Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Nie wk** mnie!". Wściekła Koroniewska trzasnęła drzwiami od auta przed nosem Dowbora. Gruba akcja!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.09.2023 18:49

"Nie wk** mnie!". Wściekła Koroniewska trzasnęła drzwiami od auta przed nosem Dowbora. Gruba akcja!

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, fot. instagram.com/maciej_dowbor
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, fot. instagram.com/maciej_dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stanowią jedną z najsympatyczniejszych par polskiego show-biznesu. Jednak jak w każdym związku, również u nich zdarzają się nieporozumienia. Gwiazdy pokazały w sieci jedno z nich.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska brylują w sieci

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z ulubionych show-biznesowych par internautów. Małżeństwo wykazuje ogromny dystans do swojego związku i podchodzi do niego z dużą dozą humoru.

Dowodem są liczne nagrania udostępniane przez gwiazdy w swoich mediach społecznościowych, obrazujące ich codzienne życie w niepozbawiony ironii sposób. Najnowszy filmik zrobił niemałe wrażenie na internautach.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor (1).png
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF
Joanna Korniewska o trudnych momentach z Maciejem Dowborem: "Ciary żenady". Wideo już jest hitem Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Maciej Dowbor poucza Joannę Koroniewską

W piątek świętowano Dzień bez Samochodu, który zachęcać ma do pozostawienia auta w domu i wyboru komunikacji miejskiej - wszystko w trosce o środowisko. Z tej okazji Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zamieścili na swoich profilach na Instagramie zabawne nagranie.

Widzimy na nim prezentera, który poucza swoją ukochaną, w jaki sposób powinna zaparkować. Dowbor macha rękami, stroi miny i wychodzi z siebie. W pewnym momencie jego żona ma już dosyć i postanawia zareagować.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor (2).png
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF

Obłędna reakcja Joanny Koroniewskiej na krytykę Macieja Dowbora

Pokłady cierpliwości aktorki się wyczerpały:

Nie wk** mnie! - syczy przez zęby rozwścieczona Joanna Koroniewska.

W końcu aktorka podejmuje decyzję ostateczną - trzaskając drzwiami, wychodzi z samochodu, pozostawiając w nim zadziwionego Macieja Dowbora, który ma minę, jakby totalnie nie wiedział, co się stało.

Zabawne nagranie spotkało się z entuzjazmem internautów - zwłaszcza płci pięknej, które podkreślają, że jazda autem z mężczyzną na siedzeniu pasażera jest jak podróż z instruktorem.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor (3).png
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor (5).png
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor (4).png
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF