Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Zostało mi 7 miesięcy życia". Wstrząsające wyznanie menedżerki polskich gwiazd
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.02.2024 16:05

"Zostało mi 7 miesięcy życia". Wstrząsające wyznanie menedżerki polskich gwiazd

Gosia Leitner
Gosia Leitner z porażającym komunikatem, fot. KAPiF

Gosia Leitner ma na koncie długą listę gwiazd, których kariery prowadziła, i równie długą listę konfliktów z byłymi klientkami. Teraz przeraziła wszystkich nagłym komunikatem, dotyczącym zdrowia. Napisała o druzgoczącej diagnozie, jaką usłyszała od lekarzy.

Gosia Leitner: gwiazdy, których była menedżerką

Gosia Leitner w swojej karierze współpracowała z licznymi gwiazdami. W przeszłości do jej klientek należały między innymi Doda, Joanna Krupa, Kasia Struss, Sandra Kubicka i Karolina Pisarek. Czas pokazał jednak, że z wieloma z nich znajomość skończyła się w nieprzyjemnych okolicznościach. 

W 2017 roku Krupa zarzucała byłej menedżerce kradzież ogromnej kwoty. W zeszłym roku w rozmowie z naszą redakcją Joanna przyznała, że ostrzegała Pisarek przed nawiązaniem współpracy z Małgorzatą.

Była sytuacja moja, mówiłam jej o tej sytuacji. Mówiłam jej, żeby uważała, nie wzięła tego do serca, to ma jak ma. Jest dorosłym człowiekiem, każdy z nas ma mózg, rozum, ona tak zdecydowała i życzę jej, żeby jakoś z tego wyszła i żeby była szczęśliwa, ale czy jakieś rady dla niej mam? No nie mam rad, próbowałam jej mówić o mojej sytuacji i nie słuchała, no i teraz mam nadzieję, że jakoś z tego wyjdzie bez problemów – wyznała Joanna Krupa w rozmowie ze Światem Gwiazd.

W czerwcu 2023 roku Pisarek rzeczywiście zerwała umowę z Leitner i jej agencją modelingową Avant Management. Dokładne przyczyny konfliktu nie są znane, jednak wiadomo, że atmosfera między nimi jest napięta.

Co wydarzyło się teraz? Leitner, która od dłuższego czasu zajmowała się promowaniem swojej diety w mediach społecznościowych, teraz ogłosiła potworną diagnozę, jaką usłyszała od amerykańskich lekarzy. Szczegóły poniżej.

Tylko u nas: Joanna Krupa szczerze o rozstaniu Karoliny Pisarek z menadżerką. Już wcześniej ją ostrzegała "Tir wjechał w auto". Karolina Pisarek miała wypadek. Relacja z miejsca zdarzenia przyprawia o dreszcze

Gosia Leitner: kontrowersyjna dieta menedżerki gwiazd

Małgorzata Leitner od pewnego czasu promuje dietę, jaką opracowała, oraz konkretny sposób żywienia. Reklamuje też wydany ebook, poświęcony tym zagadnieniom. Warto jednak dodać, że wielu ekspertów z dziedziny dietetyki i zdrowego żywienia krytycznie podchodzi do tez stawianych przez menedżerkę gwiazd.

Przedstawiony sposób żywienia jest przede wszystkim niedoborowy. Kaloryczność takiego zestawu jest skrajnie niska. Poza tym brakuje tam białka, które jest kluczowe w naszej diecie i pełni funkcje budulcowe. Spośród makroskładników pokarmowych, to białko w największym stopniu wpływa na uczucie sytości – mówiła na przykład dietetyczka Dominika Hatala w rozmowie z portalem Plejada.

Nowy wpis Gosi Leitner wywołał niemałe poruszenie. W jakim jest stanie? Wszystkie zadziwiające szczegóły znajdziecie poniżej.

Co usłyszała od lekarzy Gosia Leitner?

Wpis Małgorzaty Leitner na Instagramie zaczyna się od porażającego wyznania. Opisuje ona tam, jaką diagnozę usłyszała od lekarzy w Stanach Zjednoczonych.

„Zostało mi 7 miesięcy życia”. Taką diagnozę otrzymałam w szpitalu Beth Isreal parę lat temu w Nowym Jorku. Ta informacja zmieniła moje życie – pisze menedżerka gwiazd.

Groźny komunikat na początku posta na szczęście miał być jedynie wabikiem na czytelników. Okazało się bowiem, że druzgocząca diagnoza padła wiele lat temu.

Nie jestem dietetyczką, ale wieloletnim "userem", praktyczką, która prawdopodobnie wymknęła się śmierci parę lat temu, właśnie dzięki zgłębieniu wiedzy z zakresu mikrobiologii i sukcesywnemu wdrażaniu i stosowaniu odżywiania zgodnemu z moim ciałem i moim organizmem. Osiągnęłam pełnię zdrowia, świetną formę, której szczupła sylwetka i piękna cera jest tylko skutkiem ubocznym – chwali się dalej Leitner.

Pamiętajmy jednak, że w kwestii zdrowia i odpowiedniego żywienia polegać przede wszystkim na zaleceniach lekarzy. Początkowe sukcesy osób ze świata show-biznesu, jak te ogłoszone przez Karolinę Szostak, mogą okazać się jedynie tymczasowe.

Gosia Leitner, choroba, wpis na Instagramie
Gosia Leitner, fot. KAPiF
Gosia Leitner, choroba, wpis na Instagramie
Gosia Leitner, fot. KAPiF
Gosia Leitner, choroba, wpis na Instagramie
Gosia Leitner i Joanna Krupa w 2011, fot. KAPiF
Gosia Leitner, choroba, wpis na Instagramie
Gosia Leitner i Karolina Pisarek w 2016, fot. KAPiF

Źródło: Plejada