Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska poznali się na planie serialu. "Z tą wieśniarą to ja nie chcę"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 22.12.2022 20:53

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska poznali się na planie serialu. "Z tą wieśniarą to ja nie chcę"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor EA
fot. KAPiF

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, która prężnie rozwija swoją działalność medialną. Małżeństwo doczekało się pokaźnego grona fanów. Swoimi kolejnymi nagraniami rozbawiają tysiące Polaków, jednak w ich życiu nie zawsze było kolorowo. Oto historia ich miłości.

Asia i Maciej poznali się lata temu podczas wywiadu, nagrywanego na kulisach serialu "M jak miłość". W tamtym czasie nie sądzili, że razem staną na ślubnym kobiercu, doczekają się dzieci i wspólnie rozkręcą internetową karierę.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska poznali się podczas wywiadu nagrywanego za kulisami "M jak miłość"

Po raz pierwszy zobaczyli się, kiedy mieli 24 lata. Oboje byli w związkach, jednak zarówno Joanna, jak i Maciej przeżywali kryzysy w życiu miłosnym. Wówczas Dowbor pojawił się na planie serialu "M jak miłość", aby przeprowadzić wywiad z Joanną. Aktorka czekała na swojego przyszłego męża aż dwie godziny, co wzbudziło w niej skrajne emocje.

Pojechałem nagrywać kulisy „M jak miłość”. [...] Powiedzieli, że muszę z tą nagrywać, bo gra jedną z głównych postaci. „Z tą wieśniarą to ja nie chcę”, pomyślałem. Miałaś wsiowe zdjęcie — wspomniał Maciej w rozmowie z "Vivą".

Z kolei Joanna wspominała, jak dużo czasu straciła, czekając na wywiad z Maciejem. Kiedy ostatecznie doszło do rozmowy, od razu zaiskrzyło. Sami nie twierdzą, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, jednak wpadli sobie w oko. Szybko postanowili kontynuować tę znajomość. Niedługo później zdecydowali się stworzyć związek. Postanowili razem zamieszkać i jak wspominają, nie zawsze układało im się idealnie. Mimo wszystko wiedzieli, że mogą na siebie wzajemnie liczyć. To dawało im wiele nadziei i spokoju.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor jedną z najgorętszych par w Polsce

Joanna i Maciej w 2009 roku doczekali się pierwszego dziecka. Wówczas na świecie pojawiła się Janina, a aktorka postawiła wszystko na jedną kartę. Poświęciła się macierzyństwu, a powrót do pracy był dla niej wyjątkowo trudny. 26 grudnia 2014 roku Joanna i Maciej stanęli na ślubnym kobiercu, a 4 lata później urodziła się ich druga córka Helena. Zarówno Joasia, jak i Maciej przyznają, że brakuje im czasu na wspólne spędzanie czasu. W ich życiu pojawiają się kłótnie i kryzysy, jednak zawsze wychodzą z nich obronną ręką. Ich rodzinę spajają również dzieci, które są dla nich najważniejsze.

My siebie cały czas lubimy, chociaż się wkurzamy na siebie. Emocje, nawet te negatywne znaczą, że nadal nam zależy na sobie — wyznała "Vivie" Joanna.

Reklama:

Obecnie Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są jedną z najpopularniejszych par. Od 3 lat prowadzą swój autorski forma pt. "Domówka u Dowborów", w którym przeprowadzają wywiady z licznymi gwiazdami. Ponadto regularnie nagrywają krótkie nagrania, które rozbawiają ich fanów.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Festiwal Kobiet Internetu, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, See Bloggers, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Gala Hasztagi roku, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Polsat SuperHit Festiwal 2022 - dzień 1, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, "W łóżku z rabusiem" - premiera w tatrze Komedia, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Lekarze postawili diagnozę, ale operacji nie da się zrobić u pacjenta w jego wieku. Jan Englert musi z tym żyć

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Viva