Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Paweł Góral opowiedział nam o swojej karierze: "Mimo trudnych czasów mogę się realizować"
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 24.03.2022 09:16

Tylko u nas: Paweł Góral opowiedział nam o swojej karierze: "Mimo trudnych czasów mogę się realizować"

Twoja twarz brzmi znajomo Paweł Góral
TRICOLORS/East News
  • Paweł Góral ekskluzywnie dla Świata Gwiazd

  • Uczestnik „Twoja twarz brzmi znajomo” opowiedział o prywatnych doświadczeniach z programem

  • Zgodził się również wykonać dla nas utwór Sade

Paweł Góral to jeden z uczestników tegorocznej odsłony show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Na potrzeby programu aktor wcielał się już w Violettę Villas czy Michała Wiśniewskiego- wyjawił nam, który z zaprezentowanych na scenie występów był jego ulubionym. Jak przyznał, od zawsze marzył o występie w hitowej produkcji Polsatu. Z Pawłem Góralem rozmawiała Jessika Piechocka.

Paweł Góral o udziale w show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiemy, który występ napawa go największą dumą i czy wiedział o wizycie Michała Wiśniewskiego w studiu

Paweł Góral nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że udział w show „Twoja twarz brzmi znajomo” od dawna był jego wielkim marzeniem. Od kiedy tylko format wskoczył na antenę, aktor gorąco pragnął znaleźć się w obsadzie - wizje te spełniły się w 2021 roku, gdy na ekranach zagościła 14. edycja programu.

Uczestnik show „Twoja twarz brzmi znajomo” zapytany o to, który występ jest jego osobistym faworytem, z trudem wyselekcjonował ten jeden. Do tych napawających go największą dumą scenicznych podbojów zaliczył wcielenie się w Violettę Villas oraz Jasona Derulo. Ostatecznie na ulubieńca wytypował jednak wykonanie utworu Sade.

- Kurczę, tak mi się udało zaśpiewać, tak naprawdę delikatnie, subtelnie. Nie falsetem wcale zwrotki, tylko głosem - przyznał Paweł Góral.

W innym odcinku formatu „Twoja twarz brzmi znajomo” Paweł Góral dostał trudne zadanie wcielenia się w lidera zespołu „Ich troje”. Jak dobrze wiedzą fani show, na scenie pojawił się również prawdziwy Michał Wiśniewski. Aktor zdradził, czy miał świadomość, że frontman „Ich troje” zjawi się tego dnia w studiu.

Przypomnijmy, że po zakończonym występie Pawła Górala zza kulis niespodziewanie wyłonił się Michał Wiśniewski, co - dosłownie - zwaliło aktora z kolan. Panowie wspólnie odśpiewali fragment utworu muzycznego „Powiedz”.

- Totalnie nie wiedziałem, że Michał będzie. I bardzo się cieszę, bo gdybym wiedział, że on stoi za kulisami, to na pewno dużo trudniej by mi się to śpiewało - zapewnia aktor.

Aktor dał się namówić na pożegnalny, drobny występ

Na koniec wywiadu Paweł Góral zrobił coś, czego internauci z pewnością nie mogliby się spodziewać. Aktor poszedł na żywioł i specjalnie dla nas wykonał fragment utworu Sade. Choć, jak przyznał, najadł się nieco stresu, ostatecznie występ okazał się bardzo udany.

Paweł Góral chciał przy okazji udowodnić, że jego występ w show „Twoja twarz brzmi znajomo” nie był puszczony z playbacku. O tym, że ma rację, mogą przekonać się osoby odwiedzające kanał Świata Gwiazd na YouTube, gdzie jest dostępny pełny wywiad z aktorem (>tutaj<).

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Świat Gwiazd

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]