Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tajny pokój w domu Roberta Lewandowskiego. Przypadkiem pokazał go fanom. Wydało się, co tam trzyma
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.02.2024 15:23

Tajny pokój w domu Roberta Lewandowskiego. Przypadkiem pokazał go fanom. Wydało się, co tam trzyma

Robert Lewandowski
Co skrywa tajny pokój Roberta Lewandowskiego?, fot. KAPiF/Youtube.com @ Foot Truck/Instagram

Robert Lewandowski jest doskonale znany ze swoich sportowych osiągnięć, jednak nie często otwiera się na prywatne tematy. Niedawno jednak zaprosił do swojego domu kamery. Wywiad z piłkarzem przeprowadzono w jego tajnym pokoju. Co gwiazdor skrywa przed światem?

Kariera Roberta Lewandowskiego

W świecie piłki nożnej jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy. Robert Lewandowski to nie tylko kapitan polskiej reprezentacji, ale także wybitny członek hiszpańskiego zespoły FC Barcelona. W mediach społecznościowych obserwują go miliony więc nic dziwnego, że sporo uwagi przykuwa jego prywatność.

Piłkarz w internecie woli jednak skupić się na zawodowych sukcesach. Czasem jednak robi wyjątek, nawet jeśli nie do końca ze swojej woli. Gwiazdor był bohaterem najnowszego wywiadu Łukasza Wiśniowskiego i Jakuba Polkowskiego na kanale "Foot Truck".

Zrządzenie losu sprawiło, że panowie musieli nieco zmienić koncepcję rozmowy. Finalnie duet wylądował w domu Roberta Lewandowskiego. Pokazał im swój tajemny pokój. Co się w nim znajduje?

Cała prawda o obozach Lewandowskiej wyszła na jaw. To nie wygląda tak, jak na pięknych obrazkach w sieci Ludzie wywołali burzę pod zdjęciem Lewandowskiej. Spojrzeli na jej twarz i mieli sporo uwag

Robert Lewandowski zaprosił kamery do swojego domu

Formuła kanału na YouTube opiera się na rozmowach z polskimi sławami piłki nożnej w nawiązującej do nazwy ciężarówce. Tym razem nie miało być inaczej, jednak z powodu awarii auta duet prowadzących musiał improwizować. Inicjatywą wykazał się sam Robert Lewandowski, który zaprosił mężczyzn do własnego domu w Barcelonie.

Wisienka na torcie obchodów pięciolecia Foot Trucka, zapraszamy na pierwszą część rozmowy z Robertem Lewandowskim. Wprawdzie tym razem najlepszy polski piłkarz nie wsiadł do naszego samochodu, ale za to zaprosił do swojego domu - wyjaśniono widzom odcinka.

Panowie porozmawiali z gwiazdorem murawy na temat jego ubiegłorocznych trudności, występów reprezentacyjnych i oczekiwań wobec nowego pokolenia piłkarzy. Rozmowa odbyła się w specjalnym pokoju Roberta Lewandowskiego. Co możemy w nim znaleźć?

Tajny pokój Roberta Lewandowskiego. Co w nim znajdziemy?

Pomieszczenie pozornie nie różni się bardzo od pozostałej części domu piłkarza. Jasne drewno i ogromne okna są charakterystyczną cechą hiszpańskiej posiadłości. Warto jednak zwrócić uwagę na to co znajduje się wewnątrz. 

Pokój został wyposażony w stół bilardowy, skórzany fotel oraz ogromną kanapę, na której może odpocząć Robert Lewandowski z gośćmi. Prawdziwe skarby znajdują się jednak na ścianach pomieszczenia.

W tajnym pokoju znalazły się najważniejsze wyróżnienia piłkarza. Wśród statuetek i pucharów od razu rzuca się w oko jedna nagroda. W szklanej gablocie znalazł się puchar za wygranie Ligi Mistrzów. Na takim tle od razu widać, że wywiad jest przeprowadzany z doświadczonym profesjonalistą.

Robert Lewandowski
Co skrywa tajny pokój Roberta Lewandowskiego?, fot. Youtube.com @ Foot Truck
Robert Lewandowski
Co skrywa tajny pokój Roberta Lewandowskiego?, fot. Youtube.com @ Foot Truck