Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyprowadzą się z kraju? "Nie wiem, czy ja długo wytrzymam w Polsce"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 17.10.2022 11:29

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyprowadzą się z kraju? "Nie wiem, czy ja długo wytrzymam w Polsce"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor EA
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor jeszcze niedawno chwalili się pięknymi kadrami prosto z Hiszpanii, gdzie spędzili kilka tygodni. Jak się okazuje, wyjazd spodobał im się na tyle, że rozpoczęli rozważania nad wyprowadzką z Polski.

Jedne z ostatnich "Domówek", czyli cyklu odcinków prowadzonych przez Joannę i Macieja, były emitowane z Hiszpanii, gdzie para zakupiła dom. Po czasie wrócili do Polski, jednak jak przyznała sama aktorka, zakochała się w tym kraju, dlatego poważnie rozmyśla nad zmianą miejsca zamieszkania.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor oprócz kariery telewizyjnej prężnie działają w sieci. Ich konta na Instagramie cieszą się ogromną popularnością, a przeprowadzane przez nich wywiady z gwiazdami śledzą setki tysięcy osób.

W maju para poinformowała, że zdecydowała się na zakup domu w Hiszpanii. Jak się okazuje, wcześniej rozważali zakup nieruchomości w Gdyni, jednak obecne ceny ich przerosły. Dodatkowym atutem Hiszpanii okazała się również pogoda.

Decyzja była bardzo długo podejmowana. Powiem szczerze, że jestem absolutną lokalną patriotką i gdybym mogła, to zamieszkałabym w Gdyni, ale było drożej. To była rzecz, która mną wstrząsnęła. Poza tym tutaj z tą pogodą jest coraz gorzej — wyjawiła swego czasu Joanna. W związku z internetową działalnością pary cyklicznie pojawiające się "Domówki" były prowadzone z Hiszpanii. W sieci pojawiło się również wiele zdjęć z ich nowego domu. Oboje przyznali, że to świetne miejsce do życia.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyprowadzą się z Polski?

Czas spędzony poza Polską okazał się dla Joanny i Maciejem świetnym okresem. Oboje w samych superlatywach opowiadali o mieszkaniu w Hiszpanii. Pojawiła się więc myśl, by przeprowadzić się tam na stałe. Joanna Koroniewska w rozmowie z Kozaczkiem zwróciła również uwagę na ceny w Polsce. Okazuje się, że w Hiszpanii jest taniej, jednocześnie podkreśliła, że przeprowadzka do innego kraju nie jest łatwa.

Mówimy, że zamieszkać w innym kraju, to jest taka prosta sprawa. Nic bardziej mylnego! Po pierwsze, nie wiadomo, kiedy tam przyjeżdżać, kiedy mamy pracę. Po drugie nasz dom gdzieś tam stoi, a my jesteśmy w innym miejscu, ale szczerze nie wiem, czy ja długo wytrzymam w Polsce, bo ja kocham Hiszpanię. Powiem szczerze i tutaj państwa zasmucę, ceny w Polsce są wyższe i to jest przerażające. Nawet jak się przeliczy je z euro i na euro — powiedziała Joanna Koroniewska w rozmowie z Kozaczkiem.

Mamy nadzieję, że Joannie i Maciejowi uda się podjąć najlepszą dla nich decyzję, a o wszystkim wkrótce nas poinformują. Kadry z hiszpańskiej willi pary zobaczycie poniżej: Zobacz zdjęcia:

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w Hiszpanii, fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska w Hiszpanii, fot. instagram.com/joannakoroniewska
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska, fot. instagram.com/joannakoroniewska

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

3. Ania Lewandowska pokazała się bez grama makijażu. Zaniemówiliśmy, jedna rzecz od razu rzuca się w oczy

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: kozaczek.pl