Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katastrofalne wieści o "Nasz nowy dom". Widzowie zadecydowali! Edward Miszczak musi być wściekły
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 25.09.2023 17:07

Katastrofalne wieści o "Nasz nowy dom". Widzowie zadecydowali! Edward Miszczak musi być wściekły

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak, fot. KAPIF

Zrobiło się nieciekawie wokół programu “Nasz nowy dom”. Edward Miszczak może pożałować zwolnienia Katarzyny Dowbor. Widzowie okazali się bezwzględni.

Od kiedy Elżbieta Romanowska prowadzi "Nasz nowy dom"?

W maju mediami wstrząsnęła wiadomość o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Uwielbiana dziennikarka z dnia na dzień straciła posadę prowadzącej “Nasz nowy dom”. Podziękowano jej w momencie, w którym rozpoczęła nagrania do pierwszego odcinka bieżącego sezonu. Jej miejsce zajęła przyjaciółka Anny Cieślak – żony dyrektora programowego Polsatu – Elżbieta Romanowska.

Gwiazda znana głównie z roli sprzedawczyni w serialu “Ranczo” w sierpniu na imprezie z okazji przedstawienia jesiennej ramówki Polsatu wystąpiła na scenie, by opowiedzieć o swoich doświadczeniach na planie „Naszego nowego domu” oraz emocjach, jakie jej towarzyszą. Wyraźnie starała się zapomnieć o oburzeniu fanów, które wciąż nie minęło po zwolnieniu jej poprzedniczki:

No, musiałam się wkupić, bo łatwo nie było. Na szczęście mam mamę, która piecze świetne ciasta. Jak wjechała na plan, to od razu zrobiło się cieplej. To nie jest, wiadomo, łatwa sytuacja dla nikogo. Natomiast to, co się na pewno nie zmienia i na czym wszyscy się skupiamy, to są właśnie te rodziny, ich historie i to, że naprawdę realnie możemy komuś pomóc rozpocząć nowe życie – mówiła Ela.

Elżbieta Romanowska 1.png
Elżbieta Romanowska na jesiennej ramówce Polsatu, fot. KAPIF
Była na planie "Nasz nowy dom". Właśnie opowiedziała, czego naprawdę można spodziewać się po Eli Romanowskiej! Zwolniona z „Nasz nowy dom” Kasia Dowbor spotyka się z bohaterami programu. Pokazała wspólne zdjęcie

Edward Miszczak o Elżbiecie Romanowskiej w programie "Nasz nowy dom"

Miszczak zapewniał, że Romanowska doskonale odnalazła się w roli gospodyni familijnego formatu. Zachwalał jej empatię i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z bohaterami:

Ela Romanowska jest rewelacyjną prowadzącą. Startowała w bardzo trudnej sytuacji, dała radę. Jest empatyczna, kocha tych bohaterów. Brawo.

Polsat / Edward Miszczak.jpg
Edward Miszczak na jesiennej ramówce Polsatu, fot. KAPIF

Czy to wystarczyło, by przekonać widzów do oglądania aktualnego sezonu “Naszego nowego domu”? Ich decyzja z pewnością nie ucieszy szefostwa stacji.

Jaką oglądalność ma "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską?

Według najnowszego raportu Nielsen Audience Measurement, który opublikował portal Wirtualne Media, średnia oglądalność programu Romanowskiej wynosi obecnie 875 tysięcy widzów. To aż o 250 tys. mniej, niż za czasów ostatniego sezonu prowadzonego przez Dowbor. 

Poprzednie trzy odcinki zobaczyło 904 tys. Polaków, ale kolejny już 818 tysięcy. Trzecią odsłonę “Naszego nowego domu” śledziło jeszcze mniej, bo 796 tys. widzów.

Czy spadająca oglądalność doprowadzi do zakończenia misyjnego show Polsatu?

Katarzyna Dowbor (25).jpg
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Katarzyna Dowbor (24).jpg
Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF