Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Siniaki pod oczami Rozenek. Tego nie przykrył nawet makijaż. Wrzuciła do sieci odważną relację
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 31.01.2024 13:40

Siniaki pod oczami Rozenek. Tego nie przykrył nawet makijaż. Wrzuciła do sieci odważną relację

Małgorzata Rozenek z sińcami pod oczami
Małgorzata Rozenek, fot. Instagram

Małgorzata Rozenek od kilku miesięcy intensywnie trenuje, czym pochwaliła się w sieci. Gwiazda wrzuca sporo relacji związanych z budowaniem formy, ale na ostatniej z nich nieco zaskoczyła fanów. Co się stało z jej twarzą? To nie wygląda dobrze.

Małgorzata Rozenek o intensywnych treningach

Małgorzata Rozenek od kilku miesięcy intensywnie trenuje. Gwiazda urodziła trzech synów, a może pochwalić się niebywale zgrabną sylwetką. W zeszłym roku na poważnie podeszła do diety i sportowego stylu życia.

Jej konto na Instagramie składa się obecnie głównie z nagrań, na których widzimy, jak wylewa siódme poty. Wiadomo, że gwiazda wstaje bladym świtem i zaczyna od basenu, a później rusza na kolejny trening. 

Wiem, że to dużo, ale też cel, który przed sobą postawiłam, mały nie jest  rozpoczynanie dnia o 5 rano i trenowanie do 8:00 mocno mnie do tego celu przybliża i najważniejsze, że bez szkody dla rodziny, która wtedy sobie śpi albo zbiera się do szkoły, bo na szykowanie do przedszkola zawsze się wyrabiam, bo przerwa między jedną jednostką a druga właśnie wtedy wypada, więc szykuje Henia i lecę na drugi trening, a jak wszyscy wracają do domu, to mają mnie już tylko dla siebie, bo rodzina jest najważniejsza, jedynym minusem wczesnego wstawania, jest wczesne chodzenie spać, więc nocne życie nie dla mnie - tłumaczyła na Instagramie.
 

Wszystko to na potrzeby nowego programu, w którym bierze udział. Ostatnio opowiedziała o nim podczas wizyty w śniadaniówce. 

Rozenek po miesiącach treningów wskoczyła w skąpe bikini. Figura jak marzenie. Młodsze koleżanki mogą pozazdrościć Małgorzata Rozenek postawiła na nogi całe lotnisko. Aż pięciu mężczyzn chciało pomóc. Ludzie patrzyli tylko na nią

O czym będzie nowy program Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek niedawno była gościem “Dzień Dobry TVN”. Do programu, w którym jeszcze niedawno sama pracowała jako gospodyni, przybyła, aby opowiedzieć nieco więcej o nowym formacie z jej udziałem. 

W rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem uchyliła rąbka tajemnicy i wyjawiła, jakiego wyzwania się podjęła. Okazuje się, że Rozenek będzie rywalizowała w sportowych i to bardzo ekstremalnych wyzwaniach z mężczyznami. W każdym odcinku będzie miała inne zadanie i innego przeciwnika. Program z jej udziałem trafi do ramówki TVN już wiosną. 

Tymczasem nadal trwają nagrania, a gwiazda intensywnie trenuje, by podołać wszystkim zadaniom w programie. 

Małgorzata Rozenek z sińcami pod oczami

Małgosia Rozenek każdy dzień zaczyna od basenu. Ostatnio pływanie trenowała w Dubaju pod okiem samego Roberta Karasia. Wspólnie także przebiegli maraton. Ostatnio jednak gwiazda sporo czasu spędza właśnie na basenie.

Pojawia się tam bladym świtem, bo już o 5 nad ranem, a z dzisiejszej wizyty na pływalni oczywiście zdała relację fanom. Pochwaliła się, że przepłynęła 2 tys. metrów, ale mocno odczuła to na twarzy. Pokazała sińce pod oczami. 

Zobaczcie na moją buzię. To są właśnie ślady po okularkach i specjalnie przestawiłam się na maskę, zamiast tych okularków, bo te mi w ogóle robiły takie pontony pod oczami. No i będę chodziła teraz z takim czerownym - tłumaczyła Małgosia w relacji. 

Małgosia uprzedziła też fanów, że właśnie takie ślady na jej twarzy będą często oglądać w nowym programie. 

Pamiętajcie, jak będziecie oglądać program, że na tych zdjęciach, na których mam mniej więcej takie oczy, to jest dzień, w którym pływałam - uprzedziła. 

Następnie pokazała się fanom w makijażu i stwierdziła, że nadal nie wygląda doskonale. 

Już jestem pomalowana, to zaczynam wyglądać jak człowiek, ale jak zrobimy zooma… Widać, że ktoś tu był na basenie - powiedziała, wskazując na ślady pod oczami. 

Poniżej zamieszczamy zdjęcia. Trzeba przyznać, że Małgosia wykazała się odwagą i dystansem. Niewiele gwiazd zdecydowałoby się pokazać fanom, kiedy nie wyglądają idealnie. 

Małgorzata Rozenek, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek, fot. Instagram