Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "To na pokaz". Rozenek wstawiła wideo z domu, a w ludziach się zagotowało. Co im się nie podoba?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.02.2024 08:18

"To na pokaz". Rozenek wstawiła wideo z domu, a w ludziach się zagotowało. Co im się nie podoba?

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF/Instagram

Małgorzata Rozenek należy do gwiazd, które nie ukrywają przed internautami swojej codzienności. Ostatnio pokazała im swój "standardowy" poranek. W niektórych aż się zagotowało! Zarzucają byłej gwieździe TVN najgorsze. Tak się da funkcjonować z rana?

Codzienność Małgorzaty Rozenek zaskakuje

Małgorzata Rozenek jeszcze niedawno wraz ze wschodem słońca pojawiała się w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie razem z Krzysztofem Skórzyńskim witała widzów. Telewizyjna przygoda nie trwała jednak długo, co nie oznacza, że prezenterka ma czas na nudę.

Po zakończeniu współpracy ze stacją zaczęła coraz częściej pojawiać się na sejmowej mównicy, a także wróciła do regularnych postów w mediach społecznościowych. To tam nie ukrywa przed obserwatorami ani swojej codzienności, ani zmian na ciele.

Jedno z takich zwierzeń miało przykre konsekwencje dla gwiazdy. Małgorzata Rozenek chciała pokazać internautom swój intensywny poranek. W komentarzach zawrzało. Co tak oburzyło innych?

Siniaki pod oczami Rozenek. Tego nie przykrył nawet makijaż. Wrzuciła do sieci odważną relację Rozenek po miesiącach treningów wskoczyła w skąpe bikini. Figura jak marzenie. Młodsze koleżanki mogą pozazdrościć

Jak zaczyna dzień Małgorzata Rozenek

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek lubi rozpocząć dzień "na sportowo". Jeszcze nie tak dawno zaskakiwała obserwatorów treningami przed pierwszymi promieniami słońca, a jej figura jest częstym tematem w komentarzach. Ostatni czas był dla niej równie intensywny.

Prezenterka rozpoczęła serię przygotowań, w tym pod okiem Roberta Karasia w Dubaju. Biegi, pływanie czy bieżnia to tylko część jej codziennej rutyny. Wszystko dla przygotowań do nowego projektu, który wzięła sobie bardzo do serca. Jej praca nad organizmem zaczyna się o poranku.

Małgorzata Rozenek pokazała w mediach społecznościowych, jak rozpoczyna dzień w sportowym trybie. Niektórzy nie przeszliby nawet przez pierwszy zestaw ćwiczeń.

Internauci się zagotowali. Małgorzata Rozenek ukrywa prawdę o życiu prywatnym?

Nagranie prezenterki rozpoczyna się od pozornie prostej rozgrzewki. Gwiazda robi serię schodów we własnej willi, potem przenosi się na bieżnię, by rozpocząć trening biegowy. Dla niektórych już takie ćwiczenia byłby dużym wyzwaniem, jednak na tym Małgorzata Rozenek nie poprzestaje. Gwiazda pokazała jeszcze kulisy wizyty na basenie.

Tak zaczęłam dzisiaj dzień. Mała rozgrzewka na schodach. Pieski. Trening biegowy. Jedzenie (zapomniałam nagrać) wiem, że zawsze o to pytacie, następnym razem pokażę. Basen: 3,8 km zrobione. Jedzenie. Teraz jestem gotowa na następne wyzwania - relacjonowała.

Poranek gwiazdy robi wrażenie, jednak część internautów daje pod wątpliwość jego realność. W komentarzach nie brak zarzutów wobec byłej prezenterki "Dzień Dobry TVN". Faktycznie da się tak rozpocząć dzień?

  • Kiedy praca, zakupy, dzieci? Aż trójka? To nie tryb dla kobiet pracujących.
  • A kiedy do pracy?
  • Popisówa, szpan. Żenada.
  • A kiedy praca, a kiedy zakupy, dzieci... To na pokaz i nie dla kobiet pracujących.
  • Jak się ma kasę i czas to cuda można robić…

Wśród internautów nie zabrakło jednak kibiców Małgorzaty Rozenek, którzy pogratulowali jej ambicji i wytrwałości. Bardziej kąśliwym osobom radzili zacząć od mniej intensywnego treningu. 30 minut bez telefonu każdemu wyszłoby na dobre.

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek wzburzyła internautów. Tak rozpoczyna dzień?, fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek wzburzyła internautów. Tak rozpoczyna dzień?, fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek wzburzyła internautów. Tak rozpoczyna dzień?, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek wzburzyła internautów. Tak rozpoczyna dzień?, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek wzburzyła internautów. Tak rozpoczyna dzień?, fot. KAPiF