Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna i Robert Lewandowscy nie chcieli się tym chwalić, ale wytropiła ich hiszpańska prasa. Oto, co ukrywali przed fanami
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 09.02.2024 13:42

Anna i Robert Lewandowscy nie chcieli się tym chwalić, ale wytropiła ich hiszpańska prasa. Oto, co ukrywali przed fanami

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy, fot. Instagram

Anna i Robert Lewandowscy od ponad dekady są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w Polsce. Przez lata dorobili się licznych sukcesów. Teraz, jak donoszą hiszpańskie media, podjęli następną poważną decyzję. Pozostało tylko pogratulować. 

Anna i Robert Lewandowscy w ogniu krytyki

Robert Lewandowski to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Jako kapitan reprezentacji Polski i zawodnik najpopularniejszego hiszpańskiego klubu, ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia. Niestety, ostatnie porażki rzuciły cień na jego reputację. W meczu z ukraińskim zespołem Szachtarem Donieck drużyna poniosła porażkę 0:1. Dodatkowo, w ciągu sześciu spotkań Lewandowski nie miał okazji strzelić bramki. 

Powrót na boisko po ostatnich problemach zdrowotnych nie był łatwy, a prasa i media go nie oszczędzały. Niepowodzenie Polaka w ostatnim meczu przyciągnęło uwagę zagranicznych mediów, a niemieckie gazety niezbyt pochlebnie wypowiedziały się o jego grze.

To horror Lewandowskiego i jego najgorszy kryzys bramkowy od sezonu 2010/11 - pisał niemiecki portal sport1.de.

Anna Lewandowska, sportsmenka i żona słynnego piłkarza, dotychczas cieszyła się dużym zainteresowaniem i uznaniem za swoją przedsiębiorczość. Jednak ostatnio napotkała problemy, gdy okazało się, że jej wizerunek stał się "zbyt rozpoznawalny" wśród Polaków. 

Portal “Pomponik” donosił o braku współpracy z firmą jubilerską z obawy, że Anna Lewandowska może stać się zbyt dominująca w promocji produktów. Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno brała udział w świątecznym spocie, gdzie odgrywała ważną rolę obok innych znanych osobistości. Jednak pomimo chwilowego spadku zainteresowania, Anna Lewandowska nadal może liczyć na sukcesy swoich firm, co potwierdza jej obecność na liście 50 najbogatszych Polek według magazynu "Wprost". 

Anna i Robert Lewandowscy dzięki swoim sukcesom dorobili się ogromnego majątku. W ich posiadaniu jest kilka niezwykłych posiadłości. Teraz hiszpańska prasa zdradziła ich mały sekret. 

Lewandowscy wrzucili zdjęcia z Wigilii. Romantycznie? To spójrzcie, co dzieje się przy ich nogach Lewandowscy odpowiadają na plotki o kryzysie. To już koniec wszelkich spekulacji

Nieruchomości Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy posiadają kilka imponujących posiadłości. Obecnie zamieszkują w Hiszpanii wraz z córkami, gdzie wybrali luksusową willę w słonecznej Katalonii, która jest urządzona w bardzo eleganckim stylu i dysponuje prywatnym basenem. Jednak nie jest to zakupiona przez nich nieruchomość. Na własność posiadają apartament w centrum Warszawy, którego wartość oszacowano na 30 milionów złotych. Latem czasem przebywają także w swojej urokliwej, drewnianej rezydencji w Stanclewie na Warmii. 

Od kilku lat Lewandowscy spędzają okres między sezonami Roberta na Majorce. W 2021 roku zakupili tam posiadłość o wartości 3,5 miliona euro. 

To spektakularna nieruchomość o powierzchni 411 metrów kwadratowych i działce o powierzchni 1200 metrów kwadratowych" - donosi hiszpański "AS".

Obecnie Robertowi pozostały jeszcze dwa lata kontraktu w klubie FC Barcelona. Po jego zakończeniu Lewandowski będzie miał 38 lat i istnieje możliwość, że będzie rozważał zakończenie kariery piłkarskiej. W ciągu półtora sezonu gry w Barcelonie Lewandowski zdobył dla niej 37 bramek. Dla porównania, opuszczając Borussię Dortmund, miał na swoim koncie 103 gole, a Bayern Monachium opuścił po zdobyciu 344 bramek.

Teraz jednak Lewandowscy podjęli ważną inną decyzję.

Lewandowscy budują swoją posiadłość pod Barceloną

Według doniesień mediów hiszpańskich Lewandowscy pracują nad budową imponującego domu w pobliżu Barcelony. Aktualnie wynajmują rezydencję, w której mieszkają od 2022 roku. Willa znajduje się w Sitges, oddalonej o 35 km od Barcelony. Jednakże, według hiszpańskiego dziennika "AS", rodzina szybko przeprowadzi się do nowo wybudowanego domu w Garraf, położonego 27 km od stolicy Katalonii

To, że Lewandowscy planują stałe osiedlenie się w Hiszpanii, jest potwierdzone przez fakt, że Anna Lewandowska, żona polskiego napastnika, ma zamiar rozwijać tam swoje biznesy. Planuje ona otwarcie sieci siłowni oraz szkół tańca. Co ciekawe, sportsmenka jest zakochana w Katalonii, o czym już wielokrotnie wspominała w wywiadach.

Po przeprowadzce do Barcelony zmieniłam swoje podejście do życia, zaczęłam bardziej doceniać i czerpać z niego pełnymi garściami - powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z Onetem.  

Wygląda na to, że Lewandowscy wraz z córkami Klarą i Laurą naprawdę zamierzają pozostać w Hiszpanii na stałe.

Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPiF
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPiF
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPiF
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPiF
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPiF
Anna i Robert Lewandowscy, fot. KAPiF