Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Dowbor tego Dnia Babci nie zapomni do końca życia! Bliscy zafundowali jej szokujące doznania
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.01.2024 21:06

Katarzyna Dowbor tego Dnia Babci nie zapomni do końca życia! Bliscy zafundowali jej szokujące doznania

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor, fot. instagram

Kasia Dowbor przez lata prowadziła “Nasz nowy dom”, za co pokochali ją widzowie. Mimo utraty tej posady nie zwalnia tempa i ciągle pokazuje się w mediach. Z okazji Dnia Babci w sieci pojawiła się “niespodzianka” dla niej. Szczegóły.

Co się dzieje z Katarzyną Dowbor po "Nasz nowy dom"?

Widzom bardzo nie spodobała się decyzja Edwarda Miszczaka o tym, aby Katarzyna Dowbor więcej nie pojawiła się w programie “Nasz nowy dom”. Fani byli bardzo przywiązani do poprzedniej gospodyni i sceptycznie przyjęli Elę Romanowską, która zastąpiła ją w tej roli. Dowbor również wprost wypowiadała się o tym, jak potraktował ją Edward Miszczak. 

Zapytałam pana Miszczaka, jakie ma merytoryczne uwagi do mojej pracy. Nie miał żadnych. Wspomniał o jakichś badaniach, których wyniki nie były dla mnie korzystne, ale okazało się, że to kompletna bzdura. Chwilę później opublikowano, jaka oficjalnie była oglądalność "Naszego nowego domu" i okazało się, że wyższa niż rok temu. Więc ani pomysł na program się nie wyczerpał, ani ja nie spowalniałam tego pociągu – wyznała Dowbor w rozmowie z portalem “Plejada”.  

Okazało się, że decyzja szefa Polsatu wyszła bardzo niekorzystnie dla stacji. Wyszło na jaw, że nastąpił ogromny spadek oglądalności “Naszego nowego domu”. Jak podała agencja Nielsen Audience Measurement 19. edycję programu, którą prowadziła Dowbor, oglądało średnio 1,12 milionów widzów. Natomiast sezon, który prowadziła Romanowska zaledwie 874 tys. widzów. 

 

Nie mieliśmy pojęcia, kim jest brat Kasi Dowbor! W tle wielka kariera i ogromne pięniądze Katastrofalne wieści o "Nasz nowy dom". Widzowie zadecydowali! Edward Miszczak musi być wściekły

Nowy program Kasi Dowbor

Niedługo później okazało się, że Kasia Dowbor poprowadzi inny program o bardzo podobnej tematyce. Program “Dowborowa od nowa” został wyemitowany pierwszy raz na antenie Canal+ Domo 9 grudnia o godzinie 18.30. Kolejne odcinki będzie można oglądać dopiero na wiosnę. 

Przez lata remontowałam domy innych, a teraz przyszedł czas, by zająć się własnym domem. Zapraszam na premierowy odcinek programu „Dowborowa od nowa”! – zaprasza na program sama Katarzyna na Instagramie.

Program ma bardzo ciekawy zamysł. Tym razem to Kasia zaprasza widzów do swojego domu. Pokazuje im jak w prosty i niedrogi sposób odnowić stare meble i przedmioty. Pomaga jej w tym pan Romek – złota rączka. 

Syn i synowa Kasi Dowbor przerazili ją w Dniu Babci

Katarzyna Dowbor opublikowała w Dniu Babci współtworzoną razem ze swoją synową Joanną Koroniewską rolkę. Na zmianę widać na niej przebitki uśmiechających się Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej na zmianę z przerażoną Kasią Dowbor. 

Kiedy z okazji Dnia Babci, życzysz Babci…

Jeszcze więcej czasu z Twoim pieskiem i bąbelkami…

Aaa… i jeszcze pożycz furę – napisała Koroniewska na filmiku.

Jest to oczywiście typowy żart w stylu rodziny Dowborów. Niejednokrotnie wstawiają oni zabawne filmiki czy zdjęcia, które bawią fanów do łez. 

Jakie życzenia składaliście dziś Babciom?!  Swoim i Babciom Waszych dzieci?! – zapytała Joanna Koroniewska. 

I tym razem widzowie byli zachwyceni poczuciem humoru rodziny. 

  • Można oglądać bez końca, love you all.
  • Mega jesteście Babcia też.
  • Cała Wasza rodzinka jest fantastycznie aktorsko uzdolniona.
  • Uwielbiam – pisali fani w komentarzach. 

Nie od dziś wiadomo, że rodzinę łączą bliskie relacje. Nie dziwi zatem fakt, że współpracowali przy wideo, które pokazuje, jakie role stereotypowo powinna pełnić babcia. Kasia Dowbor zupełnie nie wpisuje się w taki scenariusz. 

 

 

Katarzyna Dowbor, fot. instagram
Katarzyna Dowbor, fot. instagram
Katarzyna Dowbor, fot. instagram
Katarzyna Dowbor, fot. instagram
Katarzyna Dowbor, fot.KAPiF
Katarzyna Dowbor, fot.KAPiF