Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Koroniewska ściągnęła stanik i pokazała to, co najlepsze. Sesja z „Vivy!”, a wygląda jak z magazynu dla dorosłych
Karolina Kurek
Karolina Kurek 30.01.2024 20:04

Joanna Koroniewska ściągnęła stanik i pokazała to, co najlepsze. Sesja z „Vivy!”, a wygląda jak z magazynu dla dorosłych

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska, fot. KAPiF, Instagram

Joanna Koroniewska nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda wystąpiła właśnie w bardzo odważnej sesji. Takich ujęć z jej udziałem absolutnie nikt się nie spodziewał. Czyżby w ten sposób postanowiła utrzeć nosa hejterom oceniającym jej wygląd? Tylko popatrzcie!

Kim jest Joanna Koroniewska?

Joanna Koroniewska ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Aktorka wystąpiła w wielu filmach i serialach. Zajmuje się również dubbingiem. Popularność wśród polskich telewidzów przyniosła jej rola Małgorzaty Chodakowskiej, najmłodszej córki Barbary i Lucjana Mostowiaków w serialu “M jak miłość”. Koroniewska spędziła na planie tej produkcji 13 lat.

Niedawno premierę w polskich kinach miał najnowszy film z jej udziałem - “Dziewczyna influencera”. Oprócz tego artystka wraz z mężem Maciejem Dowborem prowadzi kanał na platformie YouTube - “Dowbory Be Happy”.

Gwiazdy na premierze "Dziewczyny influencera": Joanna Koroniewska, Sylwia Bomba, Olga Kalicka, Karolina Pisarek "Domówka u Dowborów" pod wielkim znakiem zapytania! O wszystkim poinformowała Koroniewska. "Nie jest dobrze"

Jak poznali się Koroniewska i Dowbor?

Para poznała się w momencie, w którym oboje byli w związkach, jednak zmagali się wtedy z problemami. Wtedy też Maciej Dowbor pojawił się na planie serialu “M jak miłość”, by przeprowadzić wywiad z Koroniewską. Tak o tym wydarzeniu mówił prezenter. 

Pojechałem nagrywać kulisy „M jak miłość”. [...] Powiedzieli, że muszę z tą nagrywać, bo gra jedną z głównych postaci. „Z tą wieśniarą to ja nie chcę”, pomyślałem. Miałaś wsiowe zdjęcie — wspomniał Maciej Dowbor w rozmowie z "Vivą".

Natomiast aktorka wyznała, że spędziła bardzo dużo czasu, czekając na Dowbora, który się spóźniał. Gdy doszło do wywiadu, ponoć od razu między nimi zaiskrzyło. Podjęli więc decyzję, by kontynuować świeżą relację. Zostali parą. Niedługo później zamieszkali razem. Kilka lat później wzięli ślub i doczekali się dwóch córek, Janiny i Heleny.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, fot. KAPiF

Koroniewska gwiazdą nowej okładki "Vivy!"

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami i nagraniami z codziennego życia. Aktorka i jej mąż znani są w sieci z poczucia humoru i zabawnych filmików. Jej aktywność w sieci wiąże się jednak nie tylko z samymi przyjemnościami. Koroniewska regularnie pada ofiarom nienawistnych komentarzy internautów, którzy m.in. bezlitośnie wytykają jej wszelkie mankamenty urody.

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda postanowiła w końcu utrzeć nosa hejterom. Na instagramowym profilu @czaja_wyczaja pojawiła się właśnie okładka najnowszego numeru magazynu “Viva!”, która już niedługo trafi do sprzedaży. Gwiazdą wydania jest właśnie Joanna Koroniewska. Zdjęcie przedstawia gwiazdę topless, ubraną jedynie w białe spodnie i spory naszyjnik. Na jej twarzy widnieje szeroki uśmiech.

Spodziewalibyście się po aktorce tak odważnych zdjęć?

Joanna Koroniewska, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, fot. KAPiF
Joanna Koroniewska, fot. KAPiF