Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zabawne filmiki Koroniewskiej i Dowbora od kulis. Co tam się wyprawia?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.01.2024 20:38

Zabawne filmiki Koroniewskiej i Dowbora od kulis. Co tam się wyprawia?

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. Instagram

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od kilku lat bawią Polaków śmiesznymi filmami, które publikują w sieci. Ich żarty z samych siebie, stereotypów małżeńskich i dziwnych sytuacji rozśmieszają do łez. A jak naprawdę wyglądają kulisy tych nagrań?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: historia związku

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na pierwszym spotkaniu byli niezbyt sobą zachwyceni. Dziennikarz przyjechał na plan serialu, by zrobić wywiad z Asią. Spóźnił się na niego aż dwie godziny. On też nie był nią zachwycony.

Przyjechałem na zdjęcia tak, jak byłem umówiony. Siedziała tam taka naburmuszona blondyna wieśniara, czyli ty. I mówi do mnie: „Spóźniłeś się. Długo musimy tu czekać? Dwie godziny już czekam” – wspominał Dowbor w jednym z wywiadów.

A jednak w trakcie rozmowy coś między nimi kliknęło. Pobrali się w 2014 roku. Ich pierwsze dziecko, córka Janina, przyszła na świat w 2009. Jej siostra Helenka urodziła się w 2018. Dziś zdecydowanie nie są idealnym małżeństwem, mają zresztą za sobą jeden poważny kryzys, jednak właśnie ich szczere emocje są tym, co pokochali internauci. A jak ich życie wygląda od kulis?

Katarzyna Dowbor tego Dnia Babci nie zapomni do końca życia! Bliscy zafundowali jej szokujące doznania "Nie wk** mnie!". Wściekła Koroniewska trzasnęła drzwiami od auta przed nosem Dowbora. Gruba akcja!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w internecie

Dowbor od lat działa jako dziennikarz, Koroniewska natomiast ma na koncie wiele ról filmowych i serialowych. W 2020 roku, kiedy zaczęła się pandemia COVID-19, oboje musieli znaleźć alternatywę dla zarobku. Postanowili zostać youtuberami i infuencerami, co szybko okazało się strzałem w dziesiątkę.

Cztery lata temu założyli w serwisie YouTube kanał „Dowbory Be Happy”, który dziś ma 112 tysięcy obserwujących. Jeszcze lepiej idzie im na Instagramie. Macieja obserwuje tam 278 tysięcy osób, Joannę zaś oszałamiające grono 767 tysięcy. Ich wysiłki zostały w 2021 wyróżnione nagrodą #Hashtag Roku w kategorii Influencer roku na gali organizowanej przez See Bloggers.

Dziś w sieci pojawił się nietypowy film. Widać na nim, jakie bywają gorzkie i brutalne kulisy nagrywania „śmiesznych filmików” u Dowborów. Szczegóły poniżej.

Kulisy "śmiesznych filmów" Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Na Instagramie Koroniewskiej i Dowbora pojawiło się dziś bardzo nietypowe wideo z wpadką. Widzimy na nim na początku uśmiechających się Asię i Macieja. Pozują na tle morza, niezwykle szczęśliwi. Idealna aura pryska, kiedy Joannie zsuwają się stylowe okulary i wpadają w otchłań pomiędzy pobliskimi głazami.

Nie nagrywaj, pomóż! Mam za krótką rączkę. 20 centymetrów… – jęczy i stęka Koroniewska, próbując wydobyć okulary.

Dowbor oczywiście w tym czasie nie pomógł, za to nagrywał. Z diabolicznym uśmiechem na twarzy. Internauci byli zachwyceni tym obrazem. Roześmianą emotkę dodał w komentarzu nawet Borys Szyc.

  • Czy to nie jest dobry pretekst do zakupu nowych okularów?! W końcu są przeceny. Czasami życie pisze najlepsze scenariusze.
  • Życzę sobie takiego związku jak Wasz.
  • No proszę, okazuje się, że nawet długość rączki może być względna. Jak okulary brzydkie, to oczywiście za krótkie, jeśli niezłe, to damy radę.
  • Jesteście dla mnie najlepszą terapią małżeńską.
  • O mamo, jak ja Was uwielbiam – czytamy w komentarzach.

Poniżej możecie zobaczyć całe nagranie z Koroniewską i Dowborem:

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, wpadka, śmieszne filmy
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, wpadka, śmieszne filmy
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, wpadka, śmieszne filmy
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, wpadka, śmieszne filmy
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF