Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Koroniewska została pomylona z Anną Lewandowską. Maciej Dowbor dorzucił do pieca chamskim komentarzem. Przesadził?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.02.2024 22:14

Joanna Koroniewska została pomylona z Anną Lewandowską. Maciej Dowbor dorzucił do pieca chamskim komentarzem. Przesadził?

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska
Dowbor zadrwił z żony, fot. KAPiF

Joanna Koroniewska wraz z Maciejem Dowborem po raz kolejny postanowili zażartować z codzienności i zamieścili w mediach społecznościowych zabawne nagranie. Jeden z komentarzy zwrócił uwagę prowadzącego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zdobył się na niewybredną odpowiedź. Tym razem poszedł o krok za daleko?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zaskoczyli kolejnym nagraniem

Para dogaduje się doskonale nie tylko w domu, ale także przed kamerami. Na swoim profilu często wrzucała komediowe nagrania, które opisują ich codzienność i małżeńską relację. Tym razem wzięli na warsztat świętowanie Tłustego Czwartku.

Zamiast pokazania pączków, które udało im się skosztować, przedstawili swoje niecodzienne oblicze. W sportowej odzieży i widocznym potem prężyli mięśnie przed kamerą telefonu. Według zeznań Macieja Dowbora w pyszne święto postanowili dołączyć do sympatyków sportu.

Od piątej rano z Dżoaną zasuwamy nasz trening. Dżoana pracowała dziś nad pośladkami, a ja robiłem bicsa - relacjonował.

I tym razem nagranie wywołało wiele uśmiechu na twarzy internautów. Niektórzy znaleźli nawet porównanie gwiazd do innych przedstawicieli show-biznesu.

Gąsowski nazwał Dowbora pantoflarzem. Teraz gęsto się tłumaczy. Głos zabrała Koroniewska i... zrobiło się niezręcznie Joanna Koroniewska ściągnęła stanik i pokazała to, co najlepsze. Sesja z „Vivy!”, a wygląda jak z magazynu dla dorosłych

Joanna Koroniewska niczym Anna Lewandowska? Internauci znaleźli podobieństwo

Na nagraniu aktorka pokazała swoje sportowe oblicze. W obcisłych spodniach i rozpiętym biustonoszu zaprezentowała smukłą sylwetkę, jednocześnie strojąc zmysłowe miny do kamery. Jednym z elementów, obok których nie można było przejść obojętnie były piersi Joanny Koroniewskiej, które zostały specjalnie wyeksponowane na potrzeby filmu.

To ile pączków macie dziś w planach?! Fit Dowbory pozdrawiają. P.S. Ale przyznajcie, że biust prima sort?! Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile się przy nim narobiliśmy, że tak „efektownie” się zaprezentował! - zdradziła.

Sportowy wizerunek Joanny Koroniewskiej sprawił, że jedna z internautek zauważyła w niej podobieństwo do innej miłośniczki aktywności fizycznej. W komentarzach zwróciła uwagę, że aktorka do złudzenia przypominała Annę Lewandowską. Na jej słowa odpowiedział Maciej Dowbor. Nie za ostro?

Maciej Dowbor skomentował porównanie gwiazd. Przesadził?

Małżeństwo często odpowiada na komentarze internautów, tym bardziej gdy potrafią wywołać tym wiele emocji. Tym razem nie było inaczej. Maciej Dowbor nie ominął okazji, by jeszcze bardziej podkreślić swoje poczucie humoru.

Ja myślała, że to Lewandowska! - napisała internautka.

Prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" kilku słowach zdążył wbić szpilkę swojej żonie. Czy mimo sporego dystansu do swojej relacji wybaczy mu taki komentarz? Dla niektórych byłoby to wręcz obrazą.

Ja też, a tu taki zawód - napisał z przekąsem.

Maciej Dowbor
Maciej Dowbor zażartował z porównania Joanny Koroniewskiej do Anny Lewandowskiej, fot. instagram.com/joannakoroniewska/
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
Maciej Dowbor zażartował z porównania Joanny Koroniewskiej do Anny Lewandowskiej, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
Maciej Dowbor zażartował z porównania Joanny Koroniewskiej do Anny Lewandowskiej, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
Maciej Dowbor zażartował z porównania Joanny Koroniewskiej do Anny Lewandowskiej, fot. KAPiF
Anna Lewandowska
Maciej Dowbor zażartował z porównania Joanny Koroniewskiej do Anny Lewandowskiej, fot. KAPiF