Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kuba Wojewódzki reaguje na plotki o rozstaniu z Markowską. Nie zostawił żadnych złudeń
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.02.2024 14:21

Kuba Wojewódzki reaguje na plotki o rozstaniu z Markowską. Nie zostawił żadnych złudeń

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki, Anna Markowska. fot. KAPiF

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska od miesięcy wzbudzają zainteresowanie mediów i internautów ze względu na łączącą ich relację. Samozwańczy król TVN-u odniósł się do plotek odnośnie rozstania z modelką. Dodał nowy post na Instagramie. Co przekazał?

Kuba Wojewódzki: kariera medialna

Kuba Wojewódzki od lat jest częścią polskich mediów. Karierę dziennikarską rozpoczął w latach 80. Jego teksty na przestrzeni lat ukazywały się m.in w “Magazynie Muzycznym”, “Gazecie Wyborczej”, “Vivie!”, “Polityce”, czy “Wprost”. 

Spełniał się także, jako dziennikarz radiowy. W swoim życiorysie współpracował przykładowo z “Eską Rock” “Trójką”, “Rock Radiem” czy “Antyradiem". Od lat prowadzi również podcast z Piotrem Kędzierskim “WojewódzkiKędzierski”.

Wojewódzki w latach 90. rozpoczął karierę telewizyjną w Telewizji Polskiej. Kilka lat później dostał autorski program “Kuba Wojewódzki” w stacji telewizyjnej Polsat. Po kilku sezonach prezenter przeniósł się do stacji TVN.

Od tego czasu Kuba gościł w swoim programie wiele znanych osób z różnych środowisk i o różnych profesjach m.in. Lecha Wałęsę, Kubę Błaszczykowskiego, Edytę Górniak, Magdę Gessler, czy Małgorzatę Kożuchowską. Dziennikarz jest także znany w mediach ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi.

Kuba Wojewódzki jest gejem?! Elżbieta Zapendowska nagle zdobyła się na szczerość. Zna go lepiej niż ktokolwiek inny Anna Markowska i Kuba Wojewódzki rozstali się? W końcu padła jednoznaczna odpowiedź

Życie prywatne Kuby Wojewódzkiego

Samozwańczy król TVN-u wiele razy podejmował temat kobiet w swoim życiu, jednak oficjalnie wiadomo tylko o kilku jego relacjach. W 2003 roku na jednym z przyjęć poznał Annę Muchę. Para wpadła sobie w oko i byli w związku przez cztery lata. Dziennikarz i aktorka rozstali się, jednak do dziś pozostają w przyjaznych relacjach. Wystąpili razem w reklamie sieci komórkowej.

W 2013 roku Wojewódzki związał się z modelką Renata Kaczoruk. Para jednak rozstała się pięć lat później. Od 2022 roku prezenter pozostaje w związku z Anną Markowską, znaną z programu TVN “Top Model”. Ostatnio pojawiały się plotki o rozstaniu. Jak zareagował?

Kuba Wojewódzki reaguje na plotki o rozstaniu z Markowską

Wojewódzki i Markowska są jedną z najgorętszych par w show-biznesie, ale rzadko pojawiają się razem. Z tego powodu fani zastanawiają się, czy nadal pozostają w związku, czy też doszło do rozstania. Zarówno Anna jak i Kuba często sami podsycają różne spekulacje. Tak było i tym razem.

W sobotę 24 lutego na profilu w mediach społecznościowych prezentera pojawiło się nowe zdjęcie przedstawiające Annę Markowską, która siedzi w kawiarni i pokazuje złożone w dłonie serce do obiektywu. Wojewódzki robił kadr zza szyby.

Za dużo mówimy. Za mało kochamy. Za często nienawidzimy - napisał Kuba.

Co o tym myślicie? Chyba nie ma wątpliwości, że nadal darzą się uczuciem. 

Zobacz też: https://swiatgwiazd.pl/moje-dzieci-sie-mnie-wstydza-corka-niezle-dopiekla-agacie-rubik-tak-zachowala-sie-na-ulicy-kk-lo-240224

Zobacz też: https://rozrywka.goniec.pl/tomaszewska-pokazala-corke-juz-mowi-o-kolejnym-porodzie-kl-psz-230224

Kuba Wojewódzki, Anna Markowska, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, Anna Markowska fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, Anna Markowska, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, Anna Markowska fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF