Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Joanna Krupa szczerze o rozstaniu Karoliny Pisarek z menadżerką. Już wcześniej ją ostrzegała
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.08.2023 10:30

Tylko u nas: Joanna Krupa szczerze o rozstaniu Karoliny Pisarek z menadżerką. Już wcześniej ją ostrzegała

Karolina Pisarek, Małgorzata Leitner, Joanna Krupa
Joanna Krupa skomentowała rozstanie Karoliny Pisarek z Małgorzatą Leitner. Fot. KAPiF, materiały autorskie

Jakiś czas temu media obiegła głośna wiadomość o zerwaniu współpracy Karoliny Pisarek z menadżerką, Małgorzatą Leitner. Choć oficjalne powody tego biznesowego rozstania nie zostały ujawnione, między paniami doszło wcześniej do zgrzytu. Jak całą sytuację komentuje Joanna Krupa? W wywiadzie ze Światem Gwiazd modelka wyznała, że już wcześniej ostrzegała koleżankę po fachu przed Leitner.

Karolina Pisarek zerwała relacje z menadżerką

Pod koniec czerwca Karolina Pisarek zakończyła współpracę ze znaną menadżerką gwiazd, Małgorzatą Leitner. Ten fakt dla niektórych fanów modelki mógł okazać się sporym zaskoczeniem, ponieważ szefowa agencji modelingowej Avant Management opiekowała się karierą Pisarek niemal zaraz po zakończeniu programu “Top Model”. 

Dotychczas wszystko wskazywało na to, że obie panie dobrze się dogadują. Wielokrotnie pozowały razem do zdjęć na różnych wydarzeniach, co więcej ich wspólne kadry przewijały się na ich mediach społecznościowych. Niespodziewanie doszło jednak między nimi do zgrzytu, o którym media rozpisywały się pod koniec czerwca. Teraz Joanna Krupa wyznała nam, co sądzi o całej sytuacji!

Gwiazdy wspominają Powstanie Warszawskie, a Sandrę Kubicką zajmuje co innego. "Cisza, spokój i nagle..."

Karolina Pisarek i Joanna Krupa miały tę sama menadżerkę

Małgorzata Leitner jest dobrze znaną w świecie show-biznesu menadżerka gwiazd. W przeszłości doglądała kariery Dody czy Joanny Krupy. Z modelką była związana 8 lat, jednak finał ich znajomości nie potoczył się najlepiej. W 2017 roku Joanna Krupa zarzuciła menadżerce, że ta okradła ją na kilkaset tysięcy złotych — cała sprawa miała swój finał w sądzie. 

Po latach wyszło na jaw, że stosunki Karoliny Pisarek i Małgorzaty Leitner są równie napięte, jak kiedyś w przypadku Krupy. Menadżerka w jednym z wywiadów opisała szczegóły swojej prywatnej relacji z 25-letnią modelką, która miała się pogorszyć. Zaledwie dwa dni po tym wydarzeniu Pisarek opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała w mediach społecznościowych o zakończeniu współpracy z Leitner. Całe zajście skomentowała wówczas dla “Plejady”:

Jest mi przykro, że nie zostałam uprzedzona, że będzie komentować nasze relacje prywatne, czy też zawodowe w mediach. Jest mi przykro i szczerze nie wiem, jak mam na to odpowiedzieć, bo zostałam postawiona pod murem i trochę się stresuję i nie wiem, co powiedzieć. Jest mi źle, że bez uprzedzenia tak się stało.

Projekt bez nazwy - 2023-08-02T094549.196.png
Joanna Krupa skomentowała rozstanie Karoliny Pisarek z Małgorzatą Leitner. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-08-02T094625.178.png
Joanna Krupa skomentowała rozstanie Karoliny Pisarek z Małgorzatą Leitner. Fot. KAPiF

Joanna Krupa skomentowała zakończenie współpracy Karoliny Pisarek z menadżerką

W najnowszym wywiadzie dla “Świata Gwiazd” Joanna Krupa została przez nas zapytana, co uważa na temat zgrzytów między Karoliną Pisarek a Małgorzatą Leitner. Okazuje się, że modelka nie była zbytnio zaskoczona ich rozstaniem w napiętej atmosferze, ponieważ sama w przeszłości miała problem z menadżerką. Próbowała ostrzec przed nią młodszą koleżankę po fachu. Karolina Pisarek nie chciała jednak posłuchać jej dobrej rady:

Była sytuacja moja, mówiłam jej o tej sytuacji. Mówiłam jej, żeby uważała, nie wzięła tego do serca, to ma jak ma. Jest dorosłym człowiekiem, każdy z nas ma mózg, rozum, ona tak zdecydowała i życzę jej, żeby jakoś z tego wyszła i żeby była szczęśliwa, ale czy jakieś rady dla niej mam? No nie mam rad, próbowałam jej mówić o mojej sytuacji i nie słuchała, no i teraz mam nadzieję, że jakoś z tego wyjdzie bez problemów – powiedziała nam Joanna Krupa.

Całość obejrzysz tutaj: