Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gąsowski nazwał Dowbora pantoflarzem. Teraz gęsto się tłumaczy. Głos zabrała Koroniewska i... zrobiło się niezręcznie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.02.2024 18:02

Gąsowski nazwał Dowbora pantoflarzem. Teraz gęsto się tłumaczy. Głos zabrała Koroniewska i... zrobiło się niezręcznie

Piotr Gąsowski / Maciej Dowbor / Joanna Koroniewska
Co Gąsowski o Dowborze?, fot. KAPiF

Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor znają się od lat. Niespodziewanie zaczęły się drwiny, a po nich gęste tłumaczenia. A co na to Joanna Koroniewska? Zadziwiająca wymiana zdań na forum publicznym.

Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor znają się jak łyse konie. Prowadzili razem siedemnaście edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, od 2014 do 2022 roku. Prywatnie połączyła ich przyjaźń. Kiedy „Gąs” zdecydował się odejść z „TTBZ” solidarnie po zwolnieniu Kasi Skrzyneckiej, Joanna Koroniewska i jej mąż bardzo przeżywali tę sytuację.

Teraz ich relacje w show-biznesie mogą się nieco skomplikować. Miejsce Gąsowskiego w „TTBZ” zajął od 18. sezonu Maciej Rock. Piotr przyjął jednak ofertę powrotu do jubileuszowej, 20. edycji programu, tym razem w roli jurora. Na dodatek na scenie, jako uczestniczkę, zobaczymy Katarzynę Skrzynecką.

Nagle w sieci pojawiło się nagranie, w którym widać, jak Gąsowski drwi z Dowbora. Naprawdę niezręcznie zrobiło się dopiero kiedy gwiazdy zaczęły się tłumaczyć.

Gąsowski wypalił to podczas ramówki Polsatu. Wpadł na scenę i powiedział, co myśli Dowbor z całej siły popchnął Rocka na ramówce Polsatu! Jest wideo. Gąsowski podsumował to dwoma słowami

Joanna Koroniewska krzyczy na Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są małżeństwem z dziesięcioletnim stażem. Słyną z tego, że nagrywają w sieci śmieszne filmy, w których żartują z siebie nawzajem lub drwią ze stereotypów. Po nowym filmie zrobiła się jednak nieco dziwna atmosfera.

Jestem silną kobietą, ale to wcale nie znaczy, że mój mąż jest pantoflem – mówi w nagraniu Koroniewska, po czym wydziera się do gotującego Dowbora: „Soli więcej!”. „Jestem kobietą niezależną, a mój mąż wcale nie jest pantoflarzem” dodaje, by po chwili ofuknąć próbującego wyjść męża: „A ty gdzie?!” – widzimy na nagraniu.

Samo w sobie byłoby to zabawne, ale już po chwili na filmie pojawia się archiwalny kadr z wywiadu, jakiego udzielał swego czasu Piotr Gąsowski. Padają w nim słowa:

Maciek jest pantoflarzem, umówmy się – mówi o przyjacielu „Gąs”.

Gąsowski postanowił skomentować nagranie i całkiem serio zaczął się tłumaczyć, ale dopiero wtedy zrobiło się naprawdę niezręcznie. Co odpowiedziała mu Koroniewska? Szczegóły poniżej.

Co powiedział Piotr Gąsowski o Macieju Dowborze?

Gąsowski natychmiast skomentował film, jaki opublikowała Koroniewska na Instagramie.

Ja tak naprawdę powiedziałem?! Przecież to był niewinny żarcik! Maciek… to Macho… Maczo… no, może Macio… a w zasadzie, po prostu, Maciuś! – zaczął plątać się w zeznaniach Piotr.

Koroniewska nie pozostała mu dłużna. Co więcej… wyznała koledze miłość!

Zawsze wiedziałam, że Cię kocham! Może porozmawiamy o tym i o czymś innym na domówce, np. we wtorek?! Maciej Dowbor chętnie by to z tobą sobie wyjaśnił – ogłosiła Joanna.

Znaczące jest jednak, że przy całej tej wymianie czułości nie uczestniczył sam Maciek Dowbor. Wolał milczeć?

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor pantoflarz, śmieszne filmy, Piotr Gąsowski
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor pantoflarz, śmieszne filmy, Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka, wiosenna ramówka Polsatu 2024, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor pantoflarz, śmieszne filmy, Piotr Gąsowski
Joanna Koroniewska, fot. KAPiF