puści tego płazem. Chodzi przede wszystkim o jeden wpis z mediów społecznościowych.

Robert Lewandowski w konflikcie z byłym menadżerem

Nie jest tajemnicą, że Robert Lewandowski i jego były menadżer Cezary Kucharski, delikatnie mówiąc, od kilku lat nie pałają do siebie sympatią. Panowie zakończyli współpracę na przełomie 2017 i 2018 r., w wyjątkowo nerwowej atmosferze.

Jak przekonywał napastnik Barcelony, jego przedstawiciel miał próbować wyłudzić od niego 20 mln zł za milczenie na temat finansowych nieprawidłowości. Sprawa skierowana została do sądu.

Sam Kucharski odbija pałeczkę, wyciągając na światło dzienne niewygodne, jak się zdaje, informacje na temat charakteru Roberta Lewandowskiego. Twierdzi, że Lewandowscy mają zwyczaj patrzenia na wszystkich z góry i czują się jak “królowie”.

Skierował również osobiste przytyki w stronę Anny Lewandowskiej. Mocne i uszczypliwe słowa na temat influencerki bardzo zabolały piłkarza i to do tego stopnia, że nie zamierza ich odpuścić.

Tajny pokój w domu Roberta Lewandowskiego. Przypadkiem pokazał go fanom. Wydało się, co tam trzyma Cała prawda o obozach Lewandowskiej wyszła na jaw. To nie wygląda tak, jak na pięknych obrazkach w sieci

Cezary Kucharski o Annie Lewandowskiej

Anna Lewandowska twierdziła, że konflikt z Cezarym Kucharskim bardzo odbił się na jej zdrowiu. Utrzymywała, że cierpiała na szczękościsk, a na dodatek występowały u niej problemy z laktacją.

Do zarzutów gwiazdy zdecydował się odnieść były menadżer jej męża. Przepełniony ironią wpis wywołał ogromne emocje w Robercie Lewandowskim, który ogłosił już, że nie zamierza odpuścić swojemu dawnemu przedstawicielowi.

Anna Lewandowska pojawiła się mi na timeline TT... Ach te algorytmy. Uśmiechnięta, więc już wszystko u niej dobrze, szczękościsk minął, ale wróciły wspomnienia, że jak Anna się uśmiecha to niekoniecznie szczerze, bo ma też drugie oblicze - jak walczy o pieniądze, wtedy kłamie i fałszywie pomawia - napisał na Twitterze (obecnie portalu “X”) Cezary Kucharski.

Robert nie puścił tego płazem. 

Robert Lewandowski mocno o Cezarym Kucharskim

W wywiadzie udzielonym na kanale “Foot Truck” Robert Lewandowski po raz kolejny zapytany został o konflikt z Cezarym Kucharskim. Stwierdził, że za późno zdecydował się na zakończenie współpracy z menadżerem. Orzekł też, że nie rozumie jego zachowania.

Nawet jeśli się kłócimy, że ja jestem ci coś winien, albo ty mi, to idź do sądu i niech tam się to rozstrzygnie. Ale jeśli przez dwa lata przygotowujesz wszystko, żeby medialnie rozegrać to pod siebie, to są to rzeczy nieakceptowalne. Niech sąd rozstrzygnie - ty masz rację, ja mam rację - przekonywał piłkarz.

Największe emocje pojawiły się na twarzy Roberta Lewandowskiego, gdy przyszło jednak do tematu ataków na jego żonę. Działania swojego dawnego współpracownika przyrównał do obsesji.

A jeśli ktoś […] próbuje niszczyć mnie, to tam jedno. Ale jeśli atakuje moją rodzinę, to na to już nie pozwolę. Ta obsesja jest już chyba na wysokim poziomie - powiedział.

Zobacz: Pamiętacie Edzię z "Królowych życia"? Przyjaciółka Dagmary tak się zmieniła, że ledwo ją poznaliśmy. Co za włosy!

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski, fot. KAPiF
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Cezary Kucharski
Cezary Kucharski, fot. KAPiF

Źródło: YouTube/Foot Truck